Secrets of AMarkets Price Action

فرآیند فرعی را رها نکنید اقدام قیمت اگر فکر می کنید این مناطق مکان مناسبی برای تجارت نیستند، کاملا در اشتباه هستید. موسسات بزرگ مانند سرمایه گذاران کوچک عمل می کنند تا بدون تغییر روند، در موقعیت های با مقادیر زیاد وارد شوند و به جای یک موقعیت بزرگ، از چندین موقعیت با مقدار کم برای ورود به بازار استفاده می کنند. در واقع بهترین راه برای سرمایه گذاران بزرگ برای ورود بی سر و صدا به بازار است.
به عنوان مثال، اگر جفت ارز EUR/USD را به صورت تهاجمی به یکباره خریداری کنند، بدون شک روند ایجاد می کنند و البته این روند برای آنها موفقیت آمیز نخواهد بود، زیرا بیشتر سرمایه آنها به قیمت مناسبی است و آنها آنچه را که می خواهند وارد نکرده اند. هنگامی که قیمت شروع به حرکت کرد، زمان محدودی برای ورود به موقعیت وجود دارد.
موسسات بزرگ در ابتدا از روند فرعی پرایس اکشن برای آماده شدن برای ایجاد روند استفاده می‌کنند، سپس قبل از افزایش روند، یک موقعیت با مقدار بالا باز می‌کنند.
به منظور دریافت تایید و اطمینان بیشتر در شناسایی یک روند نزولی ایجاد شده توسط موسسات بزرگ، می توانید با ادغام تحلیل خود با اندیکاتور حجم، حجم معاملات را در زمان کاهش روند بررسی کنید. اگر اندیکاتور حجم در زیر روندها حجم معاملاتی بالاتر از حد معمول را نشان دهد، تأییدیه دریافت کرده اید.
برای دسترسی رایگان به اندیکاتور حجم و چندین ابزار معاملاتی دیگر، می توانید با ثبت نام در کارگزار AMarkets در حساب معاملاتی خود، به انواع اندیکاتورها و ابزارهای فارکس دسترسی داشته باشید.

شماره 2: واکنش شروع تهاجمی

شاید باور نکنید، اما صرف نظر از موجودی حساب معاملاتی شما، معاملات شما تاثیر قابل توجهی بر بازار فارکس نخواهد داشت. تقریباً 80 درصد از کل معاملات توسط چند مؤسسه مالی بزرگ جهانی انجام می شود که دارایی های آنها میلیاردها دلار است و بنابراین حرکت اصلی بازار را تعیین می کنند. هدف یک معامله گر حرفه ای فارکس شناسایی نقاطی است که موسسات مالی بزرگ معاملات خود را در آنجا باز می کنند و از طریق ورود همزمان به این نقاط، کسب درآمد می کند.
به طور کلی، اکشن قیمت در نمودار دارای سه راز اصلی است که می تواند استراتژی اکشن قیمت هر معامله گر را به سطح حرفه ای برساند، این سه راز عبارتند از: روند فرعی اکشن قیمت، مناطق شروع تهاجمی واکنش و مناطق رد که به طور جداگانه توضیح داده شده است. در زیر خواهیم داد


منبع: https://chartiran.com/7028/raz-amarkets/

شماره 1: کاهش روند قیمت

به این معکوس قیمت نیز می گویند. برای درک بهتر مناطق رد، بیایید مثالی بزنیم، این وضعیت زمانی اتفاق می‌افتد که مثلاً قیمت توسط خریداران تحت فشار قرار می‌گیرد، سپس فروشندگان تهاجمی وارد بازار می‌شوند و فشار خرید قوی قیمت را به عقب می‌آورد و روند را معکوس می‌کند. که منجر به این مناطق روند می شود که به آن مناطق رد می گویند.

افتتاح حساب با بروکر Amarkets: (اگر لینک باز نشد فیلترشکن خود را فعال کنید)

یک حساب در کارگزار Amarkts باز کنید : (اگر لینک باز نشد فیلترشکن خود را روشن کنید)

یک واکنش شروع تهاجمی زمانی رخ می دهد که خریداران و فروشندگان تلاش می کنند قیمت را به نفع خود حرکت دهند و موقعیت بازار در نمودار روند پایین را نشان می دهد. در این شرایط، موسسات بزرگ موفق به ایجاد زیرگرند خود شده اند و سعی دارند با خرید یا فروش بزرگ، یک روند اصلی برای قیمت ایجاد کنند.
در چنین مواردی، مؤسسات بزرگ باید از قبل نقاط ورودی خود را مشخص کنند، زیرا زمان کمی تا شروع فرآیند اصلی دارند. چنین معاملاتی در صورت موفقیت آمیز بودن، درآمد خوبی برای موسسات به همراه خواهد داشت.
در این موارد، برای دریافت تاییدیه شروع بازار تهاجمی FX برای ورود به یک معامله طولانی یا کوتاه، باید منتظر شروع روند اصلی باشید و سپس با فرود بعدی وارد شوید.

شماره 3: مناطق طرد

آخرین کلمه

معامله‌گران فارکس از روش‌های مختلفی برای پیش‌بینی بازار و انجام معاملات استفاده می‌کنند، برخی با استفاده از تحلیل‌های فنی و شاخص‌ها، آینده بازار را تحلیل می‌کنند و برخی بر اخبار اقتصادی و حاشیه‌ها تمرکز می‌کنند، اما در نهایت، یکی از مهم‌ترین استراتژی‌های معامله در بازار فارکس است. قیمت است. موجودی. عمل قیمت اساساً درک معامله گر از نمودار است، بدون استفاده از اندیکاتورها، که بسیاری آن را پایه اصلی معاملات می دانند. قیمت توسط خریداران و فروشندگانی که بازار را بالا یا پایین می‌برند تغییر می‌کند و دانستن کافی در مورد استراتژی معاملاتی اکشن قیمت می‌تواند روند کلی معاملات شما را بهبود بخشد. در این مقاله به توضیح اکشن قیمت می پردازیم و رازهای این استراتژی محبوب را بیان می کنیم.

فیلم آموزشی پرایس اکشن توسط هکتور تریدر

اسرار استراتژی معاملاتی پرایس اکشن

مناطق رد بسیار مهم هستند زیرا این احتمال وجود دارد که هر زمان قیمت به این منطقه نزدیک شود، تمایل به تغییر روند و معکوس کردن قیمت دارد. به عبارت دیگر، مناطق رد حمایت یا مقاومت جدیدی در بازار ایجاد می کنند. برای یافتن این نواحی در نمودار، می توانید به گذشته برگردید، نقاطی را که بازار به طور ناگهانی جهت خود را تغییر داد، پیدا کنید و آن را با روند فعلی مقایسه کنید.
این 3 راز پرایس اکشن نکات اصلی برای پیشرفت در استراتژی معاملاتی هستند و با دانستن آنها چشم انداز جدیدی از بازار خواهید داشت.

استراتژی پرایس اکشن سالهاست که در بازارهای معاملاتی مورد استفاده قرار می گیرد، این استراتژی همچنان قوانین مشابهی دارد و هیچ تغییری در آن ایجاد نمی شود. در واقع، دلیل اصلی استفاده از پرایس اکشن در بازار فارکس این است که همچنان موثر است. برای موفقیت در بازار با استراتژی پرایس اکشن قبل از هر چیز باید اطلاعات کاملی در مورد آن داشته باشید یا به اصطلاح هنر و تکنیک آن را به خوبی یاد بگیرید. در این مقاله سعی کرده ام اسرار پرایس اکشن را معرفی کنم که با وجود اهمیت زیاد کمتر مورد توجه قرار می گیرند. امیدواریم با مطالعه این مقاله و به کارگیری نکات آن در استراتژی پرایس اکشن، کسب و کار موفق تری داشته باشید.