MEXC Exchange Demo Trading Trading

تعداد ارزهای دیجیتال را در کادر Quantity وارد کنید. پس از آن گزینه تایید را انتخاب کنید. موجودی حساب شما بلافاصله با مقدار مشخص شده ارز دیجیتال کسر می شود. اکنون می توانید سفارش خود را در معاملات آتی MEXC Exchange ثبت کنید. به یاد داشته باشید که موجودی ارز دیجیتال و همچنین سود و زیان در تراکنش های معاملاتی دمو کاملا مجازی است و نمی توانید موجودی را برداشت کنید.

ارز مورد نظر را برای تجارت آزمایشی در صرافی جهانی mexc انتخاب کنید

معامله در بازارهای مالی اصلا کار ساده ای نیست. فشار و استرسی که تجار اغلب تحمل می کنند بسیار بیشتر از مشاغل دیگر است. در چنین شرایطی باید ریسک سرمایه گذاری را تا حد امکان کاهش دهید. برای کمک به معامله‌گران جدید، برخی از صرافی‌ها یک پلتفرم نمایشی در نظر گرفته‌اند تا کاربران بتوانند بدون سرمایه‌گذاری معامله کنند. به این ترتیب ضمن تمرین می توانند برای امور اصلی و واقعی آماده شوند. در این مقاله به پلتفرم خواهیم پرداخت نسخه ی نمایشی تجارت صرافی MEXC بررسی کنید تا پایان این مقاله با ما همراه باشید.

راهنمای نسخه ی نمایشی معاملات بورس MEX

سپس گزینه Receive demo coins را انتخاب کنید.

ابتدا باید درخواست دریافت ارز دیجیتال مجازی را در حساب کاربری خود ثبت کنید. در سمت راست صفحه تراکنش و در زیر پنل ثبت سفارش قسمت Wallet قرار دارد. در کنار این بخش، روی فلش کنار USDT کلیک کنید. یک منوی کشویی باز می شود. سه گزینه USDT، BTC و ETH نمایش داده می شود. یکی از آنها را انتخاب کنید.

با این کار یک پنجره باز می شود. برای دریافت مقدار ارز دیجیتال مورد نظر خود باید درخواست خود را ثبت کنید. محدودیت تعداد ارزهای دیجیتال مجازی در دسترس شما عبارتند از:

  • بیت کوین: 10 بیت کوین
  • اتریوم: 10 اتریوم
  • تتر: 50000 USDT

پس از ورود به حساب کاربری خود، از منوی Futures در بالای صفحه اصلی، Copy Trading را انتخاب کنید. به این ترتیب وارد صفحه دمو معاملات صرافی MEXC خواهید شد.

4 بازدید

انتخاب ارز مورد نظر برای معاملات دمو در Maxi Exchange

جزئیات ثبت سفارش در معاملات آتی مکس اکسچنج را در مقاله آموزش صرافی MEXC بررسی کرده ایم که پیشنهاد می کنیم به آن مراجعه کنید.

به این ترتیب، می توانید قبل از انجام معاملات واقعی در Max Exchange از طریق پلت فرم معاملاتی آزمایشی آن، تمرین کنید. وقتی به اندازه کافی در این زمینه تسلط پیدا کردید، می توانید به پلتفرم معاملات آتی صرافی دسترسی پیدا کنید و معامله را شروع کنید.

در بهترین صرافی های ارز دیجیتال با تخفیف در هزینه ها ثبت نام.


منبع: https://clinicsarmayeh.com/demo-trading-mexc/

برای معاملات دمو در Max Exchange پول مجازی دریافت کنید

حساب آزمایشی در مکزیک

30/09/14

ابتدا برای دسترسی به پلت فرم معاملاتی نمایشی MEXC، باید ثبت نام کنید. در مقاله آموزش بورس MEXC ما به جزئیات این تبادل و نحوه ثبت نام نگاه کرده ایم. بنابراین پیشنهاد می کنیم برای اطلاعات بیشتر به این مقاله مراجعه کنید. لازم به ذکر است که پلتفرم معاملاتی دمو مکس اکسچنج برای معاملات آتی در نظر گرفته شده است.