گروه ها و کانال های سیگنال خرید و فروش ارز دیجیتال در تلگرام! –

مطلب پیشنهادی: کارگزاری فارابی کجاست؟

مقاله پیشنهادی: فارکس چیست؟

لینک کانال تلگرام:

آخرین موردی که در این قسمت می خواهیم به آن اشاره کنیم گروه های پولی (گروه هایی که برای عضویت نیاز به پرداخت دارند) است. این یک اتفاق رایج است که در طول یک بازار پررونق، بسیاری از معامله گران از جایی به نظر می رسند که گروه هایی از سیگنال های پولی را باز می کنند. جایی که شما یک هزینه ماهانه پرداخت می کنید و یک “راهنمای متخصص” به شما می گوید آنچه را که از نظر تئوری بهتر از بازار است بخرید یا بفروشید.

گروه ها و کانال های سیگنال خرید و فروش ارز دیجیتال
گروه ها و کانال های سیگنال خرید و فروش ارز دیجیتال

ما درک می کنیم که تقاضای زیادی برای این نوع خدمات وجود دارد زیرا همه افراد زمان کافی برای یادگیری چیزهای مربوط به تجارت یا استفاده طولانی مدت از رایانه را ندارند. با این حال، از آنجایی که تا به امروز دو تا از بزرگترین فصل‌های جایگزین را داشته‌ایم، می‌توانیم به جرات بگوییم که بیشتر این گروه‌ها ارزش پول را ندارند. در دوره ای که بازار انبوه در حال پیشرفت است، از دست دادن ارز تقریبا غیرممکن است.

در اینجا کانال تلگرام سیگنال ارز دیجیتال را ارائه می دهیم که عملکرد قابل قبولی را ارائه کرده است، ما این کانال را تایید یا رد نمی کنیم، مسئولیت استفاده از آن بر عهده شماست.

زیرا حتی حدس های ناآگاه 50-100٪ سود می دهد (این اغراق نیست، بازار ارزهای رمزنگاری شده از نظر رشد در فصل آلت تناسلی، این بسیار غیر منطقی است). (ما اعضای برخی از این گروه‌ها بوده‌ایم تا ببینیم چگونه از درون کار می‌کنند. معامله‌گران موفق اغلب با تصمیم‌های خود بازار را شکست می‌دهند، ما این موضوع را انکار نمی‌کنیم. با این حال، زمانی که در یک بازار گسترده رخ می‌دهد و مردم باید بازار را شکست دهند. توسط اصلاحات، رویدادها هدایت شوند

نه تنها به این دلیل که در واحد پول شما این باعث صرفه جویی در هزینه می شود، اما همچنین به این دلیل که محتوای رایگان زیادی وجود دارد که می توانید خودتان یاد بگیرید (در ادامه در این فصل در مورد آن بیشتر توضیح خواهیم داد). دانستن نحوه معامله نه تنها سود سریعی برای شما به ارمغان می آورد، بلکه در آینده زمانی که بتوانید دانش خود را در سهام اعمال کنید، یک مهارت ارزشمند خواهد بود. داد و ستد نیاز به خویشتن داری و صبر زیادی دارد که با پیروی از تصمیمات دیگران به دست نمی آید. زیرا این دو چیز به شدت برگرفته از تجربه است و در یک مبادله به خود شخص مرتبط است.

دستکاری بازار

جالب می شوند. ما دیده‌ایم که این گروه‌ها باعث زیان 70 درصدی می‌شوند، زیرا مالکان گروه قادر به تصمیم‌گیری سودآور در بازار کمیاب نبودند. (این علاوه بر این است که در کنار تصمیم گیری، اکثر اعضای گروه هرگز سعی نمی کنند به اعضا تجارت کنند و فقط به دنبال سیگنال هایی برای دنبال کردن هستند.)

مقاله پیشنهادی: بورس چیست؟

از آنجایی که بازار کریپتوکارنسی اغلب نقدینگی بسیار کمی در مقایسه با بازارهای معمولی دارد، بسیار قابل دستکاری است. این بهانه‌ای برای معامله‌گران می‌شود که اغلب می‌خواهند نهنگ‌ها را به خاطر دستکاری قیمت‌ها سرزنش کنند (که البته اغلب تقصیر آنهاست) وقتی تنظیماتی که ایجاد می‌کنند کار نمی‌کند. در بازارهای خاص، بنابراین مهم است که بدانید چگونه از قرار گرفتن در سمت اشتباه یک تجارت جلوگیری کنید.

گروه ها و کانال های سیگنال خرید و فروش ارز دیجیتال
گروه ها و کانال های سیگنال خرید و فروش ارز دیجیتال

فقط تعداد انگشت شماری از گروه‌ها ارزش پیوستن دارند، حداقل از صرافی‌هایی که در توییتر هستند (ما نمی‌توانیم روی پلتفرم‌های دیگر نظر بدهیم، زیرا نمی‌دانیم چگونه این گروه‌ها چگونه هستند، اگر به خدماتی مانند این نیاز دارید، زیرا زمان شما کم است، مطمئن شوید که با اعضای حاضر صحبت کنید تأیید صادقانه ای دریافت کنید که گروه در شرایط رونق و رکود بازار سود ایجاد می کند و همچنین آموزش نحوه تجارت را دریافت کنید.

گروه ها و کانال های سیگنال خرید و فروش ارز دیجیتال


منبع: https://chartiran.com/4656/signal-arz/#comment-6127 این طرح شکست خورد زیرا آنها نتوانستند خود را سازماندهی کنند و یکی از معامله‌گران ایده‌های خود را در معرض دید عموم قرار داد، اما نشان می‌دهد که چگونه حتی چهره‌های با نفوذ نیز می‌توانند در پشت صحنه بازار را تحت تأثیر قرار دهند.) همچنین بحث بی‌پایانی درباره میزان بیت‌کوین وجود دارد. دستکاری شده است (اخیراً با تئوری توطئه کارتل)، اما از آنجایی که ما پاسخ قطعی برای آن نداریم، بگذارید فقط روی آلت کوین ها و نحوه کنترل آنها توسط بزرگترین بازیگران بازار تمرکز کنیم.

به اندازه کافی خنده دار، همانطور که من این فصل را می نویسم، دنیای کریپتو به عنوان یکی از بزرگترین نمایش های درام تمام دوران، با گروهی از معامله گران معروف در تلاش برای کنترل یکی از بازارها آشکار شده است. (Haven یا به عبارت دقیق تر HXV یک سکه کوچک با ارزش بازار حدود یک میلیون است. برنامه این بود که از حدود 20 تا 25 درصد کل عرضه فرابورس خارج از بورس برای دستکاری برای خرید استفاده شود، در حالی که آنها سعی می کنند آن را در سایر بورس های بزرگ فهرست کنند تا پس از کسب سودهای کلان، آن را تخلیه کنند تا سهام را تخلیه کنند.