کتاب آموزش استراتژی فارکس پرایس اکشن اسکالپینگ PDF –

عمل قیمت یک تاکتیک در بازار فروش و بازارهای مالی است که برای معاملات و تحلیل استفاده می شود. این تکنیک به معامله گران اجازه می دهد تصمیم نهایی را با استفاده از حرکات واقعی قیمت برای انجام معاملات بگیرید. برخلاف معامله گرانی که با استفاده از اندیکاتورهایی که معمولاً از قیمت های فعلی بازار عقب هستند، حرکات قیمت را تجزیه و تحلیل می کنند، این بدان معنا نیست که استفاده از اندیکاتورها برای تجزیه و تحلیل و معاملات اشتباه است. زیرا بیشتر اندیکاتورها از قیمت های موجود در بازار و با فرمول های خاص خود عقب هستند تحلیل و بررسی آنها تمام قیمت های معاملاتی بازار را در گذشته تعیین می کنند.

  پوست سر با عمل قیمت
استراتژی اسکالپینگ فارکس

دانلود کتاب آموزش استراتژی اسکالپ فارکس پرایس به صورت PDF


منبع: https://chartiran.com/4391/scalp-price-action/#comment-5655 در واقع می توان گفت که اقدام قیمت معامله گران می توانند به جلو حرکت کنند و مهم ترین سوال برای آنها این است که دلیل این اتفاقات چیست، نه اینکه چه اتفاقی می افتد. بنابراین با توجه به این سوال می توانند به خوبی تصمیم گیری کنند. ابزارهای مهم برای تجزیه و تحلیل بازار فروش با استفاده از روش های عمل قیمت عبارتند از:

 • نوسانات
 • نمودارهای شمعدانی ژاپنی (حرامی، غرق، ستاره تیراندازی)
 • نمودار میله ای

مزایای استفاده از اکشن قیمت برای معامله گران:

 • این رایگان است و معامله گران قیمت به هیچ نرم افزار دیگری نیاز ندارند.
 • این روش در اکثر بازارها مانند کالا یا فارکس یا سهام و آتی و در شرایط مختلف قابل استفاده است.
 • اگر از نرم افزارهایی مانند Trade Station، Ninja Trader، MetaTrader و … استفاده می کنید، می توانید آنالیز اکشن قیمت را انجام دهید.
 • سرعت بالایی دارد و تاخیری در قیمت ندارد و اگر بخواهیم دقیق باشیم تمام اطلاعات تاریخ گذشته نقشی در تکمیل تراکنش ها ندارد.
 • اگرچه این یک روش کامل است و همه چیز را می توان با هم ترکیب کرد، اما امکان تداخل اطلاعاتی وجود ندارد.
 • با وجود تمام مزیت های این روش پرایس اکشن، یادگیری این روش به زمان و تمرین زیادی نیاز دارد. و شایان ذکر است که در این روش باید به نکته اصلی توجه شود که برای یادگیری و تسلط بر آن باید مدام تمرین کرد.
 • در این روش تحلیلگر به بررسی اندازه، رشد و حجم نسبی شمع ها و موقعیت خود می پردازد.
 • در این مدل از بقیه ابزارها مانند میانگین متحرک، محدوده معاملات و خط روند نیز استفاده می شود
فیلم آموزشی پرایس اکشن توسط هکتور تریدر

اسکالپینگ در فارکس این نیاز به معامله بر روی ارزها بر اساس مجموعه ای از تجزیه و تحلیل ها دارد که به صورت بلادرنگ روی آنها انجام شود.هدف از اسکالپینگ باز کردن موقعیت های خرید و فروش روی ارزها و نگه داشتن موقعیت های باز برای مدت کوتاهی و سپس بستن آنها برای ایجاد است. سودهای کوچک

در ادامه کتاب تحصیلات استراتژی اسکالپ با اکشن قیمت فارکس به عنوان فایل PDF برای شما عزیزم، امیدواریم این کتاب مورد رضایت شما عزیزان قرار گیرد.

کتاب استراتژی فارکس پرایس اکشن پی دی اف

پرایس اکشن چیست؟؟

اگر از تکنیک‌های معاملاتی خاصی بر روی اطلاعات گذشته استفاده شود، می‌توان حرکت‌های آتی بازار را که ممکن است رخ دهد، شناسایی کرد. پرایس اکشن همواره با بررسی و تحلیل الگوهای قیمتی سعی در ارائه بهترین سفارش بازار دارد.

کتاب استراتژی فارکس پرایس اکشن پی دی اف
کتاب استراتژی اسکالپینگ اکشن فارکس قیمت PDF