چسب بتن چیست و چه کاربردی دارد؟ نحوه استفاده از چسب بتن شهر مفتول

این محصول به وفور به منظور اتصال بتن قدیمی بر بتن جدید استفاده می‌شود. همچنین این محصول قدرت آب‌بندی قوی داشته و به منظور آب بندی بتن نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد. روش استفاده از چسب بتن اپوکسی به این صورت است که می‌بایست دو جزء را با یکدیگر ترکیب کرده و با استفاده از برس‌های مخصوص روی سطح مورد نظر قرار دهید. این چسب سبب افزایش مقاومت مکانیکی و قدرت چسبندگی در بتن نیز می‌شود. استفاده از این محصول در صنعت ساختمان‌سازی کاربرد زیادی دارد. از جمله رایج‌ترین کاربردهای این محصول می‌توان به ترمیم بتن، آب‌بندی، ترمیم بافت‌های قدیمی بتن، افزایش مقاومت بتن، جلوگیری از ایجاد ترک در بتن، افزایش خواص شیمیایی و مکانیکی و… اشاره کرد.

چسب بتن اپوکسی BSM BOLT IMPLANTING

اتصال بتن تازه و ملات تعمیری به بتن و قطعات فلزی در ترمیم های سازه. آیا بعد از گذشت چند سال از ساخت خانه با ترک‌هایی مواجه می‌شوید؟ آیا قصد مقاوم‌سازی سازه خود را دارید به نحوی که با گذر زمان دچار آسیب نشده و دوام خوبی … در زمان استفاده از چسب برای بتن ریزی توصیه می شود از عینک، دستکش و لباس کار استفاده شود و تا حد امکان مواد با پوست برخورد نداشته باشد. در صورت برخورد با چشم و یا دهان ، به سرعت با آب فراوان شسته شود.

مشاهده و خرید بهترین وال هنگ های دیواری موجود در سایت

استفاده از این چسب سبب افزایش قدرت چسبندگی در سراسر بتن می‌شود. بنابراین خرید چسب بتن در زمان بازسازی و تعمیرات یک پروژه بیشتر احساس می‌شود. اضافه کردن چسب بتن به طرح اختلاط بتن (یا ملات گچی و آهکی) می‌تواند میزان همگرایی، پیوند و چسبندگی را در ترکیب بالا ببرد و موجب افزایش دانسیته یا تراکم و در نتیجه کاهش نفوذپذیری آب در بتن شود. چسب بتن برای محیط‌های بسیار مرطوب مناسب است و امکان ساخت بتن آب بند را فراهم کلیک می‌کند. جهت استفاده از این محصول محل مورد نظر را باید از چربی، ذرات و گرد و غبار پاک کرد. این ماده را با آب حل کرده و پس از رقیق شدن با سیمان، شن و ماسه مخلوط می کنند که محصول آن ملاتی خمیری شکل و روان است.

  • این ماده را با آب حل کرده و پس از رقیق شدن با سیمان، شن و ماسه مخلوط می کنند که محصول آن ملاتی خمیری شکل و روان است.
  • چسب بتن اپوکسی چسبندگی فوق العاده زیاد به سطوح زیرکار دارد و از مقاومت فوق العاده بالای کششی و مکانیکی برخوردار است این چسب قابلیت اجرا بر روی مقاطع زیرکار خشک را دارد و موجب حفظ خواص کیفی بتن می شود.
  • سلام جناب یوسف پور عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.
  • همچنین توصیه می‌گردد مقاطع زیرآیند با استفاده از آب شیرین اشباع شوند.
  • چسب های بتن اپوکسی بتن به دو نوع چسب اپوکسی بتن آب دوست و معمولی اشاره کرد.

این چسب قوی بر پایه رزین اپوکسی اصلاح شده است که علاوه بر استحکام، مقاومت مکانیکی و چسبندگی بسیار بالایی نیز دارد که می توان از آن برای چسباندن بتن جدید و قدیمی استفاده کرد. ، مخلوط هماهنگ و همگنی تشکیل می‌دهد در ضمن این که مانع تراوش آب و تفکیک دانه‌های ریز و درشت می‌شود. قبل از استفاده از چسب بتن و مخلوط کردن آن با سایر مواد، ابتدا باید محل مورد نظر خود را از چربی، ذرات گرد و غبار و سایر موادی که مابین لایه‌های بتن قرار خواهند گرفت و باعث کاهش میزان چسبندگی می‌شود، پاک شود. ابتدا چسب بتن را با آب (یا حلال مورد نظر) حل کرده و پس از رقیق شدن به سیمان و شن و ماسه اضافه شده تا حاصل ملاتی خمیری شکل و روان تهیه شود. چسب بتن در واقع عامل چسباننده بتن تازه به بتن به بتن سخت شده می باشد. این چسب در امر مقاوم سازی و همچنین ساخت و ساز بسیار کاربرد داشته که بطور کلی میزان چسبندگی بتن را با سطح قدیمی بسیار افزایش می‌دهد.

۱-چسب بتن اپوکسی :

چسب ساختمانی یونوفیکس را می توان بر روی انواع سطوح زیرکار از قبیل آجر، بتن، بلوک های سبک و مواد مصنوعی استفاده نمود. با توجه به نوع چسب ممکن است لازم باشد آن را با یک نوع حلال مخلوط کرده، یا آن را با آب ترکیب نمایید. ابتدا ظرف چسب را به خوبی تکان دهید تا یکنواخت گردد سپس مقداری از چسب را به ظرفی دیگر جهت ترکیب با حلال منتقل نمایید. از ترکیب بدست آمده به عنوان لایه اولیه ی فرآیند چسبندگی استفاده می‌شود.

چسب بتن چیست و چه کاربردی دارد؟ نحوه استفاده از چسب بتن شهر مفتول