ویدیو روش معاملات GANN توسط همایون فرزانه

سپس به Gun Grid بروید تحلیل تکنیکال به گرید گان یا شبکه گان یا شبکه گان می رویم، خطوط 45 درجه از نقاط مختلف نمودار می آیند، خود این شبکه گان می تواند یک سیستم معاملاتی کامل برای دوستان شبکه گان باشد، به سراغ نقاط می رویم. از وارونگی و بررسی آنها و نقاطی که خطوط 45 درجه با هم برخورد کرده اند و نقاط قوی دیگری که می توان از آنها به دست آورد.

خب این دوره با اولین مقاله در مورد تفنگ که مربوط به زوایای آن است شروع می شود، سپس نحوه رسم تفنگ با استفاده از دو نقطه که سوراخ شما و اوج شما است. تحصیلات داده می شود، سپس مهارت های تثبیت نمودار، که برای کسانی که می خواهند از تک سوراخ یا تک سوراخ برای کشیدن زوایای گان استفاده کنند، ضروری است، سپس 3 الگوی طراحی فن گان مختلف و نحوه حمایت و مقاومت از طرف آنها آموزش داده می شود. زمانی که توسط طرفداران اسلحه مورد اصابت قرار می گیرید از این مناطق آموزش داده می شود

عکس مربوط به تاثیر قیمت در تقاطع زاویه 45 درجه و برگشت از آن نقطه است.
عکس مربوط به تاثیر قیمت در تقاطع زاویه 45 درجه و برگشت از آن نقطه است.

نام بسیاری از شما تفنگ آیا تا به حال شنیده اید و کم و بیش با ابزارهای آن برخورد کرده اید مانند پنکه تفنگ – جعبه تفنگ – شبکه تفنگ و …

تصمیم من این بود آموزش من آن را به صورت کاملا رایگان برای علاقه مندان به GAN آماده می کنم زیرا تا کنون هیچکس چنین دوره ای را آماده نکرده است و بسیاری از علاقه مندان به بازار و طرفداران GAN و سیستم های آن که می خواهند این مباحث را یاد بگیرند از کار افتاده اند و فقط تعداد محدودی می توانند هزینه را پرداخت کنند. کلاس ها تفنگ گران قیمت دارند، علم آن را آموخته اند.

ویدیو روش معاملات GANN توسط همایون فرزانه

در پایان توضیح مختصری در مورد نرم افزار تفنگ من به شما قول می دهم، اگر زمانی نام آن را شنیدید، تعجب نکنید که چیست و برای چیست.

ویدیو روش معاملات GAAN توسط همایون فرزانه
عکس به مربع و مثلثی که توسط دایره ای احاطه شده است مرتبط است که نماد معروف آقای گان است. عکس مربوط به زوایای استفاده شده در گانفان می باشد.

همچنین برای کسانی که مایلند در مورد این مرد بزرگ و افسانه ای بدانند توضیح کوتاهی در مورد بیوگرافی آقای گان خواهم داشت.

عکس مربوط به زوایای استفاده شده در گانفان می باشد.

و اگر زندگی بود و ما زنده بودیم در پکیج بعدی فرمول های معروف چرخش و چرخش مربع آقای گان را مطرح می کنم و در کل مربع ایشان و 5 روش تمرکز مربع قیمت و این روش ها را برای شما توضیح خواهم داد. در بورس کاربرد بیشتری دارند زیرا باید در بازه های زمانی فوق استفاده شوند تا عملکرد اصلی آنها دیده شود و همچنین برای دوستان کمی چرخه قیمت را بررسی خواهم کرد. خب امیدوارم موفق بشی

خط عنوان لینک دانلود جلد زمان
1 قسمت اول قسمت اول دانلود 33 مگابایت ساعت 10:00
2 قسمت اول قسمت دوم دانلود 46 مگابایت ساعت 10:00
3 قسمت اول قسمت سوم دانلود 56 مگابایت 08:53
4 قسمت دوم قسمت اول دانلود 39 مگابایت ساعت 10:00
5 قسمت دوم قسمت دوم دانلود 16 مگابایت 02:46
6 فایل پی دی اف مربوط به قسمت دوم دانلود
هفت قسمت سوم قسمت اول دانلود 57 مگابایت ساعت 10:00
8 قسمت سوم قسمت دوم دانلود 71 مگابایت ساعت 10:00
9 قسمت سوم قسمت سوم دانلود 97 مگابایت ساعت 10:00
ده قسمت چهارم دانلود 60 مگابایت ساعت 10:00
11 قسمت پنجم دانلود 47 مگابایت 07:50
12 قسمت ششم دانلود 64 مگابایت ساعت 10:00
13 قسمت هفتم دانلود 36 مگابایت 04:19
14 قسمت هشتم دانلود 153 مگابایت 34:46
15 قسمت نهم دانلود 54 مگابایت 17:37
16 بخش دهم دانلود 93 مگابایت 25:21
17 به زودی …


منبع: https://chartiran.com/3880/gaan/#comment-5608بعد از Gunfan به Gunbox می رویم – برای کسانی که آن را نمی شناسند، Gunbox تقریبا شبیه Time Fibo و Retracement Fibo است که از یک سوراخ به یک قله یا از یک قله به یک سوراخ کشیده می شود و نحوه کار با آن. گان باکس تکنیکی در گان باکس به شما آموزش داده می شود که از تفنگ فن و نقاط تلاقی این دو ابزار استفاده می کند که می توان از آن نکات مهم حمایت و مقاومت گرفت.