همکاری صرافی BingX و شرکت Tether برای افزایش دسترسی و اضافه کردن Tether (EUR₮)

BingX یک صرافی ارز دیجیتال پیشرو است که معاملات نقطه ای، مشتقات، کپی و شبکه اجتماعی معامله گران را در بیش از 100 کشور و منطقه در سراسر جهان با بیش از 5 میلیون کاربر ارائه می دهد. BingX همچنان به ارتباط کاربران با معامله گران خبره و پلتفرم ها به روش های ایمن و نوآورانه ادامه می دهد.


منبع: https://chartiran.com/7473/bingx-tether-gold/

با اضافه شدن EUR₮ و XAU₮ در BingX، کاربران به دو استیبل کوین که توسط سازندگان USD₮ توسعه یافته است، دسترسی خواهند داشت، یک استیبل کوین پایدار، قابل اعتماد و توسعه یافته. مشتریان BingX اکنون توانایی تجارت XAU₮ را دارند، دارایی دیجیتالی که نشان دهنده مالکیت طلای فیزیکی است. هر توکن XAU₮ معادل 1 اونس طلای واقعی در یک میله تحویلی به لندن است. علاوه بر این، کاربران می‌توانند با EUR₮، یک استیبل کوین که 1 به 1 به یورو متصل است، تعامل داشته باشند و نمایش دیجیتال شفاف و ایمن یورو را ممکن می‌سازد.

Tether Operations Limited (پیوست شده استشرکت پشتیبان استیبل کوین محبوب، خوشحال است که با BingX شریک شده تا Euro Tether (EUR7) و Tether Gold (XAU₮) را در پلتفرم فهرست کند. پائولو آردوینو، CTO در Tether، هیجان خود را ابراز کرد و گفت: «ما خوشحالیم که BingX انتخاب کرده است که دسترسی کاربران سراسر جهان به دارایی های دیجیتالی را با پشتوانه یورو و طلای فیزیکی فراهم کند. این مشارکت بر دیدگاه ما برای باز کردن آزادی مالی و ایجاد شرایط اقتصادی برای جوامع در سراسر جهان تأکید می کند.”

صرافی BingXیک صرافی پیشرو در ارزهای دیجیتال، با خوشحالی اعلام می کند که Tether (EUR7) و Tether Gold (XAU₮) را به لیست سکه های خود اضافه کرده است. این ادغام به کاربران BingX دسترسی بهتری به پیشنهادات استیبل کوین می دهد و گزینه های آنها را در بازار ارزهای دیجیتال گسترش می دهد.

کراوات طلایی

تتر یک توکن فناوری پایدار استیبل کوین است که به انقلابی در چشم انداز مالی جهانی اختصاص یافته است. تتر با مأموریت ارائه زیرساخت مالی قابل دسترس، ایمن و کارآمد، مشارکت مالی بیشتری را ممکن می‌سازد و رشد اقتصادی را ارتقا می‌دهد. تتر با استفاده از بلاک چین پیشرفته و فناوری همتا به همتا، شکاف بین سیستم های مالی سنتی و پتانسیل مالی غیرمتمرکز را پر می کند.

در مورد مبادله BingX

الویسکو کارینگتون، مدیر روابط عمومی و ارتباطات در BingX، اشتیاق خود را برای این همکاری ابراز کرد و اظهار داشت: “در BingX، ما متعهد هستیم که طیف گسترده ای از دارایی های دیجیتال و ویژگی های نوآورانه را در اختیار کاربران خود قرار دهیم. لیست Tether (EUR7) و Tether Gold (XAU₮) تعهدات مختلفی را به کاربران ارائه می دهد و طیف گسترده ای از مبادلات XAU را ارائه می دهد. دارایی های رمزنگاری شده کاربران BingX اکنون می‌توانند از دسترسی بهبودیافته به گزینه‌های استیبل کوین لذت ببرند و به آنها اجازه می‌دهد تا با انعطاف‌پذیری و سهولت بیشتری در بازار ارزهای دیجیتال حرکت کنند. ما از شراکت با تتر و آوردن این گزینه های استیبل کوین به پایگاه کاربران جهانی خود هیجان زده هستیم.

برای جشن گرفتن لیست Tether (EUR₮) و Tether Gold (XAU₮)، BingX یک کمپین مسابقه هیجان انگیز راه اندازی کرده است. همه کاربرانی که فرآیند KYC را تکمیل کرده اند واجد شرایط شرکت هستند. کاربران واجد شرایط می توانند یک ویدیو را تماشا کنند و در مسابقه شرکت کنند. اولین 2000 کاربر که آزمون را پشت سر بگذارند و به تمام سوالات به درستی پاسخ دهند، سکه هایی به ارزش تقریبی 22 USDT دریافت خواهند کرد.