مقایسه کارمزد صرافی ارزهای دیجیتال ایرانی و خارجی (دی 1401)

353 بازدید

1401/10/11

همانطور که در جدول بالا نشان داده شده است، مکس اکسچنج در تراکنش های لحظه ای هیچ کارمزدی از Maker دریافت نمی کند و در این زمینه یک گزینه منحصر به فرد است. به طور کلی، برای معاملات نقدی با حجم کم، صرافی های BingX، Kocoin، LBank، BuyBit و MoonXBT گزینه های خوبی هستند. در معاملات آتی، BingX و Kocoin ارزان ترین صرافی های ارز دیجیتال پیش روی شما هستند.

سوالات متداول

1. کدام ارز خارجی کمترین کارمزد آتی را دریافت می کند؟

همانطور که می بینید، صرافی های ایران تقریباً نرخ کارمزد یکسانی دارند. بنابراین انتخاب بهترین صراف دیجیتال ایرانی با کمترین کارمزد کار ساده ای نیست. اگر حجم معاملات شما کم است، می توانید به صرافی هایی مانند عنوان نوامبربه OK Exchange و Exquino بروید که کارمزدهای مقرون به صرفه ای با نرخ 0.2٪ دارند. اما اگر حجم تراکنش های ماهانه شما زیاد است، می توانید برای پرداخت هزینه های کمتر به صرافی های Bitpin، Remsinks و Transfeet اعتماد کنید.

مقایسه کارمزد مبادلات ارز دیجیتال خارجی

در جدول زیر به مقایسه کارمزد صرافی های ارز دیجیتال ایرانی پرداخته ایم.

نام مبادله کارمزد تراکنش
نوبیتکس کارمزد شناور بسته به حجم تراکنش بین 0.35 تا 0.2 درصد
تبدیل کارمزد شناور بسته به حجم تراکنش بین 0.4 تا 0.15 درصد
بیت پین کارمزد شناور بسته به حجم تراکنش بین 0.32 تا 0.06 درصد
والکس کارمزد شناور بسته به حجم تراکنش بین 0.4 تا 0.2 درصد
عنوان نوامبر کارمزد ثابت (سفارش ریالی: 0.2% و سفارش تتری: 0.3%)
OMP Phoenix کارمزد شناور بسته به حجم تراکنش بین 0.35 تا 0.2 درصد
رامسرد کارمزد شناور بسته به حجم تراکنش بین 0.32 تا 0.12 درصد
Exquino هزینه های ثابت (0.2%)
تکه برگ کارمزد ثابت بر اساس نوع ارز دیجیتال
خوب معاوضه هزینه های ثابت (سفارش: 0.2% و گیرنده سفارش: 0.4%)

در این مقاله به مقایسه کارمزد صرافی های ارز دیجیتال خارجی و ایرانی پرداختیم. به یاد داشته باشید که هنگام انتخاب بهترین پلتفرم معاملاتی، فقط بر کارمزد مبادلات تمرکز نکنید. امنیت، تعداد کاربران، حجم معاملات، تعداد ارزهای دیجیتال پشتیبانی شده، ابزارهای معاملاتی و تسهیلات مبادله ای از دیگر ویژگی های مهمی هستند که باید در تصمیم خود در نظر بگیرید. مجموعه بررسی های ما در کاپیتال کلینیک نشان می دهد که بهترین صرافی ارزهای دیجیتال ارزان قیمت در حال حاضر BingX است. برای تراکنش ارزهای دیجیتال از کدام ارز ایرانی و خارجی استفاده می کنید؟ نظرات و پیشنهادات خود را در مورد این موضوع با ما در میان بگذارید.

در بهترین صرافی های ارز دیجیتال با تخفیف در هزینه ها ثبت نام.


منبع: https://clinicsarmayeh.com/crypto-exchange-fee-comparison/

قبل از مقایسه کارمزد صرافی های ارز دیجیتال، نگاهی به یک سوال مهم ضرری ندارد. پلتفرم های معاملاتی از قوانین مختلفی برای تعیین هزینه های معاملاتی استفاده می کنند. برخی از صرافی ها کارمزد ثابت و برخی کارمزد شناور دریافت می کنند. هزینه های شناور معمولا بر اساس حجم معاملات کاربران تعیین می شود. این بدان معناست که با افزایش تعداد تراکنش های کاربران در یک دوره زمانی، کارمزد تراکنش های آنها کاهش می یابد.

صرافی های Bing X و Kocoin کمترین هزینه های آتی را از کاربران دریافت می کنند.

2. کدام صرافی کمترین کارمزد را برای معاملات کپی دارد؟

کارمزد صرافی یکی از مهم ترین معیارهایی است که کاربران برای مقایسه صرافی های ارز دیجیتال از آن استفاده می کنند. زیرا به راحتی قابل تشخیص و مقایسه با سایر اجزا می باشد. به عنوان مثال، داده های کافی برای مقایسه حجم معاملات بورس وجود ندارد. اما هیچ پلت فرم معاملاتی را نمی توان یافت که به طور واضح به کاربران خود در مورد کارمزدهای معاملاتی خود اطلاع ندهد. به همین منظور تصمیم گرفتیم در این مقاله کارمزد مبادلات ارز دیجیتال ایرانی و خارجی را با هم مقایسه کنیم. اگر به دنبال بهترین صرافی ارزهای دیجیتال با کارمزد پایین هستید، تا پایان این مقاله با ما همراه باشید.

ارزان ترین نرخ ارز دیجیتال ایران چیست؟ این یکی از سوالات متداول معامله گران ایرانی است که در اینجا قصد داریم به آن پاسخ دهیم. ما ده صرافی برتر ایران را برای مقایسه کارمزد تراکنش های آنها انتخاب کرده ایم. برخی از این صرافی ها کارمزد ثابت و برخی کارمزد متغیر بر اساس حجم معاملات دریافت می کنند. هیچ یک از صرافی های ایرانی توکن خاصی ندارند که بتوان از آن برای تخفیف در کارمزد تراکنش استفاده کرد.

بهترین راه برای دریافت تخفیف در هزینه مبادله، استفاده از لینک یا کد ارجاع است. برای مثال، تبادل BingX آن را بهترین صراف دیجیتال برای ایرانیان در نظر بگیرید. شما عزیزان می توانید با استفاده از لینک زیر در این صرافی ثبت نام کنید و بابت پرداخت هزینه تراکنش های خود در BingX از تخفیف دائمی برخوردار شوید.

مقایسه کارمزد مبادلات ارز دیجیتال ایران

علاوه بر این، صرافی های دیگری نیز وجود دارند که توکن خود را ارائه می دهند. کاربران در صورت چسباندن توکن اختصاصی صرافی یا استفاده از آن برای پرداخت هزینه از تخفیف برخوردار خواهند شد. به عنوان مثال، شما می توانید تعویض قطعات اشاره شده. KCS نام توکن انحصاری این صرافی است. اگر از این توکن برای پرداخت هزینه استفاده کنید، 20 درصد تخفیف دریافت خواهید کرد.

زمان مقایسه کارمزد مبادلات ارز دیجیتال خارجی فرا رسیده است. اولین محدودیت ما برای انتخاب صرافی مسئله احراز هویت است. کاربران ایرانی فقط باید به پلتفرم های معاملاتی مراجعه کنند که به مشتریان خود اجازه می دهند بدون احراز هویت فعالیت کنند. بنابراین، عملا تعداد زیادی از صرافی ها از لیست بررسی ما حذف می شوند. در جدول زیر می توانید کارمزد تراکنش های بهترین صرافی های ارز دیجیتال خارجی را با کارمزد پایین بررسی کنید.

نام مبادله کارمزد معاملات نقطه ای کارمزد معاملات آتی
بینگ ایکس کارمزد شناور بین 0.1 تا 0.2 درصد هزینه های شناور بین 0 تا 0.05٪
نارگیل هزینه های شناور بین 0.005 و 0.1٪ هزینه های شناور بین 0.005 و 0.1٪
کوینکس 0.2٪ 0.2٪
برای مخلوط کردن با هم هزینه سازنده 0 و کارمزد تیکر 0.2% هزینه های شناور بین 0.014 و 0.06٪
BKEX کارمزد سازنده 0.15٪ و کارمزد تیک 0.2٪ 0.05 درصد
کمی خداحافظ هزینه های شناور بین 0 تا 0.1٪ هزینه های شناور بین 0 تا 0.06٪
ماه x BT 0.1 درصد کارمزد سازنده 0.025% و کارمزد تیک 0.075%
ال بانک 0.1 درصد 0.1 درصد
پروبیت هزینه های شناور بین 0.03 تا 0.2٪ نمی کند
واحد پول محلی 0.2٪ هزینه تولید کننده 0.03٪ و کارمزد تیک 0.05٪

فهرست عناوین مقاله

راه هایی برای دریافت تخفیف در کارمزد تراکنش های مبادله ارز دیجیتال

Bing X Exchange کمترین کارمزد را با کارمزد 0.03% برای تراکنش های کپی از کاربران خود دریافت می کند.

آخرین کلمه