معرفی 4 صرافی ارز دیجیتال با حساب دمو

تعداد امتیاز:

0


منبع: https://clinicsarmayeh.com/crypto-exchange-demo-account/

اکنون که به مزایای کار با اکانت دمو پی برده ایم، وقت آن رسیده که بهترین صرافی ارز دیجیتال با حساب دمو را معرفی کنیم. صرافی های مختلف چنین عملکردی را در اختیار کاربران خود قرار داده اند. اما بسیاری از آنها به کاربران ایرانی سرویس نمی دهند. به همین دلیل در این مقاله به آنها اشاره نمی کنیم. در بررسی‌های تیم کارشناسان «کلینیک سرمایه» چهار صرافی با حساب‌های معاملاتی آزمایشی مناسب شامل سه خارجی و یک صرافی ایرانی یافتیم. در این بخش به ارائه این چهار تبادل می پردازیم.

1. Bing X Exchange (BingX) صرافی bingx یک حساب آزمایشی دارد.

به طور معمول، برای تجارت مبادلات ارز دیجیتال، باید حساب خود را بدهی کنید. اما تعداد محدودی از صرافی‌های ارز دیجیتال وجود دارند که حساب‌های معاملاتی آزمایشی را برای کاربران خود فراهم کرده‌اند. بدون نیاز به سرمایه واقعی می توانید معاملات آزمایشی را در این پلتفرم ها انجام دهید. دارایی های مجازی معمولاً در حساب های آزمایشی در اختیار کاربران قرار می گیرند. حساب آزمایشی شامل تمام ویژگی های حساب واقعی است. تنها تفاوت این است که هیچ سود و زیان واقعی در معاملات وجود ندارد و همه چیز تجربی است.

نوعی توکن مجازی به نام VST در اختیار کاربران اکانت دمو قرار می گیرد که با استفاده از آن می توانند ارزهای دیجیتال را خریداری و بفروشند. برای آشنایی با این بخش، پیشنهاد می کنیم مقاله دمو تبادل BingX را مطالعه کنید. علاوه بر این، با استفاده از لینک زیر، می توانید هنگام ثبت نام در صرافی BingX، تخفیف دائمی در کارمزد تراکنش های خود دریافت کنید.

لیست در صرافی BingX با تخفیف در هزینه ها

2. حداکثر تبادل (MEX)

صرافی mexc یکی از صرافی هایی است که اکانت های نمایشی را در اختیار کاربران قرار می دهد.

میانگین امتیازات:
0/5

حساب معاملاتی دمو صرافی های ارز دیجیتال کاربرد دیگری نیز دارد. به عنوان یک معامله گر، قطعا در انتخاب بهترین صرافی ارز دیجیتال مشکلی نخواهید داشت. گزینه های زیادی وجود دارد که هر کدام ویژگی های خاصی دارند. شاید بهترین راه برای انتخاب صرافی ها، کار با پلتفرم های معاملاتی علاوه بر بررسی های معمولی باشد. برای این منظور می توانید با اکانت دمو صرافی ها معامله کنید تا از کیفیت خدمات آنها مطلع شوید. به این ترتیب با انتخاب صرافی مناسب می توانید تصمیم بهتری بگیرید.

بهترین صرافی ارز دیجیتال با حساب دمو چیست؟

معامله در بازارهای مالی اصلا کار ساده ای نیست. علاوه بر دانش فنی در زمینه تحلیل تکنیکال و فاندامنتال، باید توانایی استفاده از آن را در عمل نیز داشته باشید. بسیاری از مردم مفاهیم لازم برای تجارت را می دانند، اما در به کار بردن آنها مشکل دارند. این مشکل تنها با کسب تجربه از طریق معامله حل می شود. اما به طور کلی، نگرانی از دست دادن سرمایه، معامله گران تازه کار را برای ورود به بازارهای مالی مانند ارزهای دیجیتال مردد می کند. برخی از صرافی ها یک پلت فرم معاملاتی آزمایشی را راه اندازی کرده اند تا این مانع را برای معامله گران جدید برطرف کنند. در ادامه بهترین صرافی ارز دیجیتال با یک حساب آزمایشی را ارائه می دهیم. تا انتها با ما همراه باشید.

معاملات دمو چیست؟

اگر به دنبال صرافی ارز دیجیتال با حساب دمو ایرانی هستید، پلتفرم معاملاتی OMP Finex را به شما پیشنهاد می کنیم. این صرافی بستر معاملاتی آزمایشی را برای تمرین خرید و فروش ارزهای دیجیتال در اختیار کاربران خود قرار داده است. برای استفاده از این پلتفرم نیازی به احراز هویت در OMP Phoenix ندارید. فقط با ثبت نام در این صرافی می توانید از حساب آزمایشی استفاده کنید. از آنجایی که سه پلتفرم قبلی از معاملات نقطه ای پشتیبانی نمی کردند، می توانید این نوع معاملات را در صرافی OMP Phoenix تجربه کنید.

آخرین کلمه

وقتی صحبت از مزایای کار با حساب دمو صرافی های ارز دیجیتال می شود، باید به دو نکته اصلی اشاره کرد. اول، معامله گران تازه کار می توانند تجارت با استفاده از یک حساب آزمایشی را بدون به خطر انداختن سرمایه خود یاد بگیرند. به خصوص معاملات آتی در بورس که حساسیت بسیار بیشتری نسبت به معاملات نقدی دارند. انجام معاملات آزمایشی در یک حساب آزمایشی بهترین راه برای تسلط بر آنچه در دوره های معاملاتی یاد می گیرید است.

صرافی BingX بهترین صرافی ارز دیجیتال برای ایرانیان در سال 2023 است. این پلتفرم معاملاتی دارای ویژگی های پیشرفته ای است که آن را به گزینه ای مطمئن و قابل اعتماد برای معامله گران در بازار ارزهای دیجیتال تبدیل می کند. یکی از این ویژگی ها، حساب تجاری دمو است. حساب آزمایشی صرافی Bing X برای معاملات آتی و معاملات کپی در دسترس کاربران است.

در این مقاله بهترین صرافی ارز دیجیتال با اکانت دمو را معرفی کرده ایم. اگر به تازگی تجارت در بازار ارزهای دیجیتال را شروع کرده اید یا قصد دارید کیفیت خدمات یک صرافی را ارزیابی کنید، کار با حساب معاملاتی آزمایشی در پلتفرم های معاملاتی بهترین گزینه است. به این ترتیب می توانید تجارت بدون نیاز به سرمایه گذاری واقعی خود را یاد بگیرید. آیا تا به حال با یک حساب آزمایشی در صرافی های ارز دیجیتال کار کرده اید؟ اگر بخواهید گزینه دیگری را به لیست ارائه شده در این مقاله اضافه کنید، کدام صرافی را پیشنهاد می کنید؟ نظرات و پیشنهادات خود را در این زمینه به اشتراک بگذارید.

امتیاز شما برای این محتوا

یکی دیگر از صرافی‌های ارز دیجیتال با حساب آزمایشی، کوکوین است که امکان تراکنش‌های آزمایشی را در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد. در این صرافی تا سقف 50 هزار دلار موجودی مجازی در اختیار شماست که با استفاده از آن می توانید ارزهای دیجیتال را به صورت آزمایشی خرید و فروش کنید تا معامله کنید. برای دسترسی به پلتفرم دمو صرافی کوکوین، باید در این صرافی ثبت نام کنید. مراحل ثبت نام کوکوین را از طریق لینک زیر دنبال کنید تا پس از کار با دمو، از تخفیف پرداخت کارمزد در تراکنش های واقعی برخوردار شوید.

ثبت نام صرافی کوکوین با تخفیف کارمزد

4. OMP Phoenix ExchangeOMP Finex)

Omp finex بورس ایران نیز مجاز به استفاده از حساب آزمایشی است.

صرافی MEXC یکی دیگر از بسترهای تجارت خارجی است که خدمات خود را به کاربران ایرانی ارائه می دهد. این صرافی همچنین از حساب آزمایشی برای معاملات آتی پشتیبانی می کند. در صرافی Max، 10 بیت کوین، 10 اتریوم یا 50000 تتر مجازی در اختیار کاربر قرار می گیرد تا از بین آنها یکی را انتخاب کند. علاوه بر این، این موجودی قابل شارژ است و نیازی به نگرانی در مورد استفاده از توکن های مجازی نیست. پیشنهاد می کنیم برای آشنایی با این بخش، مقاله دمو اکسچنج MEXC را مطالعه کنید. علاوه بر این، با استفاده از لینک زیر، می توانید هنگام ثبت نام در Max Exchange از تخفیف دائمی در کارمزد تراکنش های خود بهره مند شوید.

لیست در صرافی MEXC با تخفیف در هزینه ها

3. تبادل پیله (کوکوین)

صرافی Kocoin یک حساب آزمایشی نیز دارد.