معرفی فرم پروپ ایرانی Propiy + مزیت های معامله در فرم پروپ چیست؟

در دنیا تجارت لوازم جانبی مشکل جدیدی نیست اما در سال های اخیر فرم های لوازم جانبی تجارت آنلاین خود را گسترش داده اند. فرم های Prop به معامله گران با سبک ها و استراتژی های مختلف در بازارهای مختلف اجازه می دهد تا به سرعت سرمایه را در آن بازار مدیریت کنند. آنها به سرعت معامله گران را استخدام می کنند و به آنها سرمایه می دهند تا آنها را قادر به تجارت و ایجاد سود برای شرکت در قالب لوازم جانبی کنند.

اشکال اکسسوری معروف دنیا، تجار ایرانی را تحریم کرده اند، اما چاره کار پروپی است!

اول از همه باید بازارهای مالی را به اندازه کافی مطالعه کرده باشید و توانایی معامله در حساب های مجازی بروکرهای مختلف را آزمایش کرده باشید و مطمئن باشید که می توانید یک استراتژی سودآور در بازار پیاده سازی کنید. داشتن دانش کافی اولین قدم است! دوره های آموزشی تحلیل تکنیکال، دانش بنیادی اقتصادی، تحلیل روزانه احساسات بازار و موقعیت های معاملاتی را بیاموزید. در مرحله بعد، قوانین فرم props را بخوانید، سپس یک حساب کاربری ایجاد کنید و چالش را خریداری کنید.

قوانین عمومی فرم Propy

از دست دادن سرمایه مجاز روزانه: 5٪ از موجودی در ابتدای روز

در معاملات پروپ، اشتراک سود به نفع معامله‌گر است، در گذشته ممکن بود برای یافتن سرمایه‌ای که سود بیشتری را به شما می‌دهد، بیش از 40 درصد به مشکل بر بخورید، اما در اشکال پروپوزال این اشتراک سود دارای اعداد بالایی است، شرکت FTMO به معامله‌گران خود 80 می‌پردازد. درصد سود، در propiy ایرانی نیز همینطور است.

بدون نیاز به ریسک سرمایه واقعی، مدیریت سرمایه تا سقف 50000 دلار با هزینه کم

80 درصد تقسیم سود به عنوان یک لوازم جانبی ویژگی برای معامله گران موفق !

هدف مرحله دوم: رسیدن به سود 4 درصدی در 60 روز

امیدواریم به زودی شما را در میان معامله گران Propiy ببینیم.


منبع: https://chartiran.com/6066/propiy/

یکی از دغدغه های اصلی معامله گران در بازارهای مالی، نداشتن سرمایه کافی برای معامله است، Propiy این مشکل را حل کرده است، قبلا اگر می خواستید با سرمایه واقعی 10000 دلار معامله کنید، باید ضمانت کافی برای سرمایه گذار خصوصی می دادید. امکان پذیر بود، حتی یافتن چنین سرمایه گذاری مستلزم ارتباطات، اعتبار و بیانیه های تجاری بود و به راحتی در دسترس معامله گران نبود و با سرمایه گذاری های اندک چند صد دلاری معامله می شد که اصلاً راهنمای راه تجارت و موفقیت برای معامله گران با استعداد نیست. .

ایجاد یک اظهارنامه تجاری معتبر زمان می برد!

بله حتما ! یک تیم پشتیبانی آنلاین همیشه برای حل مسائل و سوالات شما آماده است تا بتوانید مسیر خود را برای موفقیت در تجارت ادامه دهید. راه های مختلفی برای حل این مشکل وجود دارد: ایجاد تیکت پشتیبانی در پنل کاربری سایت، ارسال پیام به پشتیبانی سایت از طریق تلگرام، ارسال ایمیل به [email protected] راه های مختلفی برای ارتباط با پشتیبانی سایت است. فرم سرپایی

هدف مرحله اول: دستیابی به 8 درصد سود در 30 روز

شرکت بازرگانی اختصاصی نوعی شرکت مالی یا بانک تجاری است که به جای کسب درآمد مستقیم از طریق معامله از جانب مشتریان، با سرمایه خود در بازارهای مالی سرمایه گذاری و معامله می کند و در نتیجه معامله گران مختلفی را استخدام می کند. این نوع فعالیت معاملاتی که به عنوان “معاملات اختصاصی” نیز شناخته می شود، زمانی اتفاق می افتد که یک شرکت مالی به جای پورسانت های معاملاتی که از طریق فعالیت های تجاری به دست می آید، از معامله در بازار سود می برد. . معاملات حمایتی ممکن است شامل معاملات سهام، اوراق قرضه، کالاها، ارزها یا سایر ابزارها باشد. با ما بمان.

بله، هر سرمایه‌گذاری باید سابقه معاملات شما را بسنجد تا تصمیم بگیرد که آیا سرمایه شما را تامین کند یا خیر! خوب، از نظر سرمایه گذاری، مهم و مهم است، اما برای یک معامله گر که شروع به یادگیری و افزایش مهارت های خود در بازار مالی کرده است، ایجاد چنین بیانیه ای نیاز به زمان زیادی دارد. Propiy این مشکل را به طور کامل حل کرده است. شما فقط باید مهارت خود را در آزمون دو مرحله ای با رسیدن به اهداف سود به ریسک در بازارهای مالی نشان دهید، بنابراین به شما اجازه دسترسی به حساب های شرکت و تقسیم سود با شما داده می شود.

شرکت در فرم لوازم جانبی بسیار ساده است! کافیست در وب سایت Propiy.com یک حساب کاربری ایجاد کنید و چالش مورد نظر خود را در وب سایت Propiy انتخاب کنید، هزینه چالش را پرداخت کنید تا اطلاعات حساب معاملاتی برای شما ارسال شود، باید قوانین معاملات Propform را رعایت کنید تا از آن تخلف نکنید و رسیدن به اهداف مورد نظر سپس به جمع معامله گران موفق بپیوندید و با مدیریت صحیح و مثبت سرمایه می توانید سود بالایی را دریافت کنید.

آیا فرم Propiy از بازرگانان پشتیبانی می کند؟

فرم های Prop تقریباً همان قوانینی را دارند که می توانید در سایت هر فرم پروپ پیدا کنید. برای تجارت اول قوانین فرم Propiy propiy بخوانید فرم پروپوزال دارای دو مرحله تست است که در هر مرحله مدت زمان مشخصی برای رسیدن به هدف سود دارید و همچنین مقدار معینی از دست دادن سرمایه (کاهش) دارید.

پس از دستیابی به اهداف مرحله اول و دوم، یک حساب کاربری جدید با قوانین برداشت روزانه 5% و در مجموع 12% دریافت خواهید کرد و اکنون می توانید 80% از سود حاصل را برداشت کنید.

چگونه در چالش فرم prop شرکت کنیم؟

شرکت‌های مالی یا بانک‌های تجاری که در معاملات پروپاقرص شرکت می‌کنند بر این باورند که مزیت رقابتی دارند که به آنها اجازه می‌دهد بازدهی سالانه بالاتر از سرمایه‌گذاری شاخص، افزایش بازده اوراق قرضه یا سایر سبک‌های معاملاتی کسب کنند.

فرم های لوازم جانبی تجاری چگونه کار می کنند؟

فرم لوازم جانبی

معرفی فرم پروپ ایرانی Propiy + مزیت های معامله در فرم پروپ چیست؟

در گذشته، معامله یک حساب 10000 دلاری بسیار استرس زا بود و با این حال، اگر یک حساب 10000 دلاری واقعی به یک معامله گر جدید داده شود، استرس زیادی برای معامله گر ایجاد می کند زیرا هر معامله بدی به سرعت منجر به از دست دادن سرمایه می شود. ، چون نگاه سرمایه گذار بالای سر شماست! اما در Prop Form شرایط اصلا اینطور نیست، فقط باید حق عضویت چالش دو مرحله ای را پرداخت کنید و نگران ضررهای وارده به حساب ها نباشید، اکانت های Prop Form به صورت مجازی تنظیم می شوند و معامله گرانی که با موفقیت عبور می کنند. تست ها به حساب های واقعی سرمایه گذاران پروپ-فرم متصل می شوند تا شرایط معامله کپی در آنجا انجام شود. در این بین، هیچ گاه مسئولیتی در قبال ضرر و زیان حساب های تجاری خود نخواهید داشت. برای دیدن هزینه چالش های صفحه یک اکانت فرم پروپ بخرید دیدن. هزینه چالش ها به گونه ای در نظر گرفته می شود که روشی جدی برای سنجش مهارت های مدیریت سرمایه شما باشد.

چگونه برای معامله در Propiy آماده شویم؟

در حال حاضر معروف ترین شرکت تولید لوازم جانبی آنلاین در دنیا شرکت FTMO است و پس از آن شرکت های مختلفی فعالیت می کنند. در ایران در سال‌های اخیر این موضوع طرفدارانی پیدا کرده است، اما مشکلات تحریم‌های شرکت‌هایی مانند FTMO برای تجار ایرانی به بهانه جنگ روسیه و اوکراین و یا بحث تحریم‌های مالی برای انتقال پول برای عضویت یا خروج سود کسب و کار ایجاد شده است فرم پروپیو ایرانی این فعالیت را برای رفع مشکلات تجار ایرانی انجام دهید.

تجارت به عنوان لوازم جانبی چه مزایایی دارد؟

کل استهلاک مجاز: 12% مانده حساب افتتاحیه