معرفی صرافی ارز دیجیتال بیت یونیکس

برای دریافت این جایزه باید در صرافی BitUnix ثبت نام کنید. سپس مراحل را با من کامل کنید.

تیم بیت یونیکس از تلاش‌ها برای کشف و توسعه محصولات جدید و ارتقای خدمات مطابق با تحولات بازار ارزهای دیجیتال استفاده می‌کند. با پیگیری تحولات بازار و برآورد نیازهای کاربران، تیم ما به بهبود محصولات خود ادامه خواهد داد. علاوه بر این، تیم پشتیبانی مشتری ما منحصراً به صورت 24 ساعته در خدمت کاربران است.


منبع: https://chartiran.com/7402/bitunix/

Bitunix یک پلت فرم حرفه ای تجارت مشتقات رمزنگاری است که در نوامبر 2021 توسط تیمی با تجربه گسترده در امور مالی سنتی تأسیس شد. این صرافی در حال حاضر دفاتری در هنگ کنگ و دبی دارد و شعبه هایی در سنگاپور، ژاپن، فیلیپین و بریتانیا افتتاح کرده است. تا سپتامبر 2022، بیش از 500000 نفر در این پلتفرم ثبت نام کرده اند و حجم معاملات تجمعی آن بیش از 10 میلیارد دلار است. با توجه به این داده ها می توان گفت که بیتونیکس این صرافی به سرعت به یکی از قابل اعتمادترین و محبوب ترین صرافی های ارزهای دیجیتال در جهان تبدیل شده است.

آینده صرافی BitUnix

در تیم BitUnix، امنیت و حریم خصوصی کاربران بسیار مهم است. به همین دلیل، تیم ما یک خط مشی بازگشت داده های شخصی را اجرا می کند، بنابراین خدمات امنیتی برتر را به کاربران ارائه می دهد. هدف ما ایجاد یک پلتفرم امن برای کاربران برای خرید و فروش ارزهای دیجیتال است که همیشه در طول توسعه BitUnix وجود خواهد داشت.

مرحله 4: کد تاییدی را که از طریق ایمیل یا شماره تلفن دریافت می کنید وارد کنید و برای تکمیل ثبت نام روی “ارسال” کلیک کنید.

تیم تبادل بیت یونیکس

مرحله 2: در صفحه ثبت نام می توانید با آدرس ایمیل یا شماره تلفن خود ثبت نام کنید. همچنین باید رمز عبور خود را وارد کنید. اگر شناسه دعوت شده را دارید، می توانید شناسه دعوت شده را وارد کنید.

مرحله 3: کادر کنار «من شرایط خدمات Bitunix را می‌پذیرم» و «خط‌مشی رازداری Bitunix» را علامت بزنید، روی Next کلیک کنید.

معرفی صرافی ارز دیجیتال بیت یونیکس

معرفی صرافی ارز دیجیتال بیت یونیکس

مرحله 1: به Bitunix.com بروید، روی “کلیک کنید”ثبت نامروی بالا سمت راست کلیک کنید.

معرفی صرافی ارز دیجیتال بیت یونیکس

در ماه آینده، کاربران صرافی Bitunix می توانند از کمپین های آنلاین مربوط به معاملات آتی، معاملات کپی و معاملات نقطه ای استفاده کنند. این کمپین ها شامل مسابقات تجاری فردی و جمعی، هدایای جذاب و سایر مواردی است که معامله گران ایرانی را جذب می کند. تجار ایرانی با استفاده از سرعت بالا و امنیت بیشتر ارائه شده توسط بیتونیکس می توانند با اطمینان بیشتری به معاملات خود ادامه دهند. صرافی بیتونیکس در حال حاضر در حال رشد و گسترش است و با ایجاد دفاتر در نقاط مختلف جهان خدمات بهتری را به معامله گرانی که به دنبال بستری مطمئن و مطمئن برای معاملات خود هستند ارائه می دهد.

در عصر حاضر، شبکه های اجتماعی و جامعه بیش از گذشته اهمیت دارند. با توجه به این اهمیت، ایده تبدیل BitUnix به یک پلت فرم اجتماعی رمزنگاری خودکار (تجارت کپی) ایده ای نوآورانه و جذاب به نظر می رسد. این پلتفرم توانایی برقراری ارتباط بین کاربران و پروژه ها، کاربران و اطلاعات بازار را دارد و می تواند محیطی شفاف و باز را برای مدیریت و تجارت دارایی های رمزنگاری شده فراهم کند. این پلتفرم با حذف موانع اطلاعاتی، کاربران را قادر می‌سازد تا دارایی‌های رمزنگاری شده را با اطمینان بیشتری مبادله کنند و در نتیجه رشد و توسعه اقتصاد دیجیتال را افزایش می‌دهد.

نحوه دریافت جایزه 3000 دلاری برای ثبت صرافی بیت یونیکس

یکی از بهترین و جدیدترین صرافی های ارز دیجیتال دنیا که به تازگی در ایران شروع به کار کرده، صرافی بیت یونیکس است. این صرافی کار خود را از سال 2021 با تعهد به ایجاد ابزارهای مالی کاربردی، ایمن، هوشمند و اجتماعی آغاز کرد. بیت یونیکس قصد دارد تا 3000 دلار پاداش ثبت نام برای جذب معامله گران ایرانی جدید ارائه دهد. همچنین برای اعتماد و حمایت از تجار بزرگ ایرانی که در این بورس فعالیت می کنند، مزیت های زیادی در نظر گرفته شده است.

با یک جایزه دلاری در صرافی Bitunix ثبت نام کنید

صرافی BitUnix چیست؟

تیم BitUnix متشکل از افرادی از صرافی های برتر ارزهای دیجیتال، تحلیلگران برجسته از موسسات مالی سنتی پیشرو و کارشناسان برجسته از گروه های مختلف اینترنتی به عنوان تیم اصلی است. این تیم انبوهی از دارایی های مالی و فنی است که به عنوان پشتیبان قدرتمند برای BitUnix عمل می کند.