معرفی بهترین و جدیدترین روش های تبلیغات محیطی و رسانه ای

برعکس آن تابلوهای اوتدور است به دلیل قرار گرفتن در محیط خارجی باید ضد آب باشد تا از بارش باران در امان بماند. از ویژگیهای انواع این نوع تلویزیونها میتوان به پشتیبانی تمام رنگها، مقاومت بالا در برابر تابش نور خورشید، بارش باران و برف، دارای زاویه دید وسیع، کیفیت بالا و موارد دیگر اشاره نمود. انواع پاور تغذیه ضد آب و یا ضد باران در بازار موجود میباشد که انتخاب نوع منبع تغذیه بستگی به نوع محلی دارد که تلویزیون قرار است در آن جا به اجرا در بیاید. قیمت تابلو روان در ایده ال ای دی زیر قیمت بازار میباشد. در دستورالعملی درباره مکان یابی تابلوهای پیام متغیر، آمده است: پیام ثبت شده بر روی تابلو روان می بایست از وضوح کافی جهت مشاهده توسط رانندگان در شرایط مختلف روشنایی محیط و نیز در برابر نور مستقیم خورشید برخوردار باشد. تا وضوح تصاویر و کیفیت آن به خوبی در آننمود پیدا کند. در کارت کنترل های مدرن بسته به ابعاد نمایشگر و نیز نوع اسکن، «رفرش ریت» را می توان تا Hz 9000 هم بالا برد. افزایش فرکانس کلاک کارت کنترل می تواند تا حدودی به مشکل کاهش شدت نور کمک کند. میزان ولتاژ ورودی این محصول 185 تا 230 ولت بوده و دارای 4500 گرم وزن می باشد.

در بازار و در بین افراد متخصص در این حوزه، دات پیچ با حرف P نمایش داده می شود. این تابلو روان ها معمولا از طریق شبکه محلی و یا لینک های رادیویی به مراکزی متصل هستند که توسط یک سری افراد تحت کنترل قرار دارند. البته باید متذکر شد که در صورت استفاده از این وسیله باید یک پرده نمایش مناسب هم داشته باشیم تا بتوانید تصویری مناسب و باکیفیت قابل قبول به مخاطبین خود ارائه دهید ازاینرو عموماً در کنار ویدیو پروژکتور پرده نمایش آن را هم اجاره میکنند. به صورت کلی هرچقدر ارتفاع پایه تلویزیون از رمین کم تر بود، باید از دات پیچ کم تر استفاده کنیم، تا کیفیت بهتری داشته باشیم. به همین دلیل در صورت پخش تبلیغات طیف وسیعی از مردم شهر می توانند آن را دیده و در ذهن خود بسپارند. انواع نمایشگرهای شهری برای تبلیغات هدفمند کسب و کارها به کار گرفته میشوند.

نوع درایور این محصول نیز از نوع 10 آمپر 5 ولت بوده و دارای 50000 ساعت طول عمر مفید نیز است. ۵- حتما در طول بیست و چهار ساعت شبانه روز به دستگاهتان پنج الی شش ساعت استراحت بدهید… این برنامهها ۳۳درصد اخبار، ۲۹درصد درام و ۱۷درصد برنامههای آموزشی بود که بهطور متوسط دو هزار دستگاه گیرنده و بین پنج تا هشت هزار بیننده تا پایان سال از این برنامهها بهره میجستند. در یک ماژول تلویزیون شهری هر یک از پیکسل ها فاصله معینی تا پیکسل های مجاور خود دارند . ولی کلاک هم محدودیت های خاص خود را دارد و از یک مقدار خاص نمی تواند بیشتر شود. یکی از مواردی که در نصب تابلوهای روان بزرگ یا همان تلویزیون های شهری بسیار اهمیت دارد امنیت آن است که باید دسترسی به اپراتور کاملا کنترل شده و رمزگذاری شده باشد تا مورد سو استفاده قرار نگیرد و همچنین برنامه نویسی از راه دور برای دیگر کاربران نباید امکان پذیر باشد. تلویزیون شهری در واقع پانل های بزرگ اسکیرین که با فناوری ال ای دی تهیه شده گفته می شود. در واقع بر اساس آمار رسمی صداوسیما، جمعیتی که برنامه حیات وحش را ترجیح دادهاند، نزدیک به جمعیتی هستند که برنامه دورهمی مهران مدیری را تماشا کردهاند و از قضا رضایت بیشتری از حیات وحش داشتهاند!

در این حالت ماژول های تابلو روان refresh می شوند(دوباره بارگذاری میشوند). شاخصترین سختافزارها شامل نمایشگر دیجیتال و مدیا پلیر (Media Player) میشوند. راه حل های Video Wall کنترل و مدیریت محتوای نمایش داده شده بر روی صفحه نمایش را با نرم افزار دیجیتال ساینیج پشت آن بسیار ساده می کند. نقش برد کنترل در طراحی و نصب تابلو های LED هم چون قلب می باشد. بیشک غیرمنصفانه است که عامل این وضع را صرفاً تولیدات بیکیفیت و فاقد جذابیتِ کافی تلویزیون قلمداد کرد و بیشک عوامل دیگری نظیر تولیدات نسبتاً باکیفیت پلتفرمهای آنلاین داخلی و خارجی، گسترش دسترسی به محصولات سینمایی روز دنیا، محتوای شبکههای اجتماعی و مجموعه سرگرمیهای نوظهور در زمین زدن تلویزیون نقش اساسی داشته است. بیش از دویست میلیون تومان ارزش داشته و فاقد آبندی مناسب و فاقد یک باکس هوشمند تنظیم نوسانات بوده و خسارات بسیاری متحمل شده.. وقتی یک تلویزیون شهری در سطح شهر نصب می شود نیاز به حفر گودالی به عمق حدودی ۲ متر است چون باید در مقابل باد های شدید محکم باشد و حتی باید به دمای محیط نیز توجه کنیم چون در منطق گرمسیر نیاز به یک فن و تهویه مناسب است .

همان طور که می دایند و اشاره کردیم، این محصول، انواع مختلفی دراد. تابلو فروشگاه به روش های مختلفی ساخته می شود از جمله تابلوی جریان و تابلوی LED خرید تابلو از ای اس ای لایت مزایای زیادی دارد: شما می توانید در هر زمانی که بخواهید علاوه بر سی دی برنامه تابلوی خود را برای شما می توانید متن تابلوی ذهنی خود را تغییر دهید. اما Driving اعمال جریان تغذیه به تابلو روان LED است . که تاثیر تابلو های روان LED و تابلو های LED چشمک زن بسیار بالاتر از انواع دیگر آن است چرا که چشمک زدن و روان بودن نوشته ها هر بیننده ای را مجذوب خود می کند. اما در هر صورت می توان از این وسیله بزرگ که هم در دید عموم است و هم تاثیر خوبی دارد، تبلیغات گسترده و البته هدفمندی را انجام داد. که این تراکم پیکسلی تاثیر آنچنانی در کیفیت نهایی کار ندارد.

مطمئنا اشخاصی که کسب و کار خود را به صورت موقت باز نکرده باشند تقریبا غیر ممکن است که سراغ این نوع تابلو ها بروند. پردازنده ویدئو وال دستگاهی است که برای پردازش تصویر با کیفیت بسیار بالا به کار میرود. روشها استفاده از پروژکتور به جای ویدئو وال یا چندین مانیتور معمولی و مجزا به جای ویدئو وال است. همچنین در کنترلر ویدئو وال مطابق با پذیرش ظرفیت ورودی و خروجی، شاسی در نظر گرفته میشود. در صورتی که شما هم قصد خرید ویدئو وال و کنترلر آن را دارید، میتوانید از کارشناسان با تجربه و متخصص نمارنتر کمک بگیرید تا محصولی با کیفیت و دقیقا مطابق با نیاز خود خرید کنید. در خرید تابلو روان دست دوم بایستی دقت داشته باشید که آن را از مکان معتبری تهیه کنید.

کابین ها انواع مختلف و تعداد متفاوت دارند که سایز یک تلویزیون شهری را تشکیل می دهند هر چقدر تعداد این کابین ها بیشتر باشد سایز تلویزیون بزرگتر خواهد. این در حالی است که در گذشته تاکید میشد، زمان پخش برفک تلویزیون نیز تعداد مخاطبان رسانه ملی بیش از دیگر رسانههاست. این اتفاق بسیار عجیب بود، چرا که عملاً کوشش برای جذب مخاطب آن هم برای فراگیرترین رسانه کشور بود. هرچقدر ارتفاع پایه های نمایشگر شهری از زمین بیشتر بود، بهتر است از تراکم پیشکلی یا دات پیچ بیشتر استفاده کرد. تبلیغات در تلویزیون شهری بهتر است یا تبلیغات بر روی بیلبورد؟

برای این کار بدون نیاز به گزینه برنامه روی متن یا تصویر یا هر چه می خواهید کلیک کنید. به این دلیل که آنها با تجربه ای که دارند میتوانند شما را آگاه کنند وتمامی نکته هایی که باید رعایت کنید را به شما گوشزد خواهند کرد… ۱- در هنگام خرید از جنسهای درجه یک و شرکتی استفاده کنید..اطمینان داشته باشید که با رعایت چند نکته کوچک ولی ظریف..،جنس درجه یک براحتی مدت بسیار زیادی را بدون هیچ مشکلی سپری خواهد کرد. و یا در هنگام نصب میتوانید روی تابلو از ورقی استفاده کنید که از قطر تابلو پنج سانت از جلو و عقب بلندتر باشد و از ماندن آب روی نمایشگر و ورود آن به داخل دستگاه جلوگیری کند.. ضمن اینکه برخی از تنوع های موجود در این محصول به دلیل پیشرفت تکنولوژی و ورود سیستم ها و ابزارهای جدید به این حوزه است. برخی نیز، درز های تابلو روانشان را با نوع خاصی از چسب پر می نمایند، تا جلوی ورود آب به درونش را بگیرند.

این دیوارها یکپارچه هستند: حداقل فاصله 1.7 میلی متر ، حداکثر 3.5 است. این دستگاه دارای 4 کانال است و می تواند حداکثر 4 وسیله برقی را به صورت مجزا خاموش یا روشن نماید. در تابلوهای روان ال ای دی تک رنگ، متنها و تصاویر تنها به صورت تک رنگ و در رنگهای قرمز،سبز و یا یک رنگ دیگر نشان داده میشوند. چرا که «رفرش ریت» یک نمایشگر شامل فریم های تکراری یکسان نیز می شود، در حالی که « فریم ریت» مشخص می کند که «سورس ویدیو» در هر ثانیه چند بار می تواند یک فریم از داده های تازه (جدید) را به نمایشگر ارسال کند. برای مثال، بیشتر پروژکتورهای پخش فیلم در هر ثانیه ۲۴ فریم تازه را از سورس ویدیو دریافت می کنند، اما هر کدام از این فریم ها با استفاده از شاتر جلوی لامپ پروژکتور، قبل از رسیدن فریم تازه بعدی از سورس ویدیو، ۲ یا ۳ بار بر روی پرده نمایش تابانده می شوند.

در واقع میزان کیفیت تصویر ما به ارتفاع پایه ها، و زاویه دید افراد بستگی دارد. اما به دلیل اینکه تلویزیون شهری از هر نقطه ای دید مناسبی برای افراد داشته باشد، بر رروی پایه های بزرگی نصب می شوند. وصد میلیون نمایشگری که تحت گارانتی شرکت بوده و کارفرما (( خریدار)) بخاطر اینکه برای آبندی کامپوزیت دور نمایشگر پانصد هزار تومان کمتر هزینه کند..، کامپوزیت نمایشگر را به دست کسی سپرد که متاسفانه تجربه کافی نداشت و خسارتهایی که در اثر خیس شدن نمایشگر شرکت متحمل شد..، و تجربه های دیگری که اغلب همگی بخاطر جزئیات و مسائل پیش پا افتاده دچار خرابیها شده و اگر کمی دقت و کمی با فکر عمل میشد مشکلی پیش نمی آمد.. را با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت همراه با 24 ماه گارانتی از مجموعه روشنایی سیزال دریافت نمایید. چون ضد آب نیستند و مناسب محیط های بسته اند که نام آنها ماژول های INDOOR است . اما جنس ماژول های Indoor و Semioutdoor ضد آب نیستند و برای محیط ها بسته بهتر و مقرون به صرفه تر هستند .

تولیدات کنونی تلویزیون به حدی در جذب مخاطب شکست خورده که از میان سریالهای تکراری، سریال «ستایش ۳» از شبکه فرعی آی فیلم با ۲۶.۳ درصد مخاطب، پربینندهترین سریال تکراری بوده و در مقابل سریال «مستوران» از شبکه یک با ۱۵.۴ درصد مخاطب عنوان پربینندهترین سریال تازه را به دست آورد. شکل کلی و اندازه یک ویدئووال اغلب باید با توجه به ابعاد، شکل اتاق و مقدار فضای موجود بر روی دیوار تعیین گردد. که سبب شده بسیاری از افراد روی به انجام چنین کار آورده و تبلیغات های خود را در چنین نمایشگرهایی انجام دهند. همچنین اگر در یک تلویزیون میزان دات پیچ کم تر باشد، موجب نزدیکی مرکز پیکسل های ماژول شده که این امر سبب افزایش کیفیت و وضوح تصویر می شود.

میزان زاویه تابش این تلویزیون های تزئینی یا نمایشگر شهری 280 درجه بوده و دارای ماژول از نوع اس ام دی پیکسلی می باشد. در واقع هر چقدر میزان فاصله این دات پیچ ها کم تر باشد، سبب افزایش تراکم پیکسلی می شود. در واقع تابلو های روان یکی از مهمترین این رسانه های تبلیغاتی است و امروزه خیلی بیشتر مورد توجه قرار گرفته است. اسکلت اصلی تابلو روان جعبه ای است شامل سازه ای فلزی و یا … وزن و ابعاد صفحه نمایش تعیین کننده سازه خواهد بود و بر اساس همین ابعاد فندانسیون، تعداد پایههای سازه و انتخاب جنس ستونها صورت میگیرد.