معرفی برترین مبادلات خارجی بدون احراز هویت (دسامبر 1401)

جالب است بدانید که کارمزد تراکنش در این صرافی بسیار پایین است. در معاملات نقدی هیچ کارمزدی از سازندگان دریافت نمی شود و کارمزد تیکر 0.2 درصد است. همچنین در صورت استفاده از ژتون ویژه صرافی از 20 درصد تخفیف در کارمزد برخوردار خواهید شد. از ابزارهای معاملاتی کاربردی این پلتفرم، علاوه بر معاملات نقدی و آتی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

نکته مهم در استفاده از صرافی های بدون احراز هویت

صرافی Mexc بهترین صرافی بدون احراز هویت است

صرافی BingX در حال حاضر بهترین صرافی بدون احراز هویت برای ایرانیان محسوب می شود.

2. بهترین صرافی برای معاملات کپی چیست؟

حجم معاملات صرافی مکسی نیز به بیش از هشتصد میلیون دلار در روز رسیده است که رقم بسیار چشمگیری است. شما می توانید از تمامی خدمات این صرافی بدون نیاز به احراز هویت استفاده کنید. تنها محدودیت برداشت 20 بیت کوین در روز از حساب کاربر است، از این نظر صرافی MEXC به کاربران خود آزادی عمل بیشتری داده است.

30/09/14

ما سه مورد از بهترین صرافی های خارجی را بدون احراز هویت بررسی کرده ایم. سایر پلتفرم های معاملاتی مانند Coinx، BKEX، El Bank و غیره. را می توان به لیست ذکر شده اضافه کرد؛ اما تلاش ما در این مقاله معرفی بهترین صرافی بدون احراز هویت بود و به همین دلیل معیارهای سختگیرانه ای برای ارزیابی گزینه های موجود در نظر گرفتیم. هر زمان که تغییری در سیاست های اجرایی صرافی ها بدون احراز هویت ایجاد شود، مطمئناً از طریق همین صفحه به شما اطلاع خواهیم داد. از چه صرافی برای فعالیت در بازار ارزهای دیجیتال استفاده می کنید؟ نظرات و پیشنهادات خود را در این زمینه با ما در میان بگذارید.

در بهترین صرافی های ارز دیجیتال با تخفیف در هزینه ها ثبت نام.


منبع: https://clinicsarmayeh.com/3-best-cryptocurrency-exchanges-without-kyc-verification/

تبادل بدون احراز هویت

امکانات و ویژگی های ارائه شده در قالب صرافی بینگ ایکس در نوع خود بی نظیر است. مهمترین آنها عبارتند از:

به عبارت دیگر، هر آنچه به عنوان یک معامله گر برای فعالیت در بازار ارزهای دیجیتال نیاز دارید، از طریق صرافی BingX در اختیار شما قرار می گیرد. کارمزدهای رقابتی این صرافی نیز جذابیت آن را در مقایسه با سایر پلتفرم های معاملاتی افزایش داده است. بررسی های گروه کلینیک سرمایه نشان می دهد که BingX در حال حاضر بهترین بازار فارکس بدون احراز هویت برای ایرانیان است. یک پلتفرم معاملاتی که می توانید به راحتی از آن استفاده کنید.

2. مبادله کوکوین

پلتفرم معاملاتی کپی Bing X هم در بازارهای نقدی و هم در بازارهای آتی قابل استفاده است و به دلیل امکانات عالی و کارمزد پایین بهترین گزینه برای معاملات کپی است.

3. محبوب ترین نام های مبادله ای که نیازی به احراز هویت ندارند کدامند؟

کوکوین، بینگ ایکس و مکس سه مورد از محبوب ترین صرافی های بدون احراز هویت در بین کاربران ایرانی هستند.

آخرین کلمه

صرافی بینگ ایکس یکی از بهترین صرافی های خارجی بدون احراز هویت، بازار ارزهای دیجیتال است. اگرچه این صرافی از سال 2018 فعالیت خود را آغاز کرد، اما در سال گذشته پیشرفت زیادی داشته است. در این پلتفرم معاملاتی می توان بیش از 350 ارز دیجیتال را در بازارهای مختلف خرید و فروش کرد. همچنین تعداد کاربران فعال از پنج میلیون نفر فراتر رفته است. برای استفاده از این تبادل نیازی به احراز هویت ندارید. علاوه بر این، سقف برداشت روزانه از حساب صرافی احراز هویت نشده BingX پنجاه هزار دلار در روز است.

صرافی کوکوین بهترین صرافی بدون احراز هویت است

صرافی bingx بهترین صرافی بدون احراز هویت است

1.08 هزار بازدید

زمان معرفی بهترین تغییر بدون احراز هویت فرا رسیده است. تیم کلینیک سرمایه برای ارزیابی گزینه های موجود، معیارهای مختلفی از جمله محدودیت برداشت از حساب کاربری بدون احراز هویت، ابزارهای معاملاتی، حجم نقدینگی، امنیت، تعداد کاربران، تعداد ارزهای دیجیتال پشتیبانی شده، کیفیت پشتیبانی و … را در نظر گرفت. نتیجه بررسی های ما، معرفی سه گزینه به عنوان بهترین صرافی های خارجی بدون احراز هویت است که عبارتند از:

1. معاوضه BingX

جالب است بدانید که تعداد کاربران این صرافی از مرز بیست میلیون نفر گذشته است و همچنین بیش از هفتصد ارز رمزنگاری شده در این پلتفرم در قالب بازارهای مختلف قابل معامله است. کاربران ایرانی برای فعالیت در این صرافی نیازی به احراز هویت ندارند. شما می توانید از تمام عملکردهای این صرافی استفاده کنید. تنها محدودیت محدودیت برداشت روزانه حساب کاربری است. این محدودیت در حال حاضر پنج بیت کوین در روز است. البته برای بسیاری از معامله گران این محدودیت برداشت کافی است و محدودیت محسوب نمی شود.

3. معاوضه MEX

صرافی ماکسی همچنین می توان آن را بهترین صرافی بدون احراز هویت در نظر گرفت. این پلتفرم نیز از سال 2018 فعالیت خود را آغاز کرد و تا به امروز به کاربران 170 کشور جهان از جمله ایران خدمات ارائه می دهد. ویژگی شگفت انگیز صرافی MEXC این است که از بیش از 1500 ارز دیجیتال در 1800 بازار مختلف برای تجارت پشتیبانی می کند و از این نظر در بین سایر صرافی هایی که نیازی به احراز هویت ندارند، دارای موقعیت ممتازی است.

فهرست عناوین مقاله

چالش احراز هویت برای ایرانیان در مبادلات ارزهای دیجیتال خارجی

بدون شک موضوع احراز هویت یکی از سه چالش اصلی معامله گران ایرانی در انتخاب و کار با صرافی های ارز دیجیتال خارجی است. از طرفی تعداد مبادلاتی که نیاز به احراز هویت ندارند محدود است و البته تمامی مبادلات بدون احراز هویت معتبر نیستند; به همین دلیل تصمیم گرفتیم مقاله ای را به این مهم اختصاص دهیم تا به تجار ایرانی کمک کنیم. در ادامه بهترین صرافی های بدون احراز هویت را برای ایرانیان ارائه می دهیم. تا پایان این مقاله با ما همراه باشید.

قبل از اینکه صرافی بایننس احراز هویت را برای کاربرانش اجباری کند، تقریبا اکثر معامله گران ایرانی بر روی این پلتفرم فعالیت می کردند. اعلامیه بایننس در مورد احراز هویت اجباری موجی از نگرانی و سردرگمی را برای ایرانیان ایجاد کرده است. در ابتدا به نظر می رسید که پرونده صرافی بدون احراز هویت در بازار ارزهای دیجیتال عملا بسته می شود. اگر چنین اتفاقی رخ می داد، دسترسی تجار ایرانی به بازارهای خارجی به طور کامل قطع می شد.

تاکنون بهترین صرافی های خارجی بدون احراز هویت را کشف کرده ایم. قبل از پایان بحث، یک نکته مهم را یادآوری می کنیم. توصیه می کنیم هنگام ثبت نام و ورود به صرافی های خارجی از VPN یا VPS با آدرس IP ثابت استفاده کنید. اگرچه می توانید بدون نیاز به فیلتر از پلتفرم های معاملاتی خارجی استفاده کنید، اما به خاطر داشته باشید که احتیاط تصمیم عاقلانه تری است.

سوالات متداول

1. بهترین صرافی بدون احراز هویت چیست؟

اما این حرکت بایننس در عمل باعث شده است که سایر صرافی ها نخواهند احراز هویت رونق بگیرد. کاربران ایرانی به دنبال بهترین صرافی های خارجی بدون احراز هویت بودند و یک یا چند گزینه برای فعالیت خود پیدا کردند. امروز که این مقاله را می خوانید، چالش KYC تا حدودی از وضعیت بحرانی سال های گذشته خارج شده است. جمعیت بیش از ده میلیون ایرانی فعال در بازار ارزهای دیجیتال نیز از این اتفاق در امان نمانده است. به نظر می رسد با افزایش تعداد ایرانیان فعال در این بازار، محدودیت های ناشی از تحریم ها نیز کاهش یابد.

سه تا از بهترین صرافی های خارجی بدون احراز هویت

یکی دیگر از بهترین صرافی های خارجی بدون احراز هویت، تعویض قطعات است. بسیاری از کاربران ایرانی بعد از بایننس به سراغ کوکوین رفتند. این صرافی از سال 2018 شروع به کار کرده است، اگرچه گاهی اوقات شایعاتی در مورد صرافی کوکوین در بین کاربران به گوش می رسد، اما در سال های اخیر شاهد هیچ مشکلی در کیفیت خدمات آن نبوده ایم. علاوه بر این، صرافی Kucoin امکانات ویژه ای را به کاربران خود ارائه می دهد که از جمله آنها می توان به موارد زیر اشاره کرد: