معاملات آتی مایع MoonXBT با اهرم بالا و نقدینگی کافی

سود ناشی از نوسانات بازار: با تجزیه و تحلیل روند بازار، می توانید با باز کردن موقعیت خرید یا فروش سود کنید. اگر فکر می‌کنید قیمت پایین می‌آید، می‌توانید کوتاه بفروشید. اگر فکر می کنید قیمت بالا می رود، می توانید برای مدت طولانی بروید. همچنین می توانید از قراردادها برای محافظت از سبد سرمایه گذاری فیزیکی موجود خود استفاده کنید

کارمزدهای کمتر: معاملات MoonXBT Liquid Contracts می توانند از کارمزد کمتری برخوردار شوند، نرخ کارمزد کمتر از 0.05٪ است و هیچ کارمزد سرمایه گذاری و معامله دیگری وجود ندارد.

سرمایه گذاری در معاملات آتی یا هر ابزار مالی دیگری مستلزم استفاده از بورس است. صرافی های رمزنگاری امکان دسترسی به ارزهای دیجیتال و بازارهای ارز را فراهم می کنند و با استفاده از آنها می توان سرمایه گذاری کرد. یافتن یک صرافی مناسب، و همچنین یافتن سرمایه‌گذاری متناسب با نیازهای شما، می‌تواند فرآیند پیچیده‌ای باشد.

بورس را بشناسید MoonXBT برای تجارت ارز دیجیتال

محدودیت‌های سود و زیان را تعیین کنید: حالت معاملاتی منحصربه‌فرد و ابزارهای هوشمند MoonXBT می‌تواند به شما در تعیین حد سود و زیان از قبل کمک کند. حداکثر ضرر فقط شامل حاشیه موقعیت است (معاملات در حالت ایزوله هستند) و شامل هیچ دارایی دیگری نمی شود. سود را می توان از قبل تعیین کرد که آیا موقعیت در زمان ثبت سفارش باز است یا بسته.

آستانه پایین تر: برخلاف الزامات اولیه سایر خدمات که برای شروع به 10 دلار نیاز دارند، با MoonXBT Liquid Contract می توانید موقعیت ها را با 1 دلار باز کنید.

فهرست عناوین مقاله

معاملات آتی ارز دیجیتال چگونه کار می کند؟

از اهرم بالا برای به حداکثر رساندن سود استفاده کنید: می توانید از وجوه کمتری برای افزایش حجم معاملات استفاده کنید. در مورد استفاده از اهرم 100x، برای به دست آوردن موقعیت 10000 USDT فقط به 100 مارجین USDT نیاز دارید. اگر قیمت دارایی پایه 1% افزایش یابد، بازدهی 100% دریافت خواهید کرد.

دانستن تفاوت بین قراردادهای اختیار معامله و قراردادهای آتی مهم است. قراردادهای اختیار معامله به دارنده این قراردادها اختیار خرید یا فروش دارایی پایه را در تاریخ انقضا (اما نه تعهد) می دهد، در حالی که خریدار قرارداد آتی موظف به اجرای کلیه بندها و عناصر ذکر شده در قرارداد است.

انتخاب یک بورس آتی خوب

پلتفرم تجارت اجتماعی MoonXBT است. MonxBit Exchange در جزایر کیمن مستقر است و دفاتری در سراسر آسیای شرقی و سایر نقاط جهان دارد. Moonxbit Exchange همچنین دارای یک تیم حرفه ای شامل کارشناسان در سیستم های تجارت امن و کارشناسان بازاریابی خارج از کشور است. این صرافی همچنین خدمات و پشتیبانی 24 ساعته مشتریان را ارائه می دهد.

آرامش فوق العاده: برای سرمایه گذاران عادی فقط باید به حاشیه ورودی، اهرم و روند بازار در کل فرآیند معاملاتی توجه کنید، بدون اینکه نگران مسائل دیگر باشید.

قراردادهای آتی بخشی از دسته بزرگی از ابزارهای معاملاتی به نام مشتقات هستند، از جمله CFD ها، اختیار معامله و مبادله. به عبارت ساده تر، معامله آتی توافقی است بین دو طرف برای خرید یا فروش دارایی مانند ارز دیجیتال در تاریخ و قیمت از پیش تعیین شده. این قرارداد دارایی خاصی مانند کالا، سهام یا ارز دیجیتال را ردیابی می کند. معاملات آتی اساساً نوعی پیش بینی در مورد حرکات آتی قیمت است.

صرافی MoonXBT یک صرافی ارز دیجیتال جدید است که بر معاملات کپی، گزینه‌ها و قراردادهای نقدی تمرکز دارد. Liquid Contracts به حفظ 3 مزیت اصلی خدمات قراردادی موجود در صرافی ها ادامه می دهد:

استفاده از یک استیبل کوین مانند USDT نیازی به تبدیل بین ارزها ندارد و تراکنش ها را انعطاف پذیر می کند.

مزایای منحصر به فرد قرارداد مایع MonxBit

قیمت منصفانه و تضمین شده است: تعیین بهترین قیمت در بازار نقدی جهانی در زمان واقعی، بدون نگرانی در مورد دستکاری انسان، قیمت های مناسب تر و امنیت معاملات بیشتر

علاوه بر این، قراردادهای نقدی قرارداد مایع ماه Xbit آنها دارای 7 عنصر زیر هستند.

این صرافی انواع مختلفی از معاملات و سرمایه گذاری ها را ارائه می دهد. سایر ویژگی ها و خدمات پیشرفته مانند معاملات نقطه ای، معاملات آتی، معاملات قراردادهای نقدی، معاملات کپی، معاملات اختیار معامله را ارائه می دهد. لازم به ذکر است که تمامی موارد ذکر شده دارای پشتوانه نقدینگی بالاتر از حد متوسط ​​می باشد، در واقع صرافی MoonXBT نسبت به سایر صرافی های ارز دیجیتال دارای ویژگی های متنوعی بوده و از ابتدای تاسیس خود در سال 2021 مزایای بسیاری را در اختیار کاربران قرار داده است.

قراردادهای آتی معجزه بازارهای مالی برای استفاده از روندهای نزولی و صعودی هستند. تاریخچه قراردادهای آتی زمانی جالب تر می شود که یاد بگیریم چگونه از اهرم استفاده کنیم. لوریج سود و زیان شما را در این نوع معاملات چند برابر می کند و قبل از استفاده از آن باید به خوبی آموزش دیده و معاملات را یاد بگیرید.


منبع: https://clinicsarmayeh.com/liquid-contract-moonxbt/

برای مثال، اگر پیش‌بینی شما برای حرکت قیمت بیت‌کوین این است که قیمت بیت‌کوین تا پایان ماه افزایش می‌یابد، مناسب است با خرید یک معامله آتی ارز دیجیتال با تاریخ انقضای یک ماه، یک موقعیت خرید باز کنید. در غیر این صورت، اگر فکر می کنید قیمت بیت کوین کاهش می یابد، موقعیت فروش بهتر است. در سررسید، دو طرف درگیر معامله تسویه حساب می‌کنند و قرارداد بسته می‌شود.

مزایا و معایب قراردادهای آتی

فواید معایب
سرمایه گذار می تواند از قراردادهای آتی برای معامله در جهت حرکت قیمت دارایی پایه استفاده کند. سرمایه گذاران در قراردادهای آتی با خطر زیان بیش از حاشیه اولیه روبرو هستند زیرا قراردادهای آتی از اهرم استفاده می کنند.
شرکت ها با استفاده از این قراردادها می توانند از قیمت مواد اولیه خود در برابر نوسانات قیمت محافظت کنند. سرمایه گذاری در قراردادهای آتی می تواند باعث شود شرکتی که با استفاده از این قراردادها به دنبال محافظت در برابر نوسانات شدید قیمت است، حرکت قیمت مطلوب خود را از دست بدهد. یعنی در صورت افزایش قیمت ها نمی تواند محصول خود را به قیمت روز بازار بفروشد.
قراردادهای آینده ممکن است مستلزم پرداخت بخشی از کل مبلغ قرارداد در شروع کار باشد. حاشیه ها می توانند یک شمشیر دو لبه باشند زیرا هم می توانند سود را چند برابر کنند و هم ضرر را به طور چشمگیری افزایش دهند.

انواع آتی ارزهای دیجیتال

  • قراردادهای آتی استاندارد
  • قرارداد آتی با تحویل فیزیکی
  • قراردادهای مکرر
  • وضوح اختیاری یا اختیاری
  • قرارداد مایع

تفاوت بین گزینه ها و قراردادهای آتی

حذف اضافه وزن: سیستم کنترل ریسک MoonXBT خطر اضافه وزن کاربر را به حداقل می رساند. در عین حال بنیاد بیمه MoonXBT اضافه وزن کاربر را بلافاصله جبران می کند تا کاربران نگران خطر اضافه وزن نباشند.

در صرافی MoonxBit، معامله گران با تجربه و حرفه ای می توانند 150 برابر اهرم استفاده کنند، اما معامله گران تازه کار که تجربه زیادی در تجارت ارز دیجیتال ندارند، می توانند از معامله کپی این صرافی استفاده کنند.

مزایای قرارداد مایع MoonXBT

نقدینگی تضمین شده: این پلتفرم دارای راه حل نقدینگی انحصاری است، کاربران نیازی به انتظار ندارند و سفارشات در چند میلی ثانیه اجرا می شوند که به شما کمک می کند بازار را بهتر درک کنید.