قیمت و فروش سیم مفتول استنلس استیل آرسیس فولاد آسمان | foulka

این عنصر بهبود دهنده مقاومت به خوردگی فولادهای زنگ نزن بوده و باعث می شود آلیاژ، مقاومت به خوردگی بهتری داشته باشد. این بهبود مقاومت در برابر خوردگی به لحاظ تشکیل لایه محافظ از اکسید کروم روی سطح فولاد ضد زنگ می باشد. این لایه نازک سرتاسری تحت شرایط مساعد فولاد را در برابر مواد و محیط های خورنده محافظت می نماید. مفتول استنلس استیل در بازار ایران می توان به مواردی چون  مفتول استیل 304 – مفتول استیل 316 – مفتول استیل 201 – مفتول استیل 420 (مفتول استیل بگیر)  اشاره کرد. سیم مفتول استیل تنها یکی از سیم های موجود در بازار می باشد و تفاوت زیادی با سیم افشان و کابل افشان دارد و می توانید این سیم را از طریق فروشگاه سیم و کابل مجاز تهیه کنید. انواع دیگر سیم مفتول نیز با کاربردهای مختلفی، حتی کاربردهای غیر برق رسانی نیز وجود دارد که در ادامه به بررسی برخی از آنها خواهیم پرداخت.

مفتول سیاه بر حسب سایز

در مجموع ماهیت محیط و ترکیب شیمایی فولاد هر دو در تشکیل زنگ و خوردگی حفره‌ای فولاد ضد زنگ نقش تعیین کننده‌ای دارند. هنگامی که مفتول استیل بریده یا خراش داده می‌شود، کروم موجود در سطح آن، فوراً اکسید شده و فیلم اکسید ناحیه صدمه دیده را بازسازی می‌کند. به خاطر همین خاصیت خود ترمیمی یا خودشفایی (Self healing) است که فولاد را بدون زنگ (Stainless) می‌نامند. با افزایش کربن سختی استیل افزایش می یابد و به اصطلاح فنری تر می شود اما چون برای افزایش کربن باید از میزان کروم و نیکل موجود در این آلیاژ کاسته شود با کاهش مقاومت در برابر خوردگی روبرو هستیم که در ادامه بیشتر توضیح خواهیم داد. لوله های صنایع پتروشیمی ، نیروگاهی ، نفت و گاز ، صنایع غذایی شیمیایی و دارویی… توزیع انواع لوله های فولادهای آلیاژی و استنلس درز دار و بدون درز(مانیسمان) در سایزها و رده های مختلف…

این موضوع که فولاد استلس استیل زنگ نمی‌‌زند در حقیقت یک تصور نادرست است. این برداشت نادرست برخی موارد منجر به مشاجرات و حتی تعقیب قانونی بین کارفرمایان و پیمانکاران می‌شود. ذخیره نام، ایمیل و وبسایت من در مرورگر برای زمانی که دوباره دیدگاهی می‌نویسم.

اطلاعات تماس

قیمت و فروش سیم مفتول استنلس استیل آرسیس فولاد آسمان | foulka

تولیدکنندگان این مفتول در درجه بندی گوناگونی اقدام به تولید این می کنند.و پرداخت آن با کروم بستگی به محیطی دارد که این آلیاژ در معرض آن قرار می گیرد.بسته به کیفیت آلیاژ (و درجه بندی )قیمت سیم مفتول استلنس استیل متفاوت می باشد. همچنین برای اطلاع از قیمت مفتول استیل و ثبت سفارش، می توانید با کارشناسان فروش مجموعه ورق فنری بُهلر تماس حاصل نمایید. فروشگاه مش استیل (Mesh Steel) با بیش از ۲۰ سال سابقه در صنعت تولید و واردات توری های استیل و ورق پانچ استیل در خدمت شما عزیزان میباشد. برای یافتن توری مورد نیاز فعالیت مورد نظرتان؛ مطابق استاندارد های جهانی صنعت شما با ما تماس بگیرید.

تولید انواع سیم خاردارخطی سیم خاردار حلقوی خارسیم

فروشگاه سیمند کابل ارائه دهنده انواع کابل و سیم مفتول استیل استاندارد در این حوزه می باشد که با داشتن محصولات با کیفیت می تواند نیاز طیف وسیعی از مشتریان خود foulka را رفع کند. فولادهای ضد زنگ، گروه وسیعی از فولاد های ویژه هستند که بیشتر برای مقاومت در برابر خوردگی توسعه یافته اند. تولیدکنندگان سیم مفتول استیل در درجه بندی گوناگونی اقدام به تولید سیم مفتول استیل می کنند و پرداخت آن با کروم بستگی به محیطی دارد که این آلیاژ در معرض آن قرار می گیرد. این نوع سیم که از فولاد گالوانیزه ساخته شده است، کیفیت بسیار زیادی دارد و در بخش های مختلف مانند ساختمان سازی و یا شکل دهی مورد استفاده قرار میگیرد. دلیل نام گذاری این محصول به خاطر رنگ عایق آن است که از نوع پی وی سی است.

  • این محصول پرکاربرد به لحاظ ویژگی هایی چون انعطاف بالا، عدم خاصیت آهن ربایی و …  از نظر شیمیایی ماهیت خود را از دست نداده اما از نظر خواص مکانیکی و فیزیکی مفتولی نرم و انعطاف پذیر نسبت به مفتول های سخت صنعتی است.
  • یکی از موارد مهمی که در این نوع کابل وجود دارد، طراحی بدنه آن می باشد.
  • سیم مفتول استیل از لحاظ ویژگی فیزیکی و مکانیکی در برابر خوردگی و رطوبت و زنگ و دمای بالا مقاومت قابل توجهی دارند.