قرارداد آتی مایع MoonXBT با اهرم بالا و نقدینگی کافی –

تعیین حد سود و زیان: حالت معاملاتی منحصر به فرد و ابزارهای هوشمند MoonXBT می تواند به شما در تعیین سود و زیان از قبل کمک کند. حداکثر ضرر فقط شامل حاشیه موقعیت است (معاملات در حالت ایزوله هستند) و شامل هیچ دارایی دیگری نمی شود. سود را می توان از قبل تعیین کرد که آیا موقعیت در زمان ثبت سفارش باز است یا بسته.

معاملات آتی مایع MoonXBT با اهرم بالا و نقدینگی کافی

علاوه بر این، قراردادهای نقدی قرارداد مایع ماه Xbit آنها دارای 7 عنصر زیر هستند.

قیمت منصفانه و تضمینی است: تثبیت زمان واقعی بهترین قیمت در بازار نقدی جهانی، بدون نگرانی از دستکاری انسان، قیمت های مناسب تر و امنیت معاملات بالاتر

تفاوت بین گزینه ها و قراردادهای آتی دانستن تفاوت بین قراردادهای اختیار معامله و قراردادهای آتی مهم است. قراردادهای اختیار معامله به دارنده این قراردادها اختیار خرید یا فروش دارایی پایه را در تاریخ انقضا (اما نه تعهد) می دهد، در حالی که خریدار قرارداد آتی موظف به اجرای کلیه بندها و عناصر ذکر شده در قرارداد است.

قراردادهای آتی MoonXBT مایع

نقدینگی تضمین شده است: این پلتفرم یک راه حل انحصاری نقدینگی دارد، کاربران نیازی به صبر ندارند و سفارشات در چند میلی ثانیه اجرا می شوند و به شما کمک می کند بازار را بهتر درک کنید.

هزینه های کاهش یافته: معاملات MoonXBT Liquid Contracts می توانند از کارمزد کمتری برخوردار شوند، نرخ کارمزد کمتر از 0.05٪ است و هیچ کارمزد سرمایه گذاری و معامله دیگری وجود ندارد.

انواع آتی ارزهای دیجیتال

این صرافی انواع مختلفی از معاملات و سرمایه گذاری ها را ارائه می دهد. سایر ویژگی ها و خدمات پیشرفته مانند معاملات نقطه ای، معاملات آتی، معاملات قراردادهای نقدی، معاملات کپی، معاملات اختیار معامله را ارائه می دهد. لازم به ذکر است که تمامی موارد ذکر شده دارای پشتوانه نقدینگی بالاتر از حد متوسط ​​می باشد، در واقع صرافی MoonXBT نسبت به سایر صرافی های ارز دیجیتال دارای ویژگی های متنوعی بوده و از ابتدای تاسیس خود در سال 2021 مزایای بسیاری را در اختیار کاربران قرار داده است.

آیا رابطه را می دانید؟ لبه و اهرم چگونه است؟

سرمایه گذاری در معاملات آتی یا هر ابزار مالی دیگری مستلزم استفاده از بورس است. صرافی های رمزنگاری امکان دسترسی به ارزهای دیجیتال و بازارهای ارز را فراهم می کنند و با استفاده از آنها می توان سرمایه گذاری کرد. یافتن یک صرافی مناسب، و همچنین یافتن سرمایه‌گذاری متناسب با نیازهای شما، می‌تواند فرآیند پیچیده‌ای باشد.

لوریج به شما این امکان را می دهد که موقعیت هایی بیشتر از مقدار پول واقعی که در حساب معاملاتی سپرده گذاری کرده اید باز کنید.

برای مواجه شدن با مبادله MoonXBT برای تجارت ارز دیجیتال

استفاده از یک استیبل کوین مانند USDT نیازی به تبدیل بین ارزها ندارد و تراکنش ها را انعطاف پذیر می کند.

مزایا و معایب قراردادهای آتی

مزایای معایب
سرمایه گذار می تواند از قراردادهای آتی برای معامله در جهت حرکت قیمت دارایی پایه استفاده کند. سرمایه گذاران در قراردادهای آتی با خطر زیان بیش از حاشیه اولیه روبرو هستند زیرا قراردادهای آتی از اهرم استفاده می کنند.
شرکت ها با استفاده از این قراردادها می توانند از قیمت مواد اولیه خود در برابر نوسانات قیمت محافظت کنند. سرمایه گذاری در قراردادهای آتی می تواند باعث شود شرکتی که با استفاده از این قراردادها به دنبال محافظت در برابر نوسانات شدید قیمت است، حرکت قیمت مطلوب خود را از دست بدهد. یعنی در صورت افزایش قیمت ها نمی تواند محصول خود را به قیمت روز بازار بفروشد.
قراردادهای آینده ممکن است مستلزم پرداخت بخشی از کل مبلغ قرارداد در شروع کار باشد. حاشیه ها می توانند یک شمشیر دو لبه باشند زیرا هم می توانند سود را چند برابر کنند و هم ضرر را به طور چشمگیری افزایش دهند.

با اطمینان معامله کنید: برای سرمایه گذاران عادی، فقط باید به حاشیه ورودی، گزینه اهرم و روند بازار در کل فرآیند معاملاتی توجه کنید، بدون اینکه نگران مسائل دیگر باشید.

قراردادهای آتی بخشی از دسته بزرگی از ابزارهای معاملاتی به نام مشتقات هستند، از جمله CFD ها، اختیار معامله و مبادله. به عبارت ساده تر، معامله آتی توافقی است بین دو طرف برای خرید یا فروش دارایی مانند ارز دیجیتال در تاریخ و قیمت از پیش تعیین شده. این قرارداد دارایی خاصی مانند کالا، سهام یا ارز دیجیتال را ردیابی می کند. معاملات آتی اساساً نوعی پیش بینی در مورد حرکات آتی قیمت است.

به عبارت ساده، شما از حاشیه برای ایجاد اهرم استفاده می کنید. لوریج شکلی از افزایش قدرت معاملاتی است که هنگام استفاده از حساب مارجین به شما همان قدرتی را می دهد که گویی سرمایه خود را از نظر مالی افزایش می دهید.

سوالات معاملات آتی ارز دیجیتال چگونه کار می کند؟

پلتفرم تجارت اجتماعی MoonXBT شرق. MonxBit Exchange در جزایر کیمن مستقر است و دفاتری در سراسر آسیای شرقی و سایر نقاط جهان دارد. Moonxbit Exchange همچنین دارای یک تیم حرفه ای شامل کارشناسان در سیستم های تجارت امن و کارشناسان بازاریابی خارج از کشور است. این صرافی همچنین خدمات و پشتیبانی 24 ساعته مشتریان را ارائه می دهد.

سود ناشی از نوسانات بازار: با تجزیه و تحلیل روند بازار، می توانید از باز کردن موقعیت خرید یا فروش سود ببرید. اگر فکر می‌کنید قیمت پایین می‌آید، می‌توانید کوتاه بفروشید. اگر فکر می کنید قیمت بالا می رود، می توانید برای مدت طولانی بروید. همچنین می توانید از قراردادها برای محافظت از سبد سرمایه گذاری فیزیکی موجود خود استفاده کنید

اهرم به صورت نوعی نسبت بیان می شود. و این نوعی نسبت بین میزان پولی است که در واقع دارید و چقدر می توانید با آن معامله کنید. فرمت نمایش آن X:1 است.

انتخاب یک بورس آتی خوب

در صرافی MoonxBit، معامله گران با تجربه و حرفه ای می توانند 150 برابر اهرم استفاده کنند، اما معامله گران تازه کار که تجربه زیادی در تجارت ارز دیجیتال ندارند، می توانند از معامله کپی این صرافی استفاده کنند.

به عنوان مثال، اگر نسبت اهرم در یک معامله 1:30 باشد، به این معنی است که معامله گر می تواند 30 برابر مانده حساب خود معامله کند. فرض کنید یک معامله گر 5000 دلار در حساب خود دارد تا یک موقعیت جدید باز کند. اهرم 1:30 به او اجازه می دهد تا 150000 دلار معامله کند. رابطه بین اهرم و مارجین به گونه ای است که اهرم در معاملات تعیین می کند که چه درصدی از ارزش کل معامله (مارژین) برای باز کردن یک موقعیت لازم است. بنابراین، اگر مارجین برابر با 3.3 درصد باشد، اهرم این بروکر 1:30 خواهد بود. به همین ترتیب، اگر 5٪ باشد، متوجه می شویم که نسبت اهرم 1:20 است و بقیه نسبت ها و درصدها به همین ترتیب محاسبه می شوند.

صرافی MoonXBT یک صرافی ارز دیجیتال جدید است که بر معاملات کپی، گزینه‌ها و قراردادهای نقدی تمرکز دارد. Liquid Contracts به حفظ 3 مزیت اصلی خدمات قراردادی موجود در صرافی ها ادامه می دهد:

با حداقل سرمایه شروع کنید: برخلاف الزامات اساسی سایر خدمات که برای شروع به 10 دلار نیاز دارند، با MoonXBT Liquid Contract می توانید موقعیت های خود را با 1 دلار باز کنید.

چرا صرافی پول بیشتری در اختیار معامله گران قرار می دهد؟

از اهرم بالا برای به حداکثر رساندن سود استفاده کنید: می توانید از وجوه کمتری برای افزایش حجم معاملات استفاده کنید. در مورد استفاده از اهرم 100x، برای به دست آوردن موقعیت 10000 USDT فقط به 100 مارجین USDT نیاز دارید. اگر قیمت دارایی پایه 1% افزایش یابد، بازدهی 100% دریافت خواهید کرد.

مزایای منحصر بفرد به مرد قرارداد قرارداد مایع ماه Xbit

شاید بپرسید چرا صرافی ها و کارگزاران باید پول بیشتری را برای معامله در اختیار معامله گران قرار دهند؟ در پاسخ باید گفت که اگرچه معامله گران می توانند با استفاده از اهرم حجم معاملات خود را افزایش دهند، اما وجود ویژگی به نام مارجین باعث می شود معاملات قبل از اینکه به کارگزار یا بورس آسیب بزنند بسته شوند. در نتیجه به تجارت آسیبی نمی رسانند. از سوی دیگر، زمانی که معامله گر از معاملات اهرمی خود سود می برد، صرافی یا کارگزار نیز با دریافت کارمزد در آن معامله سود می برد. از این نظر، مارجین ابزار مناسبی برای معامله است.


منبع: https://chartiran.com/6900/moonxbt-gharar/

برای مثال، اگر پیش‌بینی شما برای حرکت قیمت بیت‌کوین این است که قیمت بیت‌کوین تا پایان ماه افزایش می‌یابد، مناسب است با خرید یک معامله آتی ارز دیجیتال با تاریخ انقضای یک ماه، یک موقعیت خرید باز کنید. در غیر این صورت، اگر فکر می کنید قیمت بیت کوین کاهش می یابد، موقعیت فروش بهتر است. در سررسید، دو طرف درگیر معامله تسویه حساب می‌کنند و قرارداد بسته می‌شود.

قراردادهای آتی معجزه بازارهای مالی برای استفاده از روندهای نزولی و صعودی هستند. تاریخچه قراردادهای آتی زمانی جالب تر می شود که یاد بگیریم چگونه از اهرم استفاده کنیم. لوریج سود و زیان شما را در این نوع معاملات چند برابر می کند و قبل از استفاده از آن باید به خوبی آموزش دیده و معاملات را یاد بگیرید. برای ثبت نام در این تبادل از این ارتباط دادن استفاده کنید.

مزایای قرارداد مایع MoonXBT