فیلم آموزش زبان برنامه نویسی MQL به صورت مقدماتی –

بسیاری از افراد به دلیل تعداد زیاد نمادها قادر به بررسی همه آنها نخواهند بود و به همین دلیل ممکن است بسیاری از نمادهای خوب را در این بین از دست بدهند. حتی اگر برخی از افراد بتوانند همه نمادها را بررسی کنند، باز هم دقت لازم برای این کار را نخواهند داشت و نتیجه مطلوبی به دست نمی آید. این کار نیز در دراز مدت بسیار سخت و طاقت فرسا خواهد بود و زمان زیادی را از معامله گر می گیرد. و این در حالی است که کامپیوتر امروزه به کمک انسان می آید و بسیاری از وظایف را تسهیل می کند. در واقع افراد بدون کوچکترین خستگی و از دست دادن حتی بخشی از آن فقط به برنامه نویسی می پردازند تحلیل و بررسی خودشان این کار را می کنند و بقیه کار یعنی یافتن قطعه به کامپیوتر سپرده می شود. در واقع با یادگیری زبان برنامه نویسی مورد استفاده در متاتریدر از آن همه روال خسته کننده و وقت گیر رهایی خواهید یافت و دیگر نگران یافتن یک سهم مناسب خوب نخواهید بود. علاوه بر این، هیچ بخش خوبی از دستان شما گم نخواهد شد.

فیلم آموزش زبان برنامه نویسی MQL به صورت مقدماتی

زبان برنامه نویسی MQL در واقع زبانی است که با استفاده از آن بسته به نوع استراتژی معاملاتی خود قادر خواهید بود اندیکاتورها و کارشناسان مورد علاقه خود را در محیط نرم افزار متاتریدر ایجاد کنید.

EA Advisor Expert در واقع به ربات های معاملاتی گفته می شود و یک اسکریپت یا کد برنامه ریزی شده است که می تواند بر روی نمودارهای قیمت در متاتریدر اجرا شود و پس از آن برنامه به صورت خودکار و با توجه به شرایط از پیش تعیین شده توسط شما در یک کار پیش می رود. در این میان می توان گفت که خرید و فروش اتوماتیک یکی از مهم ترین انواع استفاده کارشناسی است.

برنامه نويسي MQL همچنین بسیار شبیه به برنامه نویسی است در مقابل بنابراین اگر با زبان آشنایی دارید در مقابل شما می توانید این زبان برنامه نویسی را بهتر یاد بگیرید.

فایل های رمز عبور farchart.com


منبع: https://chartiran.com/2796/mql/#comment-5651نرم افزارهای مختلفی برای تجزیه و تحلیل بازارهای مالی و بررسی سهام مختلف وجود خواهد داشت که در این میان نرم افزار متاتریدر بسیار محبوب است. زبان برنامه نویسی مورد استفاده در این نرم افزار زبان برنامه نویسی Mql می باشد.

نرم افزار متاتریدر یک پلت فرم معاملاتی است که کارگزاران بازار مالی آن را در اختیار دارند تعویض کنید آنها به طور گسترده از آن استفاده می کنند.

فیلم آموزش زبان برنامه نویسی MQL به صورت مقدماتی

در ادامه مجموعه آموزشی آورده شده است که در آن زبان برنامه نویسی MQL به صورت مقدماتی آموزش داده می شود. این مجموعه شامل آموزش تخصصی نویسندگی و آن اندیکاتور نویسی است که قسمت اندیکاتور نویسی آن در آینده نزدیک تکمیل خواهد شد. * پیاده سازی و آموزش داده شده در این مجموعه بر اساس MQL4 بوده و البته برای افرادی که قصد کار با MQL5 را دارند مفید خواهد بود. زیرا به طور کلی مفاهیم برنامه نویسی یکسان است و کافی است با استفاده از منابع موجود در اینترنت زمان کافی برای یادگیری توابع جدید و امکانات جدید صرف کنید. دلیل آن این است که در این موسسه تحصیلی محبوبیت پلتفرم متاتریدر 4 در بین معامله گران بر روی MQL4 متمرکز است.

خط عنوان لینک دانلود جلد
1 معرفی و آموزش کار با متاتریدر ارتباط دادن 55 مگابایت
2 مباحث اصلی برنامه نویسی ارتباط دادن 66 مگابایت
3 یاد بگیرید که با حلقه ها و شرایط کار کنید ارتباط دادن 48 مگابایت
4 یاد بگیرید که یک تابع بسازید و با یک تابع کار کنید ارتباط دادن 58 مگابایت
5 اولین توابع خبره و mql را بسازید ارتباط دادن 102 مگابایت
6 کار با توابع فرمان ارتباط دادن 106 مگابایت
هفت آموزش تخصصی تمام ارتباط دادن 108 مگابایت
8 ساخت 2 عملکرد شخصی کمکی ارتباط دادن 51 مگابایت
9 با متا اندیکاتورهای پیش فرض تجارت متخصص بسازید ارتباط دادن 83 مگابایت
ده با اندیکاتورهای شخصی تجارت تخصصی بسازید ارتباط دادن 80 مگابایت
11 استراتژی های تبدیل خبره Martingale و Martingale ارتباط دادن 64 مگابایت

آموزش زبان برنامه نویسی MQL به صورت مقدماتی