فیلم آموزش حرفه ای و جامع شمعدان از ابتدایی تا پیشرفته از صفر تا صد

شمع ها را می توان بیانگر رفتار، احساسات و نوع تصمیمات خریداران و فروشندگان دانست. معامله گران با آموزش نور شمع آنها می توانند نمودارها را با جزئیات بیشتری ببینند و حرکت قیمت یا نرخ جزء به جزء را مشاهده کنند. افراد با استفاده از شمعدان و الگوهای شمعدانی می توانند علاوه بر تعیین نواحی حمایتی و مقاومتی در رابطه با نقاط ورود و خروج، بهترین گزینه را نیز تعیین کنند.

کتاب الکترونیکی مجموعه قوانین اسرارآمیز شمعدان ژاپنی اثر فیلیپ تودلا، کارشناس تحلیل تکنیکال و رئیس مرکز تحقیقات مالی پاریس


منبع: https://chartiran.com/3729/candal/#comment-5668

در واقع شما می توانید با کمک سایر روش های تحلیل تکنیکال، نقاط و مناطق مهم و حیاتی روی نمودار را تعیین کنید و در نهایت با استفاده از علم کندل ها، نگرش و احساسات بازار را نسبت به این حوزه ها بررسی کنید.

آیتم های مرتبط:

شمعدان های ژاپنی در بین اکثر معامله گران بسیار محبوب هستند. زیرا این فرصت را به معامله گران خواهند داد تا با مشاهده اندازه سایه ها و بدنه شمع، اطلاعات جامعی در مورد نقاط قوت و ضعف خریداران و فروشندگان به دست آورند.

شمعدان ها تنها در زمینه تشخیص الگو کاربرد ندارند و در واقع می توان آنها را برای تعامل خریدار و فروشنده راحت دانست.

یکی از ابزارهایی که بیشتر مورد استفاده معامله گران قرار می گیرد، تحلیل تکنیکال و در این مورد است تجزیه و تحلیل نمودار کندل استیک – کندل یا کندل ژاپنی نیز کاربردی ترین و خاص ترین روش در این تحلیل خواهد بود. از اینجا می توانید با نمودارها آشنا شوید شمعدان مهمترین گزینه برای یک معامله گر در نظر گرفته می شود.

فیلم آموزش حرفه ای و جامع شمعدان

بسته آموزشی کامل و حرفه ای باینری آپشن (درآمد به دلار) با 12 استراتژی قدرتمند

لازم به ذکر است که این روش تا سال ها فقط توسط ژاپنی ها استفاده می شد و بعد از سال ها آقای استیو نیسون آن را به آمریکا آورد و امروزه از شمعدان های ژاپنی می توان در بین همه آن هایی که انواع نمایش نمودار بهترین گزینه محسوب می شود استفاده کرد. .

در ادامه با یک سری فیلم کندل های مقدماتی تا پیشرفته آموزش داده می شود.

بدون شک معامله گران می توانند مسلط شوند الگوهای شمعدانی علاوه بر بهره مندی از استراتژی هایی مانند پرایس اکشن، امواج الیوت و غیره، معاملات موفقی را نیز تجربه کنید.

فیلم آموزش حرفه ای و جامع شمعدان از ابتدایی تا پیشرفته از صفر تا صد

برای مطالعه دقیق نمودارهای قیمت، این امر شرط شناخت شمع ها خواهد بود. شمع ها به مردم این امکان را می دهند که کوچک ترین حرکات قیمت را دنبال کنند و می توان گفت که شمع ها قدرت تنفس قیمت را دارند. تاریخچه استفاده از شمع به دویست سال قبل باز می گردد و در واقع برای اولین بار مردی ژاپنی به نام هوما مونشیا به منظور بررسی عرضه و تقاضای بازار برنج شمع هایی اختراع کرد که نتیجه آن ایجاد شد. از شمع ها به نام شمع ژاپنی نیز نامیده می شود.

فیلم آموزش حرفه ای و جامع شمعدان
فیلم آموزش حرفه ای و جامع شمعدان

با کمک نمودارهای کندل استیک ژاپنی، می توانید به راحتی تصویری کلی از احساسات بازار و همه معامله گران به دست آورید.

واقعیت این است که شما در هیچ کجا سیستم معاملاتی را پیدا نخواهید کرد که فقط معاملات سودآور ایجاد کند. به طور معمول، اکثر معامله گران در بازارهای مالی بر اساس تجربیات شخصی، احساسات و توانایی فردی خود در تجزیه و تحلیل اطلاعات خاص تصمیم می گیرند. این اطلاعات در واقع شامل مواردی مانند داده می شود تحلیل بنیادی ، تحلیل تکنیکال اخبار و غیره