فیلم آموزشی پرایس اکشن با بابک کاظمی + پی دی اف –

نشانگر Ichimoku می تواند نقاط داده بیشتری را نسبت به نمودار استاندارد کندل ارائه دهد. اگرچه ممکن است در ابتدا به نظر برسد که تفسیر ابرهای ایچیموکو دشوار است، اما پس از آشنایی با نمودارها، به وضوح متوجه خواهید شد که سیگنال های معاملاتی در اندیکاتور معاملاتی به راحتی قابل درک هستند.

همانطور که می دانید به ترتیب تحلیل تکنیکال در بازارهای مالی روش ها و شاخص های مختلفی وجود دارد.

یکی از شاخص های مفید برای تحلیل تکنیکال نشانگر ابر ایچیموکو که در واقع میزان حمایت و مقاومت همراه با حرکت و جهت روند را نشان می دهد. این اطلاعات توسط ابر Ichimoku با گرفتن چندین میانگین و رسم آنها در نمودار ارائه می شود. در نهایت با استفاده از این اعداد می توانید یک ابر را محاسبه کرده و از آن برای پیش بینی قیمت در آینده و همچنین برآورد سطوح حمایت یا مقاومت آن استفاده کنید.

فیلم آموزش اکشن قیمت با بابک کاظمی
اکشن قیمت با بابک کاظمی

همانطور که گفتیم ابر ایچیموکو و همچنین قیمت اکشن هر کدام از آنها به نوعی در زمینه تحلیل تکنیکال موفق خواهند شد. و هر دو روش توانستند قیمت های آینده را به خوبی پیش بینی کنند.

آموزش سیستم مرجع نمودار خطی این مجموعه فیلم ها و جزوات آموزشی سیستم مرجع نمودار خطی تهیه شده توسط آقای کاظمی می باشد که لینک آن به صورت رایگان در اختیار شما عزیزان قرار می گیرد. در این سیستم با ابر ایچیموکو و معاملات چند زمانه، به اصول عمل قیمت توجه ویژه ای خواهد شد.

به نوعی با کمک این ویدئوها قادر خواهید بود تا اکشن قیمت در نواحی شاخص و معیارهای چرخش بازار به نام بنچمارک را یاد بگیرید و می توان گفت این سیستم ترکیبی از اکشن قیمت و ایچیموکو است. ابر از این سیستم برای معامله نمودارهای خط به صورت کاملا حرفه ای استفاده خواهد شد. البته لازم به ذکر است که برای درک بهتر محتوای این فیلم های آموزشی، شناخت نسبی از تحلیل تکنیکال اصول کلاسیک و اساسی سیستم ایچیموکو پیش نیاز است.

این موضوع باعث شده است که بسیاری از تحلیلگران به فکر ترکیب این دو روش بیفتند تا نتایج بهتری از تحلیل خود بگیرند. یکی از سیستم هایی که از اکشن قیمت و منطق Ichimoku برای تجزیه و تحلیل معاملات استفاده می کند، سیستم نمودار خطی معیار است.

فیلم آموزش اکشن قیمت با بابک کاظمی

بازنشر از فراچارت farchart.com


منبع: https://chartiran.com/2394/price-action-babak/#comment-5975

آموزش پرایس اکشن و منطق کومویی با بابک کاظمی

اگرچه در بیشتر مواقع دستور حاکم بر بازارهای مالی کاملاً تصادفی خواهد بود، اما اکشن قیمت قادر است با تحلیل این ترتیب حرکت قیمت را در آینده پیش بینی کند.

یکی دیگر از روش های عملی از تجزیه و تحلیل فنی و اقدام قیمت است. این روش معاملاتی در واقع قادر به تجزیه و تحلیل بازار با استفاده از حرکات قیمت واقعی خواهد بود. این روش حرکت قیمت فعلی بازار را دنبال می کند. بنابراین جایی برای تحلیل حرکت قیمت ها باقی نخواهد ماند. بر خلاف برخی از شاخص ها که فقط قادر به پیش بینی حرکت های بعدی بازار هستند، روش اقدام قیمت این به معامله‌گر اجازه می‌دهد تا حرکات بازار را که ممکن است در آینده نزدیک رخ دهد، حدس بزند.