فرش 700شانه تراکم 2550⭐️ خرید فرش 700 شانه با بهترین قیمت در هایپر فرش ⭐️-فرش شادرخ

به طور خلاصه در این باره می‌توان این چنین گفت که از نظر تراکم قیمت فرش 700 شانه تراکم 3000 به نسبت قیمت فرش ماشینی 700 تراکم 2550 کاشان و 2700 بالاتر است. نقشه زیبای هیوا با کیفیت درجه یک ، موجود در ابعاد استاندارد در کارخانه فرش کاشان . فرش زمینه آبی الماسی و سرمه ای جدید – طرح طاووس 700 شانه تراکم 2550 تمام اکرلیک هیت ست درجه یک بافته شده با نخ آلمانی . فرش های ماشینی 700 شانه بهترین انتخاب برای اتاق نشیمن و هال است چون ضخامت این بافته ها بیشتر از 1200 شانه و 1000 شانه است و می تواند کف پوش مناسبی برای مکان هایی که از مبلمان استفاده نمی‌کنند، باشد. چون در اتاق نشیمن از فرش به عنوان کف پوش استفاده می‌شود و جنبه تزیینی و زیبایی آن زیاد در خور توجه نیست.

فرش طرح چشمه فیلی (کپی)

البته فرش های هفتصد شانه در بازار فرش با الیاف دیگر همچون پلی استر هم بافته می شود بنابراین برای اطمینان از کیفیت فرش خریداری شده حتما به شناسنامه فرش دقت کنید. با پیشرفت دستگاه های فرش بافی کیفیت و ظرافت فرش های هفتصد شانه رشد بسیار داشته است. فرش های جدید ظرافیتی شبیه فرش های 1200 شانه دارند اما از طرفی هم قیمت های آنها بسیار مناسبتر هستند. پس اگر دنبال یک فرش باکیفیت و در عین حال زیبا هستید می توانید از نقشه های 700 شانه برند ماهور انتخاب کنید. فرش شیما نقشه ای متفاوت با زمینه رنگی سرمه ای شانه تراکم 2550 درجه یک به قیمت درب کارخانه .

2- دارای تراکم 1500 بوده و نسبت به نوع واقعی تراکم پایینتری دارد. با توجه به ضخامت بیشتر فرش های 700 شانه، این فرشهای برای افرادی که روی فرش مینشینند یا دراز میکشند فرشهای مناسبتری میباشند. در ادامه در مورد تنوع این دسته از نظر تراکم، توضیحات کامل تری ارائه می کنیم.

فرش ماشینی 700 شانه؛ هم زیبا هم ارزان!

علاوه بر وجود تراکم های مختلف در این دسته، در پالت رنگی و تعداد رنگ هم شاهد تنوع هستیم. فرش ماشینی 700 شانه در دو پالت رنگی 8 رنگ و 10 رنگ تولید می شود. هر چه در نگاره قالی ماشینی رنگ های بیشتری به کار رفته باشد زیبایی و جذابیت آن افزایش می یابد. اما مسئله ای که در این میان از اهمیت فوق العاده ای برخوردار است نحوه چیدمان این رنگ ها در نقشه فرش و ظرافت در انتخاب طیف مناسبی از این رنگ ها است.

حدود قیمتی این فرش های با کیفیت و دست بافت گونه از 6 میلیون تومان شروع می شود که در رنج 8 تا 9 میلیون با کیفیت ترین فرش ماشیی در این دسته را از طرح کاشان می شود خریداری کرد. فرش ماشینی هیوا به صورت 700 شانه به تولید رسیده شده است و 10 رنگ است . ابعاد استاندارد و رایج این محصول 12 متری ، 9 متری و 6 متری است و در ابعاد کناره قابل سفارش گذاری می باشد. طرح های کلاسیک و سنتی به دلیل شلوغ بودن طرح و نقشه و ظرافت نگاره بهتر است با تراکم بالا بافته شوند. برای مثال، ظرافت و زیبایی یکفرش 700 شانه افشانبا ظرافت و زیبایی طرح افشان 700 شانه تبدیلی قابل مقایسه نیست. در واقع تولید کنندگان با بالا بردن تراکم طولی این بافته ها، سعی کرده اند علاوه بر بالا بردن کیفیت، زیباییفرش 700 شانهرا نیز بالا ببرند به گونه ای که بتوان ازفرش 700 شانهدر پذیرایی و مکان های لوکس و مجلل نیز استفاده کرد.

قالی افشان 700شانه روژان

دو واژه شانه و تراکم، منجر به تولیدفرش های 700 شانه، 1000 شانه، 1200 شانه و 1500 شانه می شود که هرکدام ویژگی ها و خصوصیات خاص خود را دارد. فرش ماشینی 700 شانه در هر متر آن دارای 700 گره و در هر متر طول دارای 2100 تا 3000 گره است که تراکم نامیده می‎شود. شما با هر سلیقه ای می توانید فرش 700 شانه، در سبک های مدرن، کلاسیک، سنتی ایرانی و… را انتخاب و خریداری نمایید. این مدل فرش در سبک های جدیدی مانند وینتیج، طلاکوب و خشتی نیز بافته می‎شود. هایپرفرش به صورت تخصصی تر نسبت به دیجی کالا در زمینه فرش ماشینی فعالیت دارد و بسیار در این زمینه موفق بوده است.

فرش ماشینی 700 شانه جزو محصولاتی است که با شانه 700 (تعداد 700 گره در یک متر از طول) و تراکم های طولی مختلف (تعداد گره در یک متر از طول بافته) بافته می‌شود و بر اساس این تراکم طولی به انواع مختلف تقسیم می‌شود. زیباترین طرح ها و جدیدترین رنگ بندی های فرش 1500 شانه ، فرش 1200 شانه گل برجسته و ساده، فرش 700 شانه ، فرش ماشینی مدرن ، فرش وینتیج و همین طور فرش اتاق کودک در این فروشگاه عرضه می شوند. رنگ های دودی و فیلی از پرفروش ترین و زیباترین رنگ های فرش ماشینی کاشان است که به تازگی به صنعت فرش راه پیدا کرده اند.

این طرح، الهام گرفته از خشت های بناهای قدیمی است که تصویر این بناها در ذهن قیمت فرش ۷۰۰ شانه بیننده تجسم می‌شود. در فرش های 700 شانه مدرن نیز به وفور طرح خشتی نیز دیده می‌شود. طرح هایی مدرن خشتی برای اتاق خواب، اتاق کودکان و نوجوانان و آشپزخانه نیز مناسب هستند.

  • به طور مثال، اخیرا فرش دودی، نقره ای، بژ و فیلی بسیار پرفروش شده و مورد استقبال مشتریان قرار گرفته است.
  • در غیر این صورت فرشی نزدیک به فرش درخواستی شما و نزدیک سلیقه تان به شما پیشنهاد خواهد شد.
  • متراژ 12 متری 700 شانه به صورت عرض 3 متر و طول 4 متر بافته می‎شود و جز بزرگترین ابعاد استاندارد است که تقاضای بالایی دارد.

فرش 700شانه تراکم 2550⭐️ خرید فرش 700 شانه با بهترین قیمت در هایپر فرش ⭐️-فرش شادرخ