فرزاد وجیهی بهترین تاجر ایرانی –

با نگاهی به تاریخچه بازار سهام و فارکس در جهان می توان دریافت که از ابتدا تا کنون تعداد زیادی از معامله گران مبالغ زیادی را در بازارهای مالی به دست آورده اند و حتی جزو بهترین معامله گران فارکس بوده اند، اما در میان آنها فقط تعداد کمی زنده ماندند و توانستند به روند پیروزی خود برای همیشه ادامه دهند

بهترین تاجر ایرانی

بدون شک فرزاد وجیحی با 9 سال حضور متوالی و موفق در بازارهای مالی، فارکس، ارزهای دیجیتال، سهام بین المللی، انرژی و فلزات به عنوان بهترین معامله گر ایرانی شناخته می شود.

مجموعه ویژگی های ذکر شده علاوه بر مبنای استراتژی معاملاتی شخصی وی که با مطالعه دقیق و عمیق قیمت ایجاد کرده است، او را به عنوان بهترین معامله گر امروز ایران در فارکس معرفی می کند.

فرزاد وجیحی نه تنها به عنوان بهترین معامله گر ایرانی با حجم معاملات روزانه بسیار بالا (حدود 10 میلیون دلار در روز) شناخته می شود، بلکه در بازار فارکس جهانی نیز جزو بهترین هاست.

از زمان ایجاد بورس اوراق بهادار نیویورک در سال 1792، معامله گران در بازارهای مالی مبالغ زیادی به دست آورده اند. در همین حال، برخی از آنها برای همیشه به روند پیروزی خود ادامه می دهند، اما برخی دیگر فقط یک بار شانس می آورند و سپس تمام ثروت خود را از دست می دهند.

وی در فاصله سال‌های 1393 تا 1398 در بازارهای داخلی طلا، دلار و سکه فعالیت گسترده‌ای داشت، تالارهای سرمایه‌گذاری تأسیس کرد و سرمایه‌گذاری‌های کلانی انجام داد و سپس وارد بازارهای بین‌المللی شد.

آیا داستان بهترین تاجر ایرانی الهام بخش شما بود؟ شاید شما نفر بعدی در لیست برتر باشید.


منبع: https://chartiran.com/6119/farzad-rajabi/

او علاوه بر موفقیت خود به عنوان یک معامله گر بازار مالی، Aaron Groups International Holdings را تأسیس کرد که در حال حاضر بیش از یک میلیون کاربر را پشتیبانی می کند.

فرزاد وجیحی متولد 1367 در اهواز، کار خود را در تجارت خودرو که تجارت خانوادگی او بود آغاز کرد و سپس به بازارهای مالی رفت.

تمام ویژگی های یک تاجر حرفه ای در او متحد است. ریسک‌پذیری باورنکردنی او، اقدامات متقابل او برای خواندن حرکت‌های احتمالی بازار سهام، مشتقه‌ها و کالاها و تحمل زیان‌های هنگفت و همچنین افزایش ثروت (طبق گزارش‌ها، درآمد او به 150 میلیون دلار رسید) و مهم‌تر از همه، شفافیت آن در معاملات

البته نباید از استراتژی خوب مدیریت سرمایه و سبک معاملاتی منحصر به فرد او غافل شد که تاثیر بسزایی در غلبه بر موانع و موانع جاده پر پیچ و خم فارکس داشت.

فرزاد وجیحی (استاد آرون) شفافیت کامل در ارسال معاملات زنده تقریبا مستمر در صفحه اینستاگرام خود دارد، سابقه طولانی در اظهارنامه های معاملاتی دارد که در معرض دید عموم قرار می گیرد و همچنین دوره های آموزشی حرفه ای و رایگان را ارائه می دهد.

داستان برخی از این معامله گران معروف می تواند به ما یادآوری کند که همه نمی توانند با ورود به بازار معاملات و معامله سهام، ارز، کالا یا سایر ابزارهای مالی ثروت هنگفتی به دست آورند.

او همچنین صندوق سرمایه گذاری آرون را مدیریت می کند که در سال 2021 بازدهی حدود 192 درصدی برای سهامداران صندوق داشت.

فعالیت مالی خود را در اهواز و سپس در تهران، استانبول، استکهلم آغاز کرد و اکنون در لندن زندگی می کند. او در سال 1395 ازدواج کرد و حاصل این ازدواج یک پسر 10 ساله به نام هارون است.

معامله گران انگشت شماری هستند که می توانند با سرمایه اندک وارد فارکس شوند و آن را به میلیونی تبدیل کنند و استاد آرون یکی از آنها بود.

وی در سایت معروف و معتبر MQL در بین بهترین معامله گران جهان قرار گرفت و موجودی حساب معاملاتی متصل به سایت MQL و همچنین اطلاعات حساب معاملاتی وی مورد توجه قرار گرفت.

اما مسیر موفقیت بهترین تاجر ایرانی چگونه بود؟

با نگاهی به زندگی افراد موفق در بازارهای مالی و فارکس، به یک نکته مهم توجه می شود. قطعاً در هنگام معاملات برای همه شکست‌هایی وجود دارد، اما افرادی مانند فرزاد وجیحی قهرمانانه موانع را کنار زده و بارها سعی کرده‌اند راهی فراتر از غیرممکن‌ها را بیابند و برای دستیابی به سودآوری سخت تلاش می‌کنند.