عکس فرزندان و خانواده بیل گیتس –

پسر ملیندا و گیتس نظر قوی در مورد برابری جنسیتی دارد. علاوه بر این در کارهای روزمره پیگیر و کارآمد است و سعی می کند از تحقیق و مشاهده دست نکشد.
ملیندا و بیل گیتس همیشه پسرشان را تشویق می کنند تا آنچه را که می خواهد، واضح و با صدای بلند بگوید.

فیبی فرزند سوم و کوچکترین دختر خانواده است.

مقاله پیشنهادی: قوانین موفقیت بیل گیتس

با اینکه خانه بیل گیتس به دلیل بزرگی و مدرن بودنش در جهان بسیار معروف شد اما از ثروت و شهرت زیادی برخوردار بود. اما این مشکل مانع از تربیت فرزندانشان نشد. بیل و ملیندا گیتس از والدین خود پیروی کردند که متعلق به دهه 1970 بودند.

پیشنهاد مقاله: سرمایه گذاری در بورس

روش فرزندپروری بیل و ملیندا گیتس

• جنیفر دختر بزرگ خانواده بیل گیتس است.
• فرزند بعدی پسری به نام روری است.
• فیبی همچنین کوچکترین دختر و آخرین فرزند خانواده است.

جنیفر دختر بزرگ بیل گیتس است.

پیش از این در راز موفقیت بیل گیتس، گفته شده بود که او چگونه اینقدر خوب عمل کرده است. طبیعی است که فردی که با این همه تلاش به موفقیت و ثروت رسیده است از روش های خاصی برای تربیت فرزندان خود استفاده می کند. بیل و ملیندا گیتس ممکن است برای دیگران مانند والدین سخت گیر به نظر برسند، اما این به اصطلاح سخت گیری به کودکان این امکان را می دهد که تصمیمات والدین خود را در بزرگسالی بهتر درک کنند، یا حتی بهتر است به تلاش های خود برای درست نگه داشتن تکیه کنند.
استفاده از آی پد یا تلفن های هوشمند و سایر وسایل الکترونیکی فریبنده در خانه او کنترل و محدود شده بود. بیل گیتس فردی است که در جوانی با کار مداوم، تلاش و رضایت بزرگ شده است. فرزندان بیل گیتس جنیفر در سال 1996، روری در سال 1999 و فیبی آخرین فرزند خانواده متولد 2002 هستند. خانم ملیندا گیتس و همسرش همیشه بر این باور بوده اند که فرزندانشان تا حد امکان طبیعی رشد خواهند کرد. در دوران کودکی و جوانی پسران و دختران بیل گیتس، استفاده از «آیفون» یا «آی‌پد» بسیار محدود بود.

روش مدیریت ملیندا گیتس در خانواده

خانواده بیل گیتس به طور منظم در کلیسای کاتولیک شرکت می کردند و در برنامه های آنجا شرکت می کردند. خود آقای گیتس در مصاحبه ای با مجله «رولینگ استون» چنین گفته است. وی در این گفت و گو می گوید: فرزندانم تربیت دینی شده اند و عادت دارند مرتب در برنامه های مذهبی شرکت کنند. خود بیل و ملیندا به طور مرتب با فرزندانشان در این برنامه ها شرکت می کردند.

همسر بیل گیتس در سال 1987 به عنوان کارمند در مایکروسافت شروع به کار کرد و تقریباً 7 سال بعد تصمیم به ازدواج گرفتند. در واقع، ملیندا و بیل در خانواده‌های آشفته بزرگ شده بودند و یاد گرفته بودند که از پس خود برآیند.
از سال 1996، ریاست (بنیاد بیل و ملیندا) به خانم گیتس سپرده شد که موسسه او به عنوان یک موسسه خیریه خصوصی فعالیت می کند. هدف آنها ریشه کن کردن بیماری های عفونی در جهان مانند مالاریا، سل و ایدز است. اگرچه نقدهای زیادی به خیریه آنها نسبت داده می شود، اما آنها فعالیت های خود را با قدرت انجام می دهند.

ارائه و عکس فرزندان بیل گیتس

سومین دختر خانواده بیل گیتس فیبی است که کوچکترین دختر خانواده است.
علاقه زیادی به فضای مجازی به خصوص اینستاگرام و تیک توک دارد.
البته او مصمم به ادامه تحصیل است و سعی می کند به دانشگاه استنفورد برود که خواهر بزرگترش جنیفر نیز در آنجا تحصیل کرده است.

فرزندان او می توانند بزرگ شوند و به راحتی تا پایان عمر میلیاردها دلار خرج کنند و حتی این پول را هدر دهند. اما این اتفاق نیفتاد و بیل و ملیندا، که بخشی از خیریه نیز بودند، آن را به بهترین شکل مدیریت کردند. اگرچه بیل گیتس در حال حاضر از همسرش ملیندا جدا شده است، اما قبل از آن مدت زیادی با هم زندگی می کردند و پس از 27 سال زندگی مشترک از هم جدا شدند.

جنیفر یکی از فرزندان بیل گیتس است که در سال 1996 به دنیا آمده و در نیویورک آمریکا در رشته پزشکی تحصیل کرده است.
او در سال 2018 از کالج استنفورد فارغ التحصیل شد.

کارهای خانه را با هم انجام دهید؛ خانواده بیل گیتس کار زیادی داشتند، زیرا بیل و ملیندا فعالیت های زیادی در خارج از خانه داشتند و وقتی به خانه می آمدند کار را بین خود و فرزندانشان تقسیم می کردند. آنها مشغول سازماندهی و اداره بنیاد بیل و لیندا گیتس بودند که هزینه این موسسه خیریه را حدود 47 میلیارد دلار تخمین زد. این کار قطعا برای والدین بسیار زمان بر و سخت بود. وقتی به خانه برگشتند، باید نظمی در کار خود ایجاد می کردند، مثلاً به نوبت ظرف ها را می شستند و در بین همه اعضای خانواده.

مقاله پیشنهادی: خانه بیل گیتس

خانواده بیل و ملیندا یکی از ثروتمندترین خانواده های جهان هستند که میلیاردها دلار ثروت از برنامه نویسی و سپس راه اندازی و راه اندازی مایکروسافت توسط گیتس به دست آورده اند. ممکن است فکر کنید که سه فرزند او، روری، جنیفر و فیبی، احتمالاً به پول تقلب کرده اند و هر آنچه می خواستند به آنها داده شده است. اما پدر و مادر بودن بیل گیتس مشهور است و انگار آنها بخشی از طبقه متوسط ​​جامعه بودند. اگر مقاله زیر را بخوانید، با خانواده گیتس بیشتر آشنا خواهید شد.

خانواده بیل گیتس ثروتمند هستند

جنیفر گیتس زمانی که تنها 6 سال داشت از سوارکاری لذت می برد و بعداً به تیم سوارکاری پیوست. در مسابقات اسب دوانی، جنیفر حتی با برخی از بچه های مشهور مسابقه داده است.

دختر بزرگ گیتس، جنیفر، بزرگترین خانواده و فرزند دوم او، روری، تنها پسر و آخرین فرزند آنها فیبی است. والدین این کودکان نزدیک به 3 دهه زندگی مشترک موفقی داشتند و حتی جدایی نیز باعث وقفه در روابط کاری آنها نشد. همکاری کاری بیل و ملیندا کاملا سالم بود و پس از جدایی، آنها ایده های زیادی را با هم برای خیریه خود طرح ریزی کردند.

قوانین خانواده بیل گیتس

بنیانگذار شرکت غول پیکر مایکروسافت که یکی از ثروتمندترین و خوب ترین شخصیت های جهان بود، از روش های منحصر به فردی برای تربیت فرزندانش استفاده کرد. سبک زندگی آینده فرزندان بیل گیتس نیز بر همین اساس شکل گرفت تا جایی که پدرشان در نهایت تمام دارایی خود را به امور خیریه اهدا کرد. این موضوع در مقاله ثروت بیل گیتس آوردیم

در همان زمان، همسرش مالک و مؤسس اصلی شرکت قدرتمند مایکروسافت بود و به این ترتیب آنها سرمایه زیادی به دست آوردند، اما این تأثیری در استفاده از پول گزاف و کنترل نشده برای فرزندانشان نداشت. ملیندا و بیل کودکان را در دوران کودکی و نوجوانی به دلیل استفاده بیش از حد از امکانات الکترونیکی محدود می کردند. همچنین استفاده از بسیاری از کارها و انجام برخی کارها برای دو پسر و دختر گیتس ممنوع بود.
ملیندا گیتس و همسرش به نوعی این گونه تربیت شدند و این روش تربیتی در خانواده بیل گیتس ادامه یافت. پدر ملیندا مدیر یک شرکت خدمات نظافتی بود و در نوجوانی به پدرش در تمیز کردن وسایل مربوط به کار در تعطیلات آخر هفته کمک می کرد. این کمک یک فعالیت عادی در دوران کودکی و نوجوانی همسر بیل گیتس بود.

مقاله پیشنهادی: بهترین معامله گر فارکس

خانواده بیل گیتس به ملیندا، مادر خانواده بسیار افتخار می کنند، زیرا مجله آمریکایی “فوربس” او را به عنوان یکی از ده زن قدرتمند جهان شناخته است. همسر بیل گیتس، ملیندا، در مقاله ای ویژه در روزنامه آلمانی که «Frankfurter Allgemannie» نام داشت، به شیوه سخت گیری او در تربیت فرزندان اشاره می کند.

وقتی وارد دانشگاه شد کارهای زیادی برای انجام دادن داشت، اما همچنان به سوارکاری علاقه داشت و می خواست به سوارکاری ادامه دهد.
در سال 2017 اتفاق خوشایندی برای دختر بزرگ گیتس افتاد و او با نامزدش که او را فردی وفادار و حامی می داند آشنا شد.

روری پسر گیتس و فرزند وسط خانواده است.

اگرچه بیل گیتس یک نمونه و الگوی بارز در دنیای فناوری پیشرفته است، اما فرزندان بیل گیتس به سبک فرزندپروری دهه 1970 در ایالات متحده آمریکا تربیت شدند. الگوی تربیتی در آن زمان مبتنی بر محبت و منطق بود که البته باعث واکنش های عاطفی و سرزنش کودکان می شد. این روش بچه ها را تشویق می کرد تا مشکلاتشان را حل کنند که کمک بزرگی برای استقلال و رشد بچه ها بود.

حضور گیتس و خانواده اش در برنامه های کلیسا

استفاده از تلفن همراه سر میز ممنوع است. استفاده از تکنولوژی امروزه توسط فرزندان بیل گیتس بسیار مدیریت شده و هدفمند بود. جنیفر، دختر بزرگ خانواده و خواهر و برادرش، تا 14 سالگی اجازه استفاده از تلفن همراه را نداشت. بعد از این سن نباید هنگام غذا خوردن از وسایل الکترونیکی مانند گوشی استفاده کنند. به منظور افزایش کیفیت خواب آنها، صفحه تلویزیون و غیره. به صورت محدود استفاده شده است.

او معتقد است وضعیت دنیا به گونه ای پیش می رود که کم کم همه چیز بهتر می شود.
اگرچه پسر بیل و ملیندا گیتس تحصیلات خود را در رشته مهندسی نرم افزار به پایان رسانده است، اما اطلاعات مفیدی در زمینه مسائل اقتصادی نیز به دست آورده است.

او که یکی از ثروتمندترین افراد جهان است، همواره گرایش خاصی به کارهای بشردوستانه و مشارکت در کارهای خیریه دارد. یکی از اهداف ارزشمند آن در این زمینه رفع نابرابری بین مردم است. این هدف تأثیرات مثبت و آموزشی بر دختران و پسران بیل گیتس داشت. فرزندانش با این خصوصیات رفتاری و الگوی تربیتی که داشتند، هدف پدر را از وقف تمام اموالش به امور خیریه کاملاً درک کردند. خودشان به گونه ای رشد کرده اند که راه رسیدن به هدف و ثروت را آموخته اند و با تلاش مستمر حتماً به آن خواهند رسید.


منبع: https://chartiran.com/6710/bill-gates-family/

فیبی کلیپ های جالبی تهیه می کند و در شبکه اجتماعی منتشر می کند.
ویدیویی که او در سال 2020 در کنار پدرش منتشر کرد توجه تعدادی از دنبال کنندگانش را به خود جلب کرد.

خانواده بیل گیتس، این فرد مشهور جهان متشکل از سه فرزند شامل دو دختر و یک پسر است. فرزندان بیل گیتس تحت یک برنامه آموزشی خاص و پیروی از عادات خاص بزرگ شدند. پدر و مادر بودن بیل گیتس همیشه توجه بسیاری از خانواده های آمریکایی و حتی سایر نقاط جهان را به خود جلب کرده است. چون دختر و پسر بیل گیتس آنها از پدر و مادر خود آموخته بودند که اگر می خواهند ثروتمند شوند، باید سخت تلاش کنند.

مقداری پول برای فرزندانش بگذار: با اینکه خانواده بیل گیتس از ثروتمندترین شهروندان جهان بودند و تصور می شد ثروت آنها به فرزندان بیل گیتس برسد. درست است، فرزندان چنین خانواده ای که با قوانین زیرکانه تربیت شده بودند، برای به دست آوردن ثروت والدین خود باید سخت تلاش می کردند. اما در نهایت وقتی بزرگ شدند سرمایه متعادلی خرج تحصیلشان شد. بیل و ملیندا بخش بسیار زیادی از درآمد خود را به امور خیریه اهدا کردند. آنها بستری را برای رشد و مستقل شدن فرزندانشان فراهم کردند.

سختگیری در تربیت بیل گیتس

روری گیتس نام فرزند وسط خانواده بیل گیتس است که در سال 1999 متولد شد و نظر او در مورد آینده جهان بسیار خوش بینانه است.

او مادرش را انگیزه اصلی خود برای ادامه تحصیل می داند. ملیندا همچنین می گوید از داشتن پسری مانند روری بسیار خوشحال و خوش شانس است.