طراحی داخلی طلا فروشی

در نهایت نیز کارهای دکوراسیون آنجا را هم با ترکیبی از لمسه کاری، ابزارهای پلی اورتان آماده، پتینه کاری سقف، قاب سازی های گچی روی دیوار و آینه ی دکوراتیو داخل آن انجام دادیم، کلیه ویترین ها و کاور گاوصندوق و همچنین ویترین ورودی مغازه و در ورودی که کار نجاری با چوب و ورق MDF روکش چوب بلوط و رنگ وایت طراحی داخلی مغازه طلا و جواهر واش صورت پذیرفت. و پایه هایی برای آن در نظر گرفته و روی آن را با MDF روکش چوب و بدنه آن را ورق سنگ مصنوعی مارمونایت کاور کردیم. به منظور ایجاد تمرکز بیشتری برای جلوه جواهرات از جعبه های معلق شیشه ایی با فرم های ساده استفاده شده است. و در رابطه با بعد امنیت آن لازم است از شیشه و ویترین مستحکم و مقاوم استفاده شود. نمای مغازه طلافروشی می تواند با طراحی ویترین بیرونی تکمیل شود. این نکته برای تمامی کسانی که در این صنف مشغول فعالیت هستند مهم می باشد و مجموعه ی پایا دکور در ارائه ی طرح های پیشنهادی خود، حتما این موضوع مهم را در نظر خواهد گرفت و به گونه ای آن را اجرایی خواهد کرد که به هیچ وجه تاثیر منفی بر زیبایی محیط نداشته باشد.

چراغهای توکار خطی الایدی در مقایسه با ریسهها انعطاف پذیری کمتری دارند ولی کیفیت نور آنها بسیار بیشتر است. داشتن نظارت کامل بر این بخش بسیار حیاتی است. برای انجام این کار نیاز به استند های خاص است تا بتوان دکور طلافروشی را به صورت فوقالعاده عالی دیزاین کرد که خوشبختانه امروزه وجود عرضهکنندگان معتبر مانند رامادُر سبب شده است تا امکان خرید انواع استند و محصولات مورد نیاز دیگر برای دکوراسیون طلافروشی در اندازه های مختلف و با کیفیت فوقالعاده بالا به گونهای که امنیت صد درصدی محصولات حفظ گردد امکان پذیر شود. اگر نورپردازی برای دیزاین محیط و همچنین برای ویترین، تابش نور طبق اصول و با خلاقیت صورت بگیرد سبب میشود تا مشتریان بتوانند بهتر بر روی انتخاب طلای موردنظرشان تمرکز کنند و بهترین خرید را تجربه نمایند. در واقع شما با ایجاد یک محیط گرم، صمیمی و کم تنش محیطی را برای کارمندان فروشگاه طلا و جواهر ایجاد کرده اید که مشتری مدار باشند و در نتیجه مشتری معمولی شما را به یک مشتری وفادار تبدیل نمایند. روشنایی تزیینی بر دید مشتری نسبت به فروشگاه شما تاثیر میگذارد و بالاتر رفتن فروش شما میشود. MDF انتخابی مقرون به صرفه و اقتصادی است که تولید آن به نسبت دارای محدوده قیمتی کمتری بوده است و در نتیجه قیمت تمام شده آن در مقابل ورقههای چوبی نیز بسیار کمتر است.

این یک طرح بهینه و اقتصادی برای یک برند به شمار میآید. و یا طراحی فضای داخلی برند Argos که فضای کمی را اشغال کرده و تمرکز خود را بیشتر در گسترش فضای آنلاین گذاشته است و شما در هنگام ورود به فروشگاه بیشتر با بستری دیجیتال رو به رو میشوید و کالاهای خود را در مانیتورهای کوچک انتخاب میکنید. شما به طرحی نیاز دارید که مشتری را از لحظه ورود تا خروج با جاذبه خود همراهی و هدایت کند. ترکیب رنگ های ملایم با رنگ جواهرات یکی از ایده هایی است که گروه درخشانی می تواند در دکوراسیون دکور مغازه طلا فروشی استفاده کند. وجود کابینت ها به فضای مغازه نظم خاصی می بخشد. در این طرح معمولا جریان مشخصی برای ترافیک وجود ندارد در نتیجه میتواند برای فروشگاه و یا برندهایی که محصولات لوکس و یا محدود دارند بهترین نتیجه را بدهد.

حتی می توانید از درب های ضد گلوله برای حفظ امنیت استفاده کنید. این رنگ ها باعث می شود تمایل مشتری به خرید کردن بیشتر باشد و از این رو در اولویت قرار دارد. داشتن ویترین شیک و دکوراسیون عالی در طلافروشی فوق العاده حائز اهمیت است و ارتباط مستقیمی با جذب مشتری و افزایش فروش دارد. از این ضوابط می توان به نحوه طراحی کف، چیدمان ویترین ها، درب ورودی و ویترین آن، سیستم های امنیتی و جایگاه دوربین ها و گاوصندوق و … از این رو می توان گفت طراحی داخلی مغازه طلا و جواهر، یکی از سخت ترین پروژه های طراحی داخلی و معماری می باشد و نیازمند توجه و دقت بسیار زیادی است. ما در اینجا مهم ترین سوالاتی که ممکن است برای بیشتر صاحبان مشاغل به ویژه طلا فروشان به وجود آید، را به همراه پاسخ های آنها در اختیار شما قرار داده ایم. سرقت همراه با شکستن شیشه، سرقت توسط کارکنان، و سرقت با پرت کردن حواس کارمندان از رایجترین انواع آن است.

در ابتدای عملیات بازسازی طلافروشی با برچیدن کامل کلیه وسایل ازجمله درشیشه ای سکوریت ورودی، بالابر انتهای مغازه و هر چیز دیگری که در مغازه بود، فضای را برای پیاده سازی طرح آماده ساختیم. ویترین اصلی فروشگاه خود را طوری نورپردازی کنید که دمای رنگ آنها باعث محو شدن جواهرات رنگی نشوند، در عین حال شدت نور باید جوری باشد که توجه عابرین پیاده خیابان را نیز به خود جلب کند. برای طراحی شیک ترین دکور برای طلافروشی امکان پیاده سازی سبک های مختلفی وجود دارد که چندین مورد از آنها را بررسی می کنیم. درباره طلا و عیارش چیزی که وجود دارد و شاید شما از آن اطلاع نداشته باشید این است که پایین ترین عیار طلا، یک عیار است و بالاترین آن 24 عیار.

در واقع همیشه بحث خرید محصولات مورد نیاز جهت دکوراسیون داخلی و یا ویترین طلافروشی یکی از دغدغههای اصلی طلافروشان بوده که دیگر با وجود مجموعه معتبری مانند رامادر امکان دسترسی به انواع محصولات که علاوه بر زیبایی و دکوراسیون حرفه ای باعث حفظ امنیت محصولات نیز می گردد به کاری بسیار راحت تبدیل شده است. به خصوص اگر این فضا طلافروشی باشد و هدف از نورپردازی دو برابر کردن زرق و برق طلاجات و جواهرات داخل ویترین باشد. این تولید حرارت زیاد به معنی مصرف بیشتر و افزایش احتمال آتش سوزی و بروز مشکلات در سیستم برق کشی و روشنایی فروشگاه شما است.

حتما میدانید که نور خورشید باکیفیتترین و بهترین نور موجود در طبیعت است که چشم ما با آن سازگار است. امروزه به عنوان جایگزین لامپ مهتابی و ریسههای الایدی ما به شما چراغ زیرکابینتی t5 و چراغهای خطی را پیشنهاد میکنیم. اگر سقف فروشگاه شما کوتاه است ما به شما پنلهای الایای را پیشنهاد میکنیم. در این مقاله نورپردازی و روشنایی طلا فروشی، فروشگاه جواهرات و نقره صحبت میکنیم. وقتی صحبت از ایجاد یک فضای فروشگاه میشود، انتقال داستان برند به روشی منحصر به فرد بسیار حائز اهمیت است. شما باید از هر روشی که این نور را بیش تر منعکس و پخش می کند، برای جذاب تر دیدن شدن طلافروشی تان استفاده کنید. می خواهیم بهترین روش برای جداسازی فضای طلافروشی را با هم مورد بررسی و ارزیابی قرار دهیم و اولین روشی که برای جداسازی وجود دارد استفاده از مانکن های مختلف می باشد که می توان مثلاً قسمت های گردنبند را کنار یکدیگر قرار داد و یا قسمت انگشترها و گوشواره ها در کنار یکدیگر قرار دارد که این باعث می شود مشتری نیز هنگامی که برای خرید به ویترین مواجه نگاه می کند بتواند که تمام طلا ها را در یک قسمت ببیند. بهترین راه برای آگاهی از آخرین اخبار، متدها و شیوههای روشنایی و نورپردازی، مطالعه مجله اکووات است که اطلاعات مرتبط با روشنایی و نورپردازی شما را به روز نگاه میدارد.

این مغازه ها یکی از چشمگیرترین و زیباترین دکوراسیون های داخلی و طراحی ویترین ها را در بین همه مغازه ها دارا هستند و از آن جایی که بحث هایی از این دست بسیار جذاب هستند ما هم تصمیم گرفتیم تا امروز برای شما نکته هایی در رابطه با طراحی دکوراسیون داخلی مغازه طلافروشی را جمع آوری کنیم و دراین راه هم از گروه دکوراسیون خانه آرا کمک گرفتیم و قصد داریم یکی از پروژه های آن ها را که طراحی دکوراسیون داخلی یک طلا فروشی است را با هم بررسی کنیم پس تا انتهای این مطلب با چیدانه همراه باشید. این شیشهها (شیشه لمینت) هستند که کاربردهای گوناگونی دارند که از اصلیترین کاربردهای آن میتوان به استفاده از ویترین طلافروشیها اشاره کرد. ریسههای الایدی کاربردهای گستردهای دارند و نور با کیفیتتری نسبت به مهتابیها هم دارند. چراغهای الایدی تا ۷۵ درصد مصرف انرژی کمتری نسبت به چراغهای هالوژن و متال هالید دارند و فقط و فقط به میزان ۳۰٪ آن چراغها گرما تولید میکنند.

متخصصین روشنایی و مهندسینی که در حال طراحی لامپ و چراغ LED هستند، به دنبال رسیدن به نزدیکترین نور ممکن به نور خورشید هستند. امروزه افراد زیاد متعددی به دنبال طراحی دکوراسیون داخلی دکان ی خویش میباشند تا از این روش تغییرات و تحولات گسترده ای را در دکان ی خود به وجود آورند. در این نقشه خطوط باز در سراسر فروشگاه وجود دارد و این بدان معناست که دیوارها در هر زاویه قدرت دیده شدن را دارند پس در طراحی آنها هوشمندانه عمل کنید. در های خروجی نیز می تواند با ریموت کنترل ها باز و بسته شده و از داخل شدن افراد غیر مرتبط جلوگیری شود. در انتهای فضای این جواهر فروشی و پشت پارتیشن ، یک دیوار آینه ایی تعبیه شده که دارای پانل های روشن و طلایی می باشد. دیوار های پشتی صورتی رنگ طراحی شده و پانل های منحنی شکل نیز به رنگ سفید دیزاین شده اند که در درب انتهای فضا این انحنا تکرار شده است. این موارد مهمترین نکات مربوط به شیوه اصلی روشنایی و نورپردازی طلافروشی، فروشگاه جواهرات و نقره به شمار میروند.

تا به اینجا قطعا با اهمیت طبقه بندی درست محصولات و تاثیر بسیار آن در افزایش فروش آشنا شده اید و می دانید که چیدمان محصولات در دکوراسیون مغازه به افزایش اعتماد افراد و تبدیل شدن یک فرد معمولی به یک مشتری دائمی چه تاثیری دارد. امنیت در طراحی داخلی مغازه طلا فروشی یک فاکتور بسیار مهم است که باید قبل از زیبایی آن را در نظر گرفت تا صاحبان مغازه با امنیت و خیال راحت مشغول به کار شوند. گاهی ایجاد محلی زیبا یک حس دلگرمی در انسان را به وجود میآورد و شخص با دیدن دیزاین لوکس در ذهن خود متصور میشود که این محل مورد اعتماد میباشد و این اطمینان باعث میشود که شخص وسیلهای که احتیاج دارد را از آن مغازه تهیه نماید به همین علت باید به دیزاین و طراحی طلا فروشی بسیار دقت نمود. امنیت در طراحی داخلی جواهر فروشی: یکی از شغل هایی که امنیت مغازه و محل کسب در آن بسیار مهم است، طلا فروشی است. اولین چیزی که برای آنها با اهمیت است، دکوراسیون داخلی مغازه به خصوص در طلافروشیهاست که جنبه روحی روانی مثبتی را در ذهن مشتریان که اغلب بانوان هستند، ایجاد مینماید. در این پروژه کارفرما به دنبال یک کارخاص با یک طراحی بسیار متفاوت بود چراکه این طلافروشی در پاساژی که قالب مغازه های آن طلا و جواهر فروشی هستند، قرار گرفته است.