صرافی BingX تجارت ارزهای دیجیتال با AstraBit را بهبود می بخشد

AstraBit با ترکیب هوش مصنوعی/یادگیری ماشین و زیرساخت، تبدیل به نرم‌افزار پیشرفته‌ای می‌شود که می‌تواند مطابق با نیازهای شما سفارشی شود و برای شخصی‌سازی شدید سازماندهی شود. عملکرد پیشرفته ربات بازرگانی Strabit به کاربران این امکان را می دهد تا فعالیت های تجاری خود را بر اساس تنظیمات ترجیحی خود خودکار کنند. علاوه بر این، بازار استراتژی های معاملاتی AstraBit به کاربران اجازه می دهد تا استراتژی های از پیش تعریف شده توسعه یافته توسط معامله گران با تجربه را کشف و اجرا کنند و به آنها اجازه می دهد این استراتژی ها را در چند ثانیه راه اندازی کنند.

Strabit معتقد به الهام بخشیدن و ساده کردن فضای دارایی دیجیتال با ایجاد یک سیستم مدیریتی نمونه و مبتکرانه تجارت خودکار ایمن است. راه حل ساده آن با یک کلیک تجزیه و تحلیل دقیق تر، سودآورترین تجارت و سرمایه گذاری پشته ای و مدیریت بهتر سبد سهام را از طریق داشبورد کاربرپسند Strabit ارائه می دهد که دسترسی به فضای رمزنگاری تقسیم شده به اجزای مجزا را فراهم می کند.

BingXیکی از صرافی های معروف ارزهای دیجیتال، با AstraBit ، ابزار معاملات الگوریتمی خودکار و مدیریت نمونه آغاز شده است. این ادغام تعهد BingX به بهبود کارایی و موفقیت تجارت خودکار ارزهای دیجیتال را نشان می دهد. با استفاده از قابلیت های پیشرفته Strabit، کاربران BingX به منابع منحصر به فردی دسترسی دارند که به آنها اجازه می دهد تا به راحتی و با دقت استراتژی های معاملاتی خودکار را پیاده سازی کنند.

صرافی bingx

الویسکو کارینگتون، مدیر روابط عمومی و ارتباطات BingXبراهمیت این ادغام را برجسته کرد و گفت: “در BingX، ما همیشه در تلاش هستیم تا راه حل های معاملاتی نوآورانه و پیشرفته تر را به کاربران خود ارائه دهیم. با ادغام Strabit، ما تجربه تجارت ارزهای دیجیتال را در عملکردهای آن افزایش می دهیم. ادغام بین شرکت قدرتمند BingX و فناوری Strabit به کاربران ما این امکان را می‌دهد تا از قابلیت‌های معاملاتی خود نهایت استفاده را ببرند و به موفقیت بیشتری در بازار ارزهای دیجیتال پویا دست یابند. این مشارکت به خوبی با تعهد ما برای ارائه عملکرد برتر و پیشرفت صنعت مطابقت دارد. »

BingX صرافی معروفی است که خدمات معاملاتی نقدی، آتی، کپی و مشتقات را در بیش از 100 کشور و منطقه در سراسر جهان با بیش از 5 میلیون کاربر ارائه می دهد. BingX همچنان کاربران خود را با معامله گران واجد شرایط به روز می کند و همچنان راهی ایمن و نوآورانه برای تجارت ارائه می دهد.


منبع: https://chartiran.com/7470/bingx-astrabit/

در رابطه با تبادل BingX

همکاری بین BingX و Strabit با تعهد BingX برای الهام بخشیدن و ساده‌سازی فضای دارایی دیجیتال هماهنگ است. صرف نظر از سطح تخصص کاربران، BingX فرصت های ارزشمندی را برای افزایش درک بازار و بهبود استراتژی های معاملاتی ارائه می دهد. BingX با همکاری با نرم‌افزارهای پیشرفته‌ای مانند Strabit، کاربران خود را قادر می‌سازد تا تصمیمات تجاری آگاهانه بگیرند.