صرافی کوینکس چیست ؟ -ایران ارز دیجیتال

اگه بر روی این گزینه کلیک کنید صفحه ای که در عکس زیر هست رو مشاهده میکنید. از این رو کاربران نمیتوانند برای خرید بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال به صورت مستقیم از این صرافی اقدام نمایند. همچنین مانند صرافی بایننس که با نگه داشتن ارز BNB میتونستید از کارمزد های دریافتی رو کمتر کنید، در این صرافی هم میتونید با نگهداری ارز دیجیتال CET میتونید از کارمزد معاملات خودتون کاهش بدهید. فقز باید برای خود حد سود مشخص کرده و بگویید اگر قیمت از حد معینی پایین تر برود ارز دیجیتال مورد نظر شما را بفروشد.

سپس آدرس نمایش داده شده را کپی کرده و تترهای خود را به این آدرس واریز نمایید. تکمیل فرم ثبت نام پس از باز کردن صفحه ثبت نام ، ایمیل خود را وارد کنید ، برای دریافت کد تأیید ایمیل روی دریافت کد کلیک کنید و کدی که به آدرس ایمیل شما ارسال می شود را وارد نمایید. ۴. کلمه عبور حساب کوینکس و کد گوگل اتنتیکیتور را وارد کنید. اگر هنوز در این صرافی حساب کاربری ندارید، می توانید با استفاده از آموزش ثبت نام در صرافی کوینکس اقدام به اکسچنج کوینکس coinex افتتاح حساب نمایید. همانطور که می دانید مراحل پایانی آموزش ثبت نام در صرافی کوینکس رسیده ایم و در حال حاضر این امکان برای شما فراهم شده است تا بتوانید وارد صرافی کوینکس شده و به خرید و فروش ارزهای دیجیتال بپردازید. برای آموزش خرید زمین در سندباکس یا مانا نیز میتوانید از مقالات مربوطه استفاده کنید. این هزینه که به کارمزد شبکه نیز معروف است، ربطی به صرافی کوینکس نداشته و شبکه ارز دیجیتال مربوطه آن را کسر مینماید.

بر اساس فاکتورهای متفاوتی تعیین میشود.

از این گذشته نحوه رفتار صرافی ها با کاربران ایرانی به صورت کلی متفاوت با کاربران سایر کشورها است. حتی این صرافی خدمات قابل توجهی به کاربران ارائه میدهد. اما اگر صرافی کوینکس را با هم ردههای خود مقایسه کنیم، ملاحظه کارکرد بسیار عالی این صرافی در این باره خواهید شد. برای ثبت نام ابتدا وارد سایت صرافی CoinEx شوید و ایمیل خود را که به آن دسترسی دارید را ثبت نموده. اگر crypto یا رمزنگاری ندارید اما می خواهید معاملات خود را در اینجا آغاز کنید، ابتدا باید رمز ارز ها را از صرافی دیگری خریداری کرده و سپس ، در مرحله دوم ، آنها را در CoinEx سپرده گذاری کنید. به نوشته آبی رنگ تصویر زیر نگاه کنید، باید تیک آن را بزنید. همانند تصویر زیر، در بالای صفحه سمت چپ (Security Settings) را کلیک کنید و بعد گزینه (Bind) که روبروی(TOTP Authenticator) است را بزنید.

جدول زیر مقدار کارمزدها در صرافی کوینکس را بر اساس عوامل گفته شده در بالا نشان میدهد. در صورتی که نیاز به بررسی کارمزد رمز ارز مورد نظر خود هستید میتوانید به آدرس اینترنتی در این لینک رفته و این مقدار را برای سایر رمز ارزها نیز مشاهده کنید. این مقدار برای کوینکس در حدود ۵۴۱ است. حدود ۵۰۰۰۰ نفر در گروه تلگرامی این صرافی عضویت دارند. اما ببینیم سایر صرافی ها در این باره چه وضعیتی دارند. درباره حجم معاملات و تعداد کاربران کوینکس نکات لازم را ارائه کردیم، اما در این بخش برای درک نقد شوندگی این صرافی متوسط لیکوئیدیتی آن را برای رمز ارزهای مختلف ارزیابی کنیم. در اپلیکیشن او وی آر لایو در ابتدا، OVR Live از کاربران میخواهد که آواتار خود را با آپلود کردن عکس یا گرفتن عکس سلفی بلافاصله ایجاد کنند. سازندگانی مانند شما در ایجاد یک متاورس وسیع، مملو از طیف گسترده ای از خلاقیت و تجربیات تعاملی شگفت انگیز مشارکت می کنند.

برای بررسی دقیق کارمزد معاملاتی ابتدا باید یک تعریف از این هزینه در معاملات ارز دیجیتال داشته باشیم. این کارمزد برای ارزهای دیجیتال مختلف، متفاوت نیز خواهد بود. برای خرید و فروش NFT ها شما میتوانید در پلتفرم ارز دیجیتال سندباکس یا ارز دیجیتال مانا عضو شوید. خرید NFT ها در این پلتفرم ها بسیار ساده است و امکانات بیشتری در اختیار شما قرار خواهد گرفت. در این صرافی ارز تتر (USDT) هم وجود داره که شما میتونید تمامی رمز ارزها را بر اساس تتر خرید و فروش کنید. کارمزد معاملات در صرافی کوینکس بر اساس فاکتورهای متفاوتی تعیین میشود. حالا بر این اساس کاربران می توانند فعالیت خود را شبیه به یک ماینر پیش برده و برطبق هر تراکنشی که تائید شد، بونوس (پاداش) بگیرند. در ادامه با بررسی رفتار کوینکس با کاربران ایرانی بیشتر از قبل میتوانید نحوه عملکرد این صرافی را درک کنید.