سقف کاذب کناف ایران و لیست قیمت سقف کناف و سقف کاذب با نمونه کار سقف کاذب و سقف کناف

سقف ها و ديوارهاي جدا کننده(تيغه) کناف سازه هاي يکپارچه گالوانيزه هستندکه صفحات روکش دار گچي و سيماني بر روي آنها پيچ ميشوند. درز بين صفحات با بتونه درزگيري پر شده و سطوح صاف به وجود آمده رنگ آميزي ميشود. عموما این سقف ها از جنس آلومینیومی هستند که قطعات داخلی آن ها گچ می باشد. کناف امروزه از مهم ترین و پراستفاده ترین عناصر ساختمانی محسوب می شود و در واقع نسلی جدید از گچ به شمار می رود که در کلیه افعال ساختمانی می توان از آن استفاده نمود.

از کناف RG با توجه مزیت زیبایی آن به‌عنوان دیوارهای جداکننده استفاده شده و به نسبت سایر مدل‌های کناف‌ قیمت ارزان‌تری دارد. از این رو معماران پروژه‌های ساختمانی علاقه خاصی برای خرید و نصب کناف RG در واحدهای خود دارند. رنگ‌آمیزی، نقاشی و طراحی نقش و نگار بر روی دیوار از زمان‌های بسیار قدیم همراه با زندگی انسان بوده ولی در ساختمان‌های آپارتمانی اهمیت زیبایی نیز بسیار مورد توجه قرار گرفت. در چند دهه گذشته قسمت سقف ساختمان نیز از نگاه معماران و طراحان داخلی ساختمان دور نمانده و با بهره‌گیری از تجربیات گذشته و خلاقیت نوین اقدام به استفاده از محصولی خاص و شگفت‌انگیز کناف بر روی سقف نمودند.

نصب رادیاتور :

بدین صورت که اگر یک ساختمان قدیمی را داشته باشید و بخواهید آن را نوسازی کنید، می توانید از کناف کاری استفاده کنید که در نوع با سازه و بدون سازه وجود دارد. دو گزینه ذکرشده تنها بخش محدودی از کناف کاری به شمار می روند و شما با بررسی بیشتر می توانید با موارد گسترده تری روبه رو شوید. بنا بر آنچه گفته شد سرپرستي و اجراي سقف کاذب کناف نياز به تخصص خاصي دارد و در صورت اجراي نامطلوب سيستم هاي کناف، در صورت عدم رعايت آنچه گفته شد نمي توان کناف را مورد سرزنش و نقد قرار داد. زيرا کناف هم مانند ساير سيستم هاي برتر ساختماني، سالهاست در جهان به عنوان سيستم اصلي اجراي ديوار و سقف کاذب مورد استفاده قرار ميگيرد.

اگه میخوای کابینت خونه ات رو عوض کنی،قیمت روز کابینت و نکات مهم در مورد قیمت گیری کابینت رو اینجا ببیبن:

با جابجایی این تایلها دسترسی آسان به تأسیسات پشت سقف کاذب کناف میسر می­گردد. تایل­های کناف با توجه به تنوع تولید در طرح و بافت سطح تایل گزینه ­های بیشماری را در اختیار طراحان قرار می­دهد. الحاقاتی مانند نصب انواع چراغ، بلندگو، خروجی دستگاهه تهویه، سیستم اطفاء حریق و سیستم های مدار بسته به راحتی در سیستم سقف مشبک کناف قابل اجرا می­باشند.

دکوراسیون داخلی ویلا

این نوع تایل ها دارای خاصیت جذب صوت می باشند.سوراخهای روی تایل به شکل دایره هایی به قطر 8mmو12mm بوده که فاصله مرکز به مرکز این سوراخ ها از یکدیگر 36mm می باشد. دیوار چاله آسانسور از جمله دیوار های مهمی می باشد که باید در مقابل آتش سوزی مقاوم و غیر قابل نفوذ آتش باشد. جنس این نوع سقف ها از آلومینیوم می باشد و قسمت پشتی آن ها از پشم شیشه پر شده است. بر اساس هزاران پروژه انجام شده در بازار سنجاق، تخمین هزینه خدمات را به شما نشان می دهیم. هزینه نهایی را دریافت کرده و تمام این موارد را در قرارداد ثبت کنید. پس بهتر است قبل از شروع کار، درباره این مخارج و هزینه‌های جانبی، با متخصص به توافق برسید.

یک متخصص حرفه‌ای با بازدید از محل نصب کناف، زیرسازی و مقاومت سازه اصلی را‌‌ می‌سنجد تا از وقوع خسارات قیمت کناف سقف احتمالی جلوگیری کند. بنابراین بهتر است در انتخاب مصالح و متخصص کناف‌کاری صرفه‌جویی نکنیم. رعایت‌نکردن استانداردهای اجرای کناف، به ترک‌خوردن و موج‌انداختن سطوح منجر می‌شود و هزینه دورریز مصالح و تعمیرات را افزایش می‌دهد. سقوط و خرابی سقف و دیوار هم از دیگر مواردی است که می‌تواند به بروز خسارات جانی منجر شود.

  • آسان بودن اجرای سقف کاذب کناف از دیگر مزیت های سقف کاذب میباشد به گونه­ ای که در برخی از کشور ها برخی افراد با خرید مصالح مورد نیاز و مطالعه دستورالعمل اجرای سقف کاذب کناف موفق به اجرای آن شده اند.
  • اگر نصب سیستم های خشک مانند گچ به افراد غیرمتخصص و غیرحرفه ای واگذار شود، کیفیت کار نهایی افت می کند و مصالح کار هدر می روند؛ در نتیجه باید دوباره کاری کرد و ایرادات کار را با زحمت زیاد برطرف کرد.
  • از این رو استفاده از این نوع کناف در ساختمان‌های مسکونی، تجاری و اداری با استقبال زیادی روبرو شده است.

این سوالی است که ممکن است خیلی از شما کاربران به دنبال آن باشید. در ادامه با ما همراه باشید تا در مورد هزینه اجرای کناف در تهران توضیحاتی برای شما دهیم. جهت اطلاع از شرایط کار و اجرای پروژه ساختمانی و همچنین برآورد هزینه اجرای کناف در تهران می توانید با کارشناسان و نمایندگان شرکت آکس طرح و ساخت تماس گرفته و از خدمات مشاوره رایگان و بازدید در محل بهره مند شوید. محصولات و ساختارهای مرتبط با سقف کاذب در دو دسته کلی “سقف‌ کاذب یکپارچه کناف” و “سقف کاذب مشبک کناف” ارائه می شوند. این دو نوع سقف کاذب در مزیت های اصلی اشتراک دارند، اما با توجه به مشخصات مورد نیاز طرح و رویه هایی که در سقف کاذب استفاده می شوند می توانند ویژگی های متفاوتی به ساختمان اضافه کنند.

بنابراین باید از دیوار مستقل نسبت به دیوار زمینه داخلی استفاده و اجرا گردد. بدین منظور بر اساس ضوابط و جزئیات مربوط به دیوار مقاوم در برابر حریق سازمان آتش نشانی مورد تایید باشد. طبق درخواست دستگاه نظارت در سقف با توجه به نقشه های تاسیسات و با نظر مهندس تاسیسات باید باشد.

اگر نیاز به طراحی نور در سقف و بهینه‌ سازی نور محیطی داشته باشیم. مورد استفاده برای قرار دادن موقت پنل روی زیرسازی دیوار و انجام عملیات پیچ زنی است . درزهای انبساط و انقباض به طور معمول برای فواصل حداکثر هر ۱۵m در دیوارهای مستقیم پیشنهاد می شود. این درزها همچنین باید به نحوی طراحی شوند که با حرکات سازه بنا نیزهماهنگ باشند این درزها حرکات جانبی تا ۷mm را دفع می کنند.

جهت اطلاع از شرایط کار و اجرای پروژه ساختمانی با کناف و همچنین برآورد هزینه اجرایی و خرید کناف با کیفیت مطلوب می توانید با کارشناسان و نمایندگان ما در شرکت مدرن سازان رادیس تماس بگیرید. به طور مثال با این روش می توان یک پوشش براي دیوارهاي برشی بتنی (که پوشش با سایر اندودها بر روي آن داراي محدودیت است) ایجاد نمود. با استفاده از این ساختار، پوشش کاري با ارتفاع تا ۱۰ متر قابل اجرا می باشد. فضای خالی پشت سقف های کاذب، امکان استفاده از انواع مواد عایق را فراهم نموده و بدین ترتیب می توان به مشخصات عملکردی صوتی یا حرارتی دست یافت. شرکت مدرن سازان رادیس، از جمله شرکت های فعال در زمینه نصب و اجرای کناف می باشد .

سقف کاذب کناف ایران و لیست قیمت سقف کناف و سقف کاذب با نمونه کار سقف کاذب و سقف کناف