ریبون هش چیست و چگونه می توان از آن سیگنال دریافت کرد

بازگشت از خطوط عمودی سبز به خطوط سفید در اندیکاتور نشان دهنده یک فرصت سرمایه گذاری بلند مدت است. این نشان می دهد که ماینرها تسلیم شده اند و قیمت دلار بیت کوین روند صعودی به خود گرفته است.

چگونه از هش نوار برای خرید و فروش بیت کوین استفاده کنیم؟

تعداد امتیاز:

0


منبع: https://clinicsarmayeh.com/hash-ribbons/

نمودار زیر مربوط به دوره 2016 تا 2020 است که دو نمونه از متقاطع میانگین متحرک 30 روزه از میانگین متحرک 60 روزه را نشان می دهد.

میز هش ریبون

نشانگر هش ریبون بهترین قیمت کف بیت کوین را نشان نمی دهد. در واقع نشان دهنده دوره هایی است که ریگ های ماینینگ به دلیل شرایط، فعالیت خود را متوقف می کنند و در نتیجه هش ریت کاهش می یابد. در بیشتر مواقع، این نمودارها می توانند پایین ترین قیمت بیت کوین را نشان دهند. این دوره ها بهترین زمان برای نگهداری و خرید بیت کوین برای سرمایه گذاری های بلندمدت است.

جدول هش بیت کوین ریبون چگونه محاسبه می شود؟

تجزیه و تحلیل چنین مواردی تأیید می کند که یک بازار صعودی بلندمدت معمولاً از سیگنال خرید پیروی می کند. به عنوان مثال، نمودار زیر چهار سیگنال خرید از سال 2016 را نشان می دهد:

نوار هش را با نشانگر بررسی کنید

دوستیابی سیگنال خرید قیمت خرید رشد به بالاترین اوج قیمت
21 آگوست 2016 564 دلار 3347.68 درصد
10 ژانویه 2019 3800 دلار 313.7 درصد
20 دسامبر 2019 7144 دلار 58.09 درصد
18 آوریل 2020 7583 دلار 47.34 درصد

نرخ هش قدرت پردازش ماینرها در شبکه بیت کوین است. هرچه نرخ هش بالاتر باشد، ماینرهای بیشتری بیت کوین استخراج می کنند. در چنین مواردی، قیمت دلار بیت کوین نیز افزایش می یابد. اما وقتی نرخ هش کاهش می یابد، به این معنی است که تعداد ماینرها به دلیل ناامیدی از هزینه های برق و عوامل دیگر کاهش می یابد و قیمت دلاری بیت کوین نیز کاهش می یابد.

نمودار روبان هش بیت کوین ایجاد شده توسط چارلز ادواردز قوی ترین سیگنال خرید بیت کوین تا به امروز نامیده می شود. بنابراین می توان از این نمودار برای یافتن بهترین نقطه ورود و سیگنال خرید موثر استفاده کرد.

امتیاز شما برای این محتوا

نشانگر هش روبان این یک ابزار منحصر به فرد برای تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال است که از دو معیار ویژه تشکیل شده است: میانگین متحرک 30 روزه و نرخ هش 60 روزه بیت کوین. نرخ هش همچنین نشانگر وضعیت و سلامت شبکه بیت کوین است، هر چه این نرخ بالاتر باشد، برای ثبات و امنیت شبکه بیت کوین بهتر است.

شبکه بیت کوین از الگوریتم اجماع اثبات کار استفاده می کند و فعالیت آن به استخراج بستگی دارد. استخراج کنندگان یا ماینرها مسئول پردازش و تأیید اطلاعات هستند. این ماینرها هستند که امنیت شبکه بیت کوین را حفظ کرده و صحت تراکنش ها را تضمین می کنند.

بیت کوین بهترین کالای پولی است که در تاریخ ایجاد شده است و ما می بینیم که دنیا شروع به کسب درآمد از آن کرده است. به همین دلیل، زمانی که نشانگر هش ریبون قیمت کف بیت کوین را نشان می دهد، بهترین ایده برای خرید این ارز دیجیتال است. هنگامی که قیمت در حال کاهش است و فشار فروش به صورت تصاعدی کاهش می یابد، می توانید از این اندیکاتور برای یافتن بهترین نقطه ورود استفاده کنید. در غیر این صورت می توانید از آن به عنوان یک نقطه خروجی بهتر استفاده کنید و ملک خود را بفروشید.

آخرین کلمه

در این مدت، نرخ هش روزانه محاسبه می شود و سلامت ماینرها تنظیمات سختی بیت کوین را بدون تاخیر زیادی نشان می دهد. نمودار روبان هش بیت کوین از میانگین متحرک روزانه (SMA) برای شناسایی زمانی که هش در یک روند نزولی قوی است استفاده می کند. علاوه بر این، نمودار روبان هش می تواند برای شناسایی زمانی که نرخ هش شروع به شکستن می کند استفاده شود، و آن را به ابزاری عالی برای شروع سرمایه گذاری تبدیل می کند.

اندیکاتور هش ریبون یک شاخص خرید موثر و بسیار دقیق برای بیت کوین است. زیرا از تغییرات نرخ هش بیت کوین برای سنجش میزان تسلیم ماینرها به بازار استفاده می کند. هنگامی که نرخ هش بیت کوین پس از ارسال ماینر شروع به بهبود می کند، نشانگر Hash Ribbon سیگنال خرید را نمایش می دهد. تسلیم ماینر که به عنوان کاپیتولاسیون ماینر نیز شناخته می‌شود، زمانی اتفاق می‌افتد که سودآوری استخراج کاهش یابد و ماینرها مجبور به فروش دارایی‌های خود شوند.

میانگین امتیازات:
0/5

اگر به دنبال یکی از مطمئن ترین سیگنال های خرید بیت کوین هستید، باید هش ریبون را به شما معرفی کنیم. نشانگر هش روبان این شاخص بر اساس وضعیت شبکه بیت کوین است. در بیشتر موارد، برای نشان دادن پایین قیمت دلار بیت کوین در بازه های زمانی خاص استفاده می شود. برای اینکه بفهمید هش تیپ چیست، ابتدا باید با نرخ هش آشنا شوید. در مرحله بعد، به این خواهیم پرداخت که این اندیکاتور چیست و چگونه از اندیکاتور Hash Ribbons برای یافتن بهترین قیمت بیت کوین برای خرید استفاده کنیم.

نشانگر هش ریبون چیست؟

سختی بیت کوین تقریباً هر دو هفته یا به عبارت دیگر هر 216 بلاک یک بار تنظیم می شود. هر بلوک معمولاً هر ده دقیقه یک بار در بلاک چین بیت کوین پردازش می شود. مقدار توان محاسباتی مورد نیاز برای تولید یک بلوک جدید را سختی شبکه بیت کوین می گویند. تغییر نرخ هش باعث تغییر این مشکل می شود. با افزایش سختی شبکه بیت کوین، امنیت شبکه افزایش می یابد و احتمال حمله کاهش می یابد. دشواری بیشتر شبکه به این معنی است که پردازش و تأیید داده ها در شبکه بلاک چین به قدرت بیشتری نیاز دارد.

نمودار هش ریبون بیت کوین دوره هایی را مشخص می کند که استخراج کنندگان بیت کوین ناامید شده و احتمالاً تسلیم می شوند. ممکن است دوره‌هایی پس از افزایش و سپس کاهش شدید قیمت بیت کوین وجود داشته باشد که برخی از ماینرها مجبور شوند در کوتاه مدت به تجارت خود ادامه دهند. در این شرایط، ماینرها ریگ های ماینینگ خود را خاموش می کنند و نرخ هش پایین می آید. همانطور که چارلز ادواردز، طراح نشانگر هش ریبون می گوید:وقتی ماینرها تسلیم می شوند، بهترین سیگنال برای خرید بیت کوین است.»

اندیکاتور هش ریبون نشان می دهد که وقتی میانگین متحرک 30 روزه (30SMA) بیت کوین هشرت یک بار دیگر از میانگین متحرک 60 روزه (60SMA) فراتر رود، تسلیم ماینرها به پایان می رسد. اما چگونه در نمودار ظاهر می شود:

  • 30SMA زیر 60SMA: نرخ هش کاهش می یابد و ماینرها حذف می شوند = خطوط افقی نارنجی
  • ردیابی مجدد از 30SMA به بیش از 60SMA: پایان تسلیم ماینرها = خطوط افقی سبز
  • بازگشت از 30SMA به بالای 60SMA و افزایش قیمت = بازگشت رنگ سفید (این یک سیگنال خرید است.)

هنگامی که ماینرها تسلیم شدند و قیمت تثبیت شد، نشانگر Hash Ribbon سیگنال خرید بیت کوین را نمایش می دهد. زمانی که نرخ هش بیت کوین به کاهش خود ادامه نمی دهد و فشاری برای فروش بیت کوین وجود ندارد، می توان مطمئن بود که قیمت بیت کوین به کف رسیده است.