راهنمای کامل کار با اکسچنج نسخه ی نمایشی BingX

قبل از ادامه آموزش دمو صرافی BingX به نکات مهمی در مورد توکن VST و قوانین استفاده از پلتفرم دمو صرافی BingX اشاره می کنیم.

  • توکن VST را فقط می توان در بخش های آتی استاندارد و معاملات کپی صرافی Bing X استفاده کرد.
  • هر روز می توانید از 150 توکن VST برای ثبت سفارش استفاده کنید.
  • زمانی که موجودی توکن وی اس تی به کمتر از بیست هزار رسید، می توانید درخواست شارژ حساب خود را بدهید که در ادامه بیشتر توضیح خواهیم داد. البته هر هفت روز یکبار فقط مجاز به ثبت یک درخواست هستید.
  • امکان انتقال توکن VST بین حساب های مختلف در صرافی Bing X وجود دارد.

نحوه کار با صرافی دمو BingX در بخش قراردادهای آتی استاندارد

توکن vst در bingx

در صفحه جدید گزینه آبی Copy Trading را انتخاب کنید.

به این ترتیب لیست تمام معامله گران حرفه ای Bing X که معاملات آتی استاندارد آنها قابل کپی است نمایش داده می شود. از بین آنها گزینه مورد نظر را انتخاب کرده و وارد صفحه اختصاصی آن شوید.

اگر پس از بررسی معامله گران حرفه ای در کپی کردن معاملات آنها مردد هستید، این فرصت خوبی برای ارزیابی عملکرد آنها با استفاده از توکن VST است. به این ترتیب، می‌توانید پس از اطمینان از کارکرد تجار، به کپی کردن تراکنش‌ها با استفاده از Tether ادامه دهید.

VST مخفف Virtual USDT است که مخفف Virtual Tether است. پس از ثبت نام در صرافی بینگ ایکس100000 توکن VST به طور خودکار از حساب کاربری شما کسر می شود. در ابتدا لازم به ذکر است که این ژتون فاقد شخصیت خارجی و ارزشی است. پس اصلا به فکر برداشت یا کسب درآمد نباشید. توکن VST به عنوان یک توکن فعال پلتفرم نمایشی تبادل BingX در دسترس شما است. برای کار با پلتفرم دمو صرافی BingX، باید از موجودی این توکن در حساب کاربری خود استفاده کنید.

نکات مهم در مورد توکن VST و پلت فرم دمو مبادله کنید BingX

در قسمت Available تعداد توکن های VST موجود در حساب کاربری نمایش داده می شود. اگر هنوز از این توکن ها استفاده نکرده اید، موجودی شماست صد هزار وی اس تی خواهد بود. در کنار این قسمت گزینه ای به نام Apply for VST وجود دارد. همانطور که اشاره کردیم، اگر موجودی این توکن در حساب کاربری شما به کمتر از بیست هزار رسید، از طریق این گزینه می توانید درخواست شارژ حساب کاربری خود با توکن VST را به صرافی ارسال کنید.

پس از ورود به حساب کاربری خود، از منوی بالای سایت گزینه Copy Trading را انتخاب کنید تا به صفحه تجارت نسخه Bing X Exchange دسترسی پیدا کنید.

نحوه کار با BingX Exchange Demo

vst در bingx

استفاده از توکن vst در تجارت کپی صرافی bingx

یک پنجره جدید باز خواهد شد. در قسمت Margin Type، VST را انتخاب کنید. به این ترتیب تبادل دمو BingX در بخش Copy Trading فعال می شود. اکنون می توانید سایر اطلاعات مورد نیاز را در این پنجره تکمیل کرده و شروع به کپی کردن معاملات معامله گر مورد نظر کنید.

در گوشه سمت راست بالای تصویر می توانید گزینه USDT Account را مشاهده کنید. روی آن کلیک کنید. یک منوی کشویی باز می شود. در این قسمت گزینه VST Account را انتخاب کنید. به این ترتیب معاملات دمو صرافی BingX در قسمت معاملات آتی برای شما فعال می شود.

در ادامه آموزش دمو صرافی BingX به قسمت تجارت کپی می پردازیم. دومین مکان در این صرافی که می توانید با توکن VST کار کنید، بخش Copy Trading است. البته در این قسمت فقط امکان استفاده از توکن VST برای معاملات آتی استاندارد وجود دارد.

در مقاله “آموزش BingX Exchange Copy Trading به صورت ویدیوییدر مورد این بخش به تفصیل بحث کرده ایم. پیشنهاد می کنیم برای کسب اطلاعات بیشتر به این مقاله مراجعه کنید.

در بهترین صرافی های ارز دیجیتال با تخفیف در هزینه ها ثبت نام.


منبع: https://clinicsarmayeh.com/how-to-use-vst-for-demo-trading-bingx/

فهرست عناوین مقاله

نشانه VST چیست؟

سپس می توانید سفارشات آزمایشی خود را در قسمت معاملات آتی صرافی BingX ثبت کنید. در مقاله “راهنمای معاملات آتی BingX Exchange» نحوه ثبت سفارش را در این بخش به تفصیل توضیح داده ایم. از شما دعوت می کنیم برای کسب اطلاعات بیشتر به این مقاله مراجعه کنید.

نحوه کار با صرافی آزمایشی Bing X در بخش تجارت کپی

نحوه کار با صرافی آزمایشی Bing X در بخش Copy Trading

تبادل نسخه های نمایشی در bingx

همانطور که می دانید معاملات آتی با ریسک نسبتا بالایی همراه است. بنابراین، توصیه می کنیم قبل از ثبت سفارش واقعی در این بازار، با صرافی نمایشی BingX تمرین کنید. با این کار با خطرات احتمالی در این زمینه آشنا می شوید.

نسخه ی نمایشی تجارت BingX

برخی از صرافی های ارز دیجیتال یک پلت فرم معاملاتی نمایشی را در اختیار کاربران خود قرار می دهند. پلتفرم دمو دو هدف اصلی دارد. ابتدا معامله گران باید با پلتفرم معاملاتی ارائه شده توسط صرافی آشنا شوند. همچنین، کاربران مبتدی که تجربه ای در بازار ارزهای دیجیتال ندارند، می توانند با استفاده از پلتفرم دمو تمرین کنند. صرافی بینگ ایکس که اخیراً بسیاری از ایرانیان به آن مراجعه کرده اند، پلتفرم معاملاتی دموی اختصاصی را نیز در اختیار کاربران خود قرار داده است. برای اطلاعات بیشتر، آموزش نسخه نمایشی تبادل BingX برای شما عزیزان آماده کرده ایم. تا پایان این مقاله با ما همراه باشید.

پس از ورود به حساب کاربری Bing X Exchange، از منوی بالا در قسمت مشتقات، گزینه Standard Futures را انتخاب کنید و به صفحه معاملات آتی استاندارد بورس X Bing بروید.

در صفحه جدید، بخش همه بازرگانان را پیدا کنید. در این قسمت روی گزینه Filter کلیک کنید. در پنجره باز شده BingX Standard Futures را انتخاب کرده و Confirm را بزنید.