راهنمای کامل ربات معاملاتی صرافی BingX

ربات Spot Grid صرافی bingx

 1. در صفحه ربات معاملاتی BingX وارد قسمت Spot Grid شده و روی گزینه Create کلیک کنید.
 2. جفت ارز معاملاتی مورد نظر را از بین گزینه های موجود انتخاب کنید.
 3. سپس کف محدوده قیمت (Price L)، سقف محدوده قیمت (Price H) و تعداد گریدهای محدوده قیمت را مشخص کنید. البته با انتخاب گزینه Auto، صرافی به صورت خودکار تعداد اسکناس های محدوده قیمت را مشخص می کند.
 4. در مرحله بعد، باید میزان سرمایه ای را که می خواهید بخرید و بفروشید مشخص کنید.

به همین سادگی، استراتژی Spot Infinity Grid فعال می شود و ربات فعال می شود تا معاملات را به صورت شبانه روزی انجام دهد. استفاده از ربات معامله گر Bing X در قسمت Spot Infinity Grid نیز رایگان است و فقط کارمزد تراکنش است. برای شما فاکتور شد

آموزش ربات معامله گر صرافی BingX; بخش شبکه آینده

ربات معامله گر صرافی BingX

قسمت Spot Infinity Grid برای حل مشکل مذکور ایجاد شد. در این قسمت نیازی به تعیین سقف برای خرید و فروش ربات معامله گر صرافی BingX نیست و می توانید از فرصت ها برای کسب سود در بازار رو به رشد استفاده کنید.

Bing X Exchange Infinity Grid Spot Robot

 1. در صفحه ربات معاملاتی وارد قسمت Spot Infinity Grid شده و روی گزینه Create کلیک کنید.
 2. جفت ارز معاملاتی مورد نظر را از بین گزینه های موجود انتخاب کنید.
 3. در مرحله بعد، کف محدوده قیمت (قیمت L) و میزان سود در هر شبکه (Profit per grid) را تعیین کنید. با انتخاب گزینه Auto، صرافی به صورت خودکار نرخ سود را تعیین می کند.
 4. در نهایت میزان سرمایه مورد نیاز برای خرید و فروش را تعیین کنید.

تفاوت قیمت بین سفارش خرید و سفارش فروش را سود آربیتراژ می گویند.

آخرین کلمه

اگر این اولین باری است که می خواهید از ربات معاملاتی صرافی BingX استفاده کنید، توصیه می کنیم شبکه نقطه ای را انتخاب کنید. ماهیت این صنعت را می توان در یک عبارت ساده خلاصه کرد: خرید ارز دیجیتال با قیمت پایین و فروش مجدد آن با قیمت بالا برای کسب سود هر چه بیشتر. این استراتژی ساده یکی از مهم ترین استراتژی های کاربردی برای بازارهای بی ثبات مانند ارزهای دیجیتال است.

Spot Infinity Grid یک نسخه پیشرفته از Spot Grid است. با کمک این بخش می توانید از فرصت های معاملاتی در یک بازار پر نوسان حداکثر استفاده را ببرید. استراتژی شبکه نقطه ای علاوه بر مزایای قابل توجهی که دارد، دارای معایبی نیز می باشد. همانطور که اشاره کردیم در این استراتژی باید کف و سقف محدوده خرید و فروش ربات را مشخص کنید. حال تصور کنید که قیمت ارز دیجیتال از حد تعیین شده فراتر رود. به این ترتیب ربات عملا خرید و فروش را متوقف می کند. این رویداد منجر به از دست دادن فرصت های تجاری می شود.

جواب منفی؛ ربات معامله گر BingX کاملا رایگان است.

2. ربات معامله گر است BingX آیا از تجارت کپی پشتیبانی می کند؟

بیشتر بخوانید: ربات معامله گر COCOIN چیست؟ راهنمای کامل ربات معاملاتی صرافی کوکوین

Robot Futures Grid از صرافی bingx

 1. در صفحه ربات معاملاتی صرافی BingX وارد قسمت Futures Grid شوید و روی گزینه Create کلیک کنید.
 2. جفت ارز معاملاتی مورد نظر را از بین گزینه های موجود انتخاب کنید.
 3. نرخ بهره را برای گریدهای تجاری مشخص کنید. با انتخاب گزینه Auto، صرافی به صورت خودکار این قسمت را تکمیل می کند.
 4. اهرم معاملاتی مورد نظر خود را مشخص کنید.
 5. میزان سرمایه در دسترس ربات برای تجارت را تعیین کنید.

به عبارت ساده، در این بخش شما محدوده قیمتی را برای خرید و فروش جفت ارز تجاری خود انتخاب می کنید. ربات معاملاتی صرافی BingX این محدوده انتخاب شده را به قسمت های کوچکتر تقسیم می کند. به هر یک از این بخش ها شبکه می گویند. هنگامی که قیمت ارز دیجیتال به سمت کف بازه مشخص شده برای هر شبکه کاهش می یابد، ربات آن را خریداری می کند و زمانی که قیمت ارز دیجیتال تا سقف بازه مشخص شده برای هر شبکه افزایش می یابد، ربات آن را خریداری می کند. تا زمانی که دارایی در محدوده ای که تعیین کرده اید نوسان داشته باشد، معاملات ارزهای دیجیتال ادامه می یابد.

آیا دوست دارید روباتی برای شما معاملات شما را در بازار ارزهای دیجیتال انجام دهد؟ واقعیت این است که نوسان قیمت ارزهای دیجیتال بسیار زیاد است. در چنین شرایطی، برای افزایش شانس کسب سود و کاهش ریسک ضرر در معاملات، باید استراتژی خاصی داشت و علاوه بر آن، زمان زیادی را به معاملات اختصاص داد. برای حل این چالش، صرافی های ارز دیجیتال پیشنهادی مناسب برای معامله گران ارائه می دهند. ربات معاملاتی این یک ابزار کاربردی است که در آن می توانید استراتژی شخصی خود را تعریف کنید. سپس تجارت ارزهای دیجیتال را به ربات بسپارید. در این آموزش ربات معامله گر صرافی BingX برای ایرانی ها آماده کرده ایم. تا انتها با ما همراه باشید.

فهرست عناوین مقاله

معرفی ربات معامله گر صرافی BingX

برای دسترسی به ربات معاملاتی صرافی BingX می توانید از وب سایت یا اپلیکیشن موبایل آن استفاده کنید. نحوه ثبت نام و ایجاد حساب کاربری در مقاله “آموزش تبادل BingXما بررسی کرده ایم. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تبادل Bing X، این مقاله را بررسی کنید.

علاوه بر این، امکان تعیین حد ضرر برای موقعیت های معاملاتی در این بخش وجود دارد. با فعال بودن توقف ضرر، ربات معامله گر به طور خودکار تمام موقعیت های باز را می بندد. کاربران برای استفاده از بخش BingX Futures Grid نیازی به پرداخت هیچ هزینه ای ندارند. کاربران برای هر تراکنش فقط یک کارمزد سازنده 0.02٪ و یک کارمزد تیک تیک 0.04٪ مشابه تراکنش های دستی می پردازند.

سوالات متداول

1. آیا از ربات معاملات سهام استفاده می کنید؟ BingX آیا پرداخت می شود؟

به این روش ساده، استراتژی معاملاتی اسپات گرید در ربات BingX تعیین می شود و می توانید آن را پخش کنید. خبر واقعا خوب این است که ربات معامله گر BingX کاملا رایگان است و فقط از شما هزینه معاملات نقطه ای دریافت می شود.

آموزش ربات معامله گر صرافی BingX; بخش شبکه بی نهایت نقطه

تجارت کپی در بخش Spot Grid پشتیبانی می شود. اما در Spot Infinity Grid و Futures Grid این قابلیت هنوز اضافه نشده است.

3. معنی سود توسط شبکه (سود بر اساس شبکه) چیست؟

این عبارت به معنای میانگین سود حاصل از هر خرید یا فروش در محدوده قیمت منهای هزینه های معامله است. فرض کنید قیمت BTC/USDT بیست هزار دلار است. شما نرخ سود هر شبکه را 1 درصد تعیین می کنید. در این صورت، اگر قیمت به 20200 دلار برسد، ربات سفارش فروش 200 دلاری را انجام می دهد.

4. معنای سود آربیتراژ (سود داوری) چیست؟

آموزش ربات معامله گر Bing X را کامل کنید

برای فعال کردن استراتژی خود در بخش Futures Grid، باید این مراحل را دنبال کنید:

برای فعال کردن استراتژی خود در بخش Spot Infinity Grid، باید این مراحل را دنبال کنید:

در زیر هر یک از این بخش ها، کل سرمایه گذاری انجام شده در هر بخش و همچنین تعداد کاربران آنها ذکر شده است. شما می توانید ربات خود را در هر یک از این سه بخش ایجاد کنید. در ادامه هر یک از این بخش ها را جداگانه بررسی خواهیم کرد.

آموزش ربات معامله گر صرافی BingX; بخش شبکه نقطه ای

پس از ورود به حساب کاربری، با انتخاب گزینه Grid Trading از منوی بالا، به صفحه ربات این صرافی دسترسی خواهید داشت. تعداد کاربران ربات معامله گر BingX از صد هزار نفر گذشت. سه بخش در بخش ایجاد صفحه ربات معاملاتی صرافی BingX وجود دارد:

 • توقف شبکه
 • شبکه بی نهایت نقطه
 • شبکه آینده

درجه بی نهایت را در صرافی Bing X مشاهده کنید

یادداشت یکباره در مبادله bingx

در این مقاله نحوه استفاده از ربات معاملاتی صرافی BingX را بررسی کردیم. با استفاده از یک ربات معامله گر می توانید تاثیر منفی احساسات در معاملات را کاملا از بین ببرید. از طرفی بازار ارزهای رمزنگاری شده 24 ساعت شبانه روز و هفت روز هفته فعال است و با کمک ربات معامله گر Bing X می توانید از تمامی فرصت های معاملاتی موجود استفاده کنید. آیا شما هم تجربه استفاده از ربات معامله گر مبادله ای بینگ ایکس را دارید؟ نظرات و سوالات خود را با ما در میان بگذارید.

در بهترین صرافی های ارز دیجیتال با تخفیف در هزینه ها ثبت نام.


منبع: https://clinicsarmayeh.com/bingx-trading-bot/

رکورد تخفیف کارمزد در صرافی Bing X

برای فعال کردن استراتژی خود در بخش Spot Grid، باید این مراحل را دنبال کنید:

Futures Grid سومین قسمت از ربات معاملاتی صرافی BingX است که به معامله گران امکان داد و ستد قراردادهای آتی را می دهد. معاملات آتی با ریسک زیادی همراه است. اما با استفاده از ربات معامله گر می توانید ریسک موجود را تا حد زیادی مدیریت کنید. آربیتراژ در فرآیند باز و بسته شدن موقعیت های معاملاتی در ربات معامله گر شکل می گیرد. در مقایسه با نت نقطه، می توان از اهرم بالاتری در بخش نت ترم استفاده کرد. البته این مشکل به همان اندازه که شانس سود را افزایش می دهد، ریسک معاملات را نیز افزایش می دهد.