راهنمای سپرده گذاری و برداشت صرافی Bing X

پس از تکمیل اطلاعات گفته شده آدرس کیف پول اختصاصی ارز دیجیتال در صرافی بینگ ایکس نمایش داده می شود که می توانید آن را کپی کرده و در کیف پول اصلی یا صرافی به عنوان آدرس انتقال کریپتو -نقد وارد کنید. علاوه بر این، اگر ارز دیجیتال را با گوشی هوشمند خود انتقال می دهید، می توانید کد QR اختصاصی کیف پول را اسکن کنید تا واریز کنید.

میانگین امتیازات:
0/5

سوال مهمی که باید به آن پاسخ دهیم این است که میزان کارمزد واریز و برداشت در صرافی BingX چقدر است. خوشبختانه، برای واریز ارز دیجیتال در صرافی BingX هیچ هزینه ای از شما دریافت نمی شود. انتقال داخلی ارز دیجیتال در Bing X نیز رایگان است. برای برداشت ارز از این صرافی، هزینه گاز برای تراکنش های شبکه بلاک چین دریافت می شود. به همین دلیل کارمزد هر ارز بین شبکه ها متفاوت است. پس از انتخاب نام ارز و نوع شبکه انتقال، کارمزد به شما نمایش داده می شود.

مبادله محدودیت های سپرده و برداشت BingX

برای انتقال ارز دیجیتال از Bing X به کیف پول یا صرافی های دیگر، تب برداشت را انتخاب کنید. سپس نام ارز دیجیتال و شبکه انتقال آن را انتخاب کنید. به این ترتیب دو گزینه دیگر در اختیار شما قرار می گیرد. در قسمت آدرس، آدرس کیف پول مقصد را وارد کنید. تعداد سکه ها یا توکن های مورد نظر برای برداشت را در قسمت مقدار برداشت مشخص کنید. بسته به نوع ارز دیجیتال انتخاب شده، حداقل مقدار ارز دیجیتال قابل برداشت در این کادر نمایش داده می شود.

واریز ارز دیجیتال در صرافی اولین کار پس از افتتاح حساب و احراز هویت است. هر صرافی معمولا قوانین خاص خود را برای واریز و برداشت ارزهای دیجیتال مختلف دارد. علاوه بر این، باید هزینه های مربوط به واریز و برداشت را نیز در نظر بگیرید. در این مطلب آموزش واریز و برداشت صرافی BingX را برای شما عزیزان آماده کرده ایم. تا آخر با ما باشید.

لیست در صرافی BingX با تخفیف در هزینه ها

نحوه واریز در صرافی Bing X

در قسمت Available Amount موجودی ارز دیجیتال انتخابی در هر یک از حساب های شما در صرافی Bing X نمایش داده می شود که با انتخاب یکی از آنها می توانید مشخص کنید که برداشت از کدام حساب انجام می شود. در قسمت افزودن یادداشت ها می توانید به صورت اختیاری توضیحاتی تا 50 کاراکتر وارد کنید.

برای واریز ارز دیجیتال در صرافی BingX ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید. در منوی بالای صفحه اصلی، نشانگر ماوس را روی نماد کیف پول قرار دهید و از منوی کشویی گزینه Deposit را انتخاب کنید.

ارز دیجیتال و شبکه بلاک چین را برای واریز در bingx انتخاب کنید

در این مقاله شکل گیری سپرده و برداشت در صرافی BingX را ارائه کرده ایم. عملیات واریز و برداشت به راحتی در این صرافی انجام می شود. توصیه می کنیم شبکه انتقال ارز دیجیتال را با دقت انتخاب کنید. همچنین ملاحظات امنیتی حساب را برای جلوگیری از دسترسی دیگران به حساب شما در نظر بگیرید. در این صورت می توانید از ایمنی دارایی های خود در صرافی Bing X اطمینان حاصل کنید.

امتیاز شما برای این محتوا

در صفحه باز شده در قسمت ارز نام ارز دیجیتال مورد نظر را انتخاب کنید. سپس شبکه بلاک چین مورد نظر را برای انتقال ارز دیجیتال انتخاب کنید. توجه داشته باشید که باید همان شبکه بلاک چین را در مبادله و کیف پول مبدا و مقصد انتخاب کنید. در غیر این صورت دارایی خود را از دست خواهید داد.

آدرس سپرده ارز دیجیتال در bingx

اگر قصد دارید ارز دیجیتال را به حساب کاربری دیگر صرافی BingX منتقل کنید، گزینه Internal Didrawal را انتخاب کنید. جالب است بدانید که انتقال بین دو حساب کاربری در صرافی به صورت رایگان انجام می شود. برای این کار ابتدا باید ارز دیجیتال را انتخاب کنید. سپس نام کاربری، ایمیل یا شماره موبایل کاربر مورد نظر را در صرافی Bing X وارد کنید. شناسه منحصر به فرد هر کاربر (UID) در کنار تصویر نمایه آنها در صرافی گنجانده شده است.

پس از آن فقط مقدار ارز دیجیتال را مشخص کنید. با تکمیل اطلاعات بالا و انتخاب گزینه برداشت، از شما خواسته می شود کد تایید ارسال شده به آدرس ایمیل، تلفن همراه و کد یکبار مصرف Google Authenticator را وارد کنید. به این ترتیب عملیات برداشت به صورت آنی انجام می شود و اطلاعیه از طریق ایمیل برای شما ارسال می شود.

کارمزد سپرده و برداشت در بورس BingX

بینگ ایکس یکی از صرافی های ارز دیجیتال خارجی است که در آن می توانید بدون احراز هویت معامله کنید. البته این صرافی محدودیت برداشت پنج میلیون تتر در روز را برای برداشت ارز دیجیتال از حساب های تایید نشده تعیین کرده است. این عدد به قدری زیاد است که معمولا نیازهای واریز و برداشت تمامی کاربران ایرانی در صرافی BingX را پوشش می دهد. هیچ محدودیتی برای واریز ارز دیجیتال در BingX وجود ندارد. نکته مهم این است که با تغییر رمز حساب کاربری تا 24 ساعت قادر به برداشت ارز دیجیتال نخواهید بود.

آیا امکان واریز و برداشت ریال در صرافی بینگ ایکس وجود دارد؟

کارمزد انتقال ارز دیجیتال نیز در پایین صفحه در کنار دکمه آبی رنگ برداشت قابل مشاهده است. با تکمیل اطلاعات بالا و انتخاب گزینه برداشت، از شما خواسته می شود تا کد تایید ارسال شده به آدرس ایمیل، تلفن همراه و کد یکبار مصرف Google Authenticator را وارد کنید. به این ترتیب عملیات برداشت ثبت و پردازش می شود. به محض اینکه ارز دیجیتال با موفقیت منتقل شد، از طریق ایمیل به شما اطلاع داده می شود.

2. انتقال داخلی ارز دیجیتال در صرافی BingX

انتقال داخلی در صرافی Bing X

همانطور که در تصویر بالا مشاهده می کنید، از طریق گزینه تغییر در مقابل حساب سپرده، می توانید تعیین کنید که ارز دیجیتال واریز شده به کدام یک از حساب های شما در صرافی Bing X واریز شود. به‌طور پیش‌فرض، دارایی به حساب صندوق منتقل می‌شود، اما شما همچنین می‌توانید بین یک حساب مدت‌دار استاندارد یا یک حساب دائمی انتخاب کنید.

حداقل مقدار لازم برای واریز در BingX

تعداد امتیاز:

0


منبع: https://clinicsarmayeh.com/how-to-deposit-and-withdraw-bingx/

برای نقد کردن درآمد در صرافی Bing X، باید همان مسیر را به صورت معکوس دنبال کنید. یعنی ارز دیجیتال را به حساب کاربری صرافی ایرانیان منتقل کنید. هنگام انتقال دارایی به این نکته توجه کنید که صرافی ایران باید از ارز دیجیتالی مد نظر شما پشتیبانی کند. پیشنهاد ما این است که ارزهای دیجیتال را به تتر تبدیل کرده و سپس به حساب خود در صرافی ملی انتقال دهید. تبدیل تتر به ریال در صرافی های ایرانی بسیار راحت تر است زیرا حجم معاملات این استیبل کوین در صرافی های ایرانی بالاست.

آخرین کلمه

حداقل مبلغ سپرده ارز دیجیتال انتخابی نیز در مقابل گزینه حداقل سپرده نمایش داده می شود. در بخش شرق. ورود همچنین نشان دهنده حداقل تعداد تاییدیه های مورد نیاز برای انتقال ارز دیجیتال در شبکه بلاک چین است. پس از واریز موفقیت آمیز ارز دیجیتال، BingX Exchange برای شما یک اعلان ایمیل ارسال می کند.

نحوه برداشت از صرافی Bing X

همانطور که می دانید امکان واریز و برداشت ریالی در بازارهای خارجی برای کاربران ایرانی وجود ندارد. صرافی Bing X نیز از این قاعده مستثنی نیست. از سوی دیگر، واریز و برداشت دلار نیز چالش های زیادی را به همراه دارد. بهترین راه برای کاربران ایرانی خرید تتر در صرافی های داخلی و انتقال آن به حساب کاربری صرافی BingX است.

تمام نکات ایمنی که برای واریز ارز دیجیتال در صرافی BingX ذکر کردیم در مورد برداشت ارز دیجیتال از این صرافی نیز صدق می کند. پس از ورود به حساب کاربری خود در BingX Exchange، کافی است از منوی بالای صفحه اصلی زیر نماد کیف پول، گزینه برداشت را انتخاب کنید. در صفحه جدید دو گزینه وجود دارد که هر کدام را جداگانه بررسی می کنیم.

1. ارز دیجیتال را از صرافی BingX خارج کنید

نحوه برداشت ارز دیجیتال از صرافی بینگ ایکس

پیشنهاد می کنیم قبل از واریز ارز دیجیتال به حساب خود در صرافی Bing X اقدامات لازم را برای افزایش امنیت حساب خود انجام دهید. برای این منظور می توانید احراز هویت دو مرحله ای را با نرم افزار Google Authenticator با ارسال کد تایید از طریق ایمیل و پیامک موبایل فعال کنید. این اقدامات امکان دسترسی دیگران به موجودی حساب شما در BingX Exchange را به حداقل می رساند.

نحوه واریز ارز دیجیتال در BingX