دانلود بسته آموزش کامل و تخصصی پرایس اکشن با احسان ساغم


پرایس اکشن چیست؟ آموزش جامع و تخصصی قیمت اکشن با احسان ساغام

تجزیه و تحلیل بازار و تکنیک های معاملاتی دیگر اقدام قیمت است. اقدام قیمت این به معامله گر اجازه می دهد تا بر اساس حرکات واقعی قیمت تصمیم گیری کند. برخلاف معامله گران، آنها با استفاده از شاخص هایی که همیشه از قیمت فعلی بازار عقب هستند، حرکات قیمت را تجزیه و تحلیل می کنند. از آنجایی که شاخص ها معمولاً همیشه از قیمت فعلی بازار عقب هستند و قیمت با استفاده از فرمول تجزیه و تحلیل کلیه اطلاعات گذشته محاسبه می شود.

نکات مهم در مورد کار با قیمت اکشن

برای تشخیص حرکت های بعدی بازار که احتمال بالایی دارند، می توان با استفاده از روش های قبلی معاملات اطلاعاتی این کار را انجام داد. با استفاده از تحلیل الگوی قیمت، پرایس اکشن سعی می‌کند روش بهتری برای ارائه نظم حاکم در بازار به معامله‌گران ارائه دهد که می‌تواند تصادفی به نظر برسد. سوال اصلی آنها این است که چرا این اتفاق می افتد، نه اینکه چه چیزی می تواند اتفاق بیفتد. ابزار مهم و اساسی روش اقدام قیمت برای تجزیه و تحلیل به شرح زیر استفاده می شود:

  • نمودار میله ای
  • نمودارهای شمعدانی ژاپنی
  • نوسان ها: نوسان ها به فرآیندهای تثبیت نقاط عطف پایین و بالا در بازار که پایین و بالا هستند و تست مقاومت ها و تکیه گاه ها، اطلاق می شود. اقدام قیمت است.

مواردی که تحلیل و بررسی در روش پرایس اکشن ممکن است با الگوهای کندل استیک مانند Shooting Sta، Engulfing و Harmy مواجه شوید. معامله گران پرایس اکشن معتقدند که بازار پس از شکست به همان سطح باز می گردد.

فیلم آموزش اکشن قیمت

مزایای استفاده از اکشن قیمت برای معاملات شما چیست؟

از این رو اقدام قیمت به عنوان تحلیل بازار تعویض کنید و اگر معامله گران تصمیم به تجزیه و تحلیل داشته باشند، تکنیک معاملاتی برای معامله گران است اقدام قیمت این به آنها اجازه می دهد تا تصمیمات معاملاتی خود را بر اساس حرکات واقعی قیمت بگیرند و معامله گران همچنین از مزایای استفاده از قیمت عمل می کنند که در زیر به اختصار توضیح داده شده است. :

  • کاربرد این روش در هر شرایط و هر بازاری مانند کالاها، آتی، سهام و فارکس قابل ذکر است.
  • این رایگان است، هیچ نرم افزار اضافی برای معامله گران مورد نیاز نیست اقدام قیمت نیست. معامله گران می توانند از طریق نمودارهای نقطه ای و میله ای، شمع ها و … از اطلاعات لازم استفاده کنند.
  • بسیار سریع کار می کند، یعنی هیچ تاخیری در قیمت وجود ندارد، بنابراین اطلاعات تاریخ گذشته در معاملات شما ارزشمند خواهد بود.
  • تحلیل و بررسی اقدام قیمت با استفاده از هر نرم افزاری مانند Trade Station، Ninja Trader، Metatrader و هر نرم افزار دیگری قابل انجام است
  • در این روش هیچ گونه تداخل اطلاعاتی وجود ندارد، اگرچه روشی جهانی است و همه موارد را برای تحلیل آن با هم ترکیب می کند.

علاوه بر تمام مزایای این روش اقدام قیمت اما یادگیری آن نیاز به تمرین و زمان دارد و لازم به ذکر است که یادگیری این تحلیل مستلزم تمرینات مداوم است و در صورت تمرین و تکرار آن می توانید کیفیت و حرفه ای بودن این تحلیل آموخته شده و مورد استفاده را ارتقاء دهید. برای عملیات آن

در ادامه برنامه کامل آموزش قیمت اکشن احسان ساغام قرار داده شده است.

آنچه در این دوره خواهید آموخت:

جلسه اول * بینشی به روانشناسی الگوهای شمعدان ژاپنی

جلسه دوم * تحلیل و تحلیل گذشته بازار

جلسه سوم * تحلیل بازار آینده

جلسه چهارم * معاملات در بازارهای خاص متوقف می شود

جلسه پنجم * تأیید سیستم معاملاتی اندیکاتورهای MACD

جلسه ششم * تمرین تنظیم معاملات و حرکات قیمت

این بسته شامل 15 ساعت آموزش تصویری دوره آموزشی پرایس اکشن توسط احسان سقید با حجم حدود 3 گیگابایت می باشد.

پس از پرداخت به صورت خودکار به لینک دانلود هدایت می شوید و ایمیلی برای شما ارسال می شود.

شما فقط می توانید پرداخت کنید 65000 تن این مجموعه ارزشمند را دانلود کنید

برای سفارش لطفا اطلاعات زیر را ارائه دهید:منبع: https://chartiran.com/3965/price-kamyabi/#comment-5831