خرید کتاب های کمک درسی دهم انسانی با تخفیف کتابانه | ketabko

خرید کتاب های کمک درسی دهم انسانی با تخفیف کتابانه | ketabko

از طرفی بدیهی است که تمامی دانش آموزان در سطح علمی و توانایی یکسانی قرار ندارند و هر فرد باید با توجه به این نکته بهترین ومناسب‌ترین کتاب درسی را انتخاب و تهیه فرماید. از طرفی سطح سوالات کنکور بالاتر از کتاب‌های اصلی دروس است و معمولا سوالات به صورت ترکیبی از سه سال تحصیل دوره‌ی متوسطه‌ی دوم طرح می‌شوند. به همین دلیل کتب درسی به تنهایی توانایی آماده سازی دانش آموزان و رفع مشکلات آنها را ندارد و در اینجا دانش آموزان نیاز به یک ابزار کمک آموزشی برای درک بهتر مفاهیم درسی و بالا بردن سطح علمی خود دارند. از این رو انتشارات مختلف به انتشار یکی از بهترین و جامع‌ترین مکمل‌های کمک آموزشی یعنی کتاب‌های کمک درسی مقطع دهم پرداختند.

کتاب های کمک درسی پایه دهم در رشته علوم انسانی به دو گروه کمک یادگیری و تستی تقسیم بندی می شوند. همانطور که مشخص است کتاب های کمک یادگیری برای درک بهتر دروس و عمدتا توسط آموزگاران محترم پیشنهاد می شود. کتاب های تستی برای شرکت در آزمون سراسری و موفقیت در آن معمولا پیشنهاد می شود. 2- در هر آزمون این کتاب سعی شده است فضایی متناسب با آزمون‌های تابستان شبیه‌سازی شود، از این‌رو هرکدام از آزمون‌ها از 2 بخش نگاه به آینده و نگاه به گذشته تشکیل شده است. دروس نگاه به آینده شامل عربی زبان قرآن ، ریاضی و آمار ، اقتصاد، علوم و فنون ادبی و منطق می‌باشند و در قسمت درس‌های نگاه به گذشته فارسی نهم، عربی نهم، زبان انگلیسی نهم، ریاضی نهم مورد پرسش قرار می‌گیرند.

آموزش کتاب های دهم انسانی

می توانند بسیار در رشد تحصیلی افراد و موفقیت در آزمون سراسری کنکور مفید باشند. همچنین حجم بیشتر و محتوای عمیق‌تر مطالب درسی، آموزگاران و مدارس را ناگزیر به استفاده از مکمل‌های آموزشی کتاب های انسانی دهم می‌کند. بنابراین بانک کتاب مارکا به عنوان یکی از بزرگ‌ترین سایت‌های فروش اینترنتی کتاب، علاوه امکان خرید کتاب درسی دهم انسانی، فرصت سفارش کتاب‌های کمک درسی دهم انسانی را نیز برای دانش آموزان مهیا کرده است. اما موضوعی که بیشتر از همه اهمیت دارد انتخاب دانش آموز است زیرا دانش آموزان بهتر از هر کسی به شرایط تحصیلی خود واقف هستند و می توانند در انتخاب بهترین به خودشان کمک کنند. برخی از دانش آموزان کتاب کمک درسی ادبیات خیلی سبز را ترجیح می دهند به طور که این کتاب شامل درسنامه و تست های تالیفی می باشد همین طور کتاب کمک درسی میکرو پایه کنکور گاج که دانش آموزان زیادی اقدام به خرید آن می کنند.

جغرافیا دهم انسانی تست خیلی سبز

کتاب فارسی دهم نشر الگو کتابی آموزشی به همراه تست های متفاوت خرید کتاب کمک درسی دهم انسانی است. و در کنار این ویژگی، پرسش های چهار گزینه ای و تستی نیز باعث بهتر شدن این کتاب شده‌اند. کتاب فارسی دهم خیلی سبز کتابی با درسنامه مناسب و تست های پرتعداد است. جهت آشنایی و کسب آمادگی لازم برای حل هرگونه سوال تستی مناسب است. در ادامه این مقاله تعدادی از کتاب های کمک درسی فارسی و نگارش دهم انسانی را بررسی خواهیم کرد. نشر گل واژه با کتاب های گلبرگ هم برای رشته علوم انسانی مناسب می باشد.

  • و این تغییرات در سال های دهم یازدهم و نیز دوازدهم بسیار در کنکور تاثیر گذار خواهد بود .
  • همچنین دانش آموزانی که هدف آنها قبولی در کنکور و تحصیل در بهترین دانشگاه‌ها و برترین رشته‌ها است باید به آماده سازی خود از سال دهم برای شرکت در کنکور سراسری بپردازند.
  • هزاران دلیل برای استفاده از کتاب‌های کمک درسی در کنار کتاب‌های اصلی دروس وجود دارد.

کاربر قبل از خرید می تواند با کارشناسان صحبت کرده و بهترین گزینه را در تمام زمینه ها انتخاب نماید. این سایت یکی از بهترین شرکت ها در زمینه خرید کتاب های کمک درسی پایه دهم رشته علوم انسانی و سایر رشته ها می باشد. همچنین کتاب کمک درسی ریاضی و آمار، عربی و کتاب دین وزندگی هم از عناوین مهم عمومی در این رشته می باشد. دین و زندگی دهم انسانی تست خیلی سبز در دسته کتاب های آموزشی قرار می گیرد. تست های تالیفی و سال های اخیر کنکور در کنار درسنامه ای کامل باعث اقبال زیاد این کتاب در بین دانش آموزان بوده است. انتشارات مبتکران هم با چاپ کتاب کمک درسی طالب تبار و رشادت برای سال دهم توانسته برخی از دانش آموزان را که در آرایه های ادبی و معانی کلمات احساس ضعف داشتند راضی نگه دارد.

تست زبان انگلیسی جامع کنکور خیلی سبز