تجارت کپی چیست؟ آشنایی با MoonXBT Exchange Copy Trading –

در اکثر پلتفرم های معاملاتی امکان افتتاح حساب رایگان وجود دارد و می توانید بدون پرداخت هیچ هزینه ای از آنها استفاده کنید.

4. کنترل احساسات

2. فیلترهایی مانند محدودیت سود، میزان مشارکت سرمایه، تعداد معاملات در روز و غیره. برای کاربر

در این حالت، شما کار خود را روی اتوپایلوت قرار می دهید. دیگر کاری ندارید. کل فرآیند به صورت خودکار انجام می شود.

کتابچه راهنمای

اگر در تجارت تازه کار هستید، احساسات می توانند تاثیر زیادی بر نتایج معاملات شما داشته باشند. در معاملات کپی، از آنجایی که مجبور نیستید به تنهایی بازار را تحلیل کنید و معامله کنید، می توانید کنترل بهتری بر احساسات خود داشته باشید.

5. دردسر کمتر، سود بیشتر

مزیت اصلی تجارت کپی توانایی خودکار کردن معاملات خود با پیروی از سایر معامله گران سودآور است. تنها کاری که باید انجام دهید این است که یک معامله گر سودآور با نتایج معاملاتی خوب پیدا کنید و به طور دوره ای عملکرد او را بررسی کنید.

2. معامله گران را پیدا کنید

تجارت کپی ارزهای دیجیتال، مانند همه استراتژی‌های صنعت کریپتو، سود زیادی را برای کاربران تضمین نمی‌کند. استفاده از تکنیک معاملاتی کپی برای سرمایه گذاران مبتدی که در حال یادگیری اصول تجارت هستند، ریسک کمتری خواهد داشت. هنگام استفاده از این تکنیک، تعادل باید در نظر گرفته شود تا از ضررهای احتمالی جلوگیری شود.

چگونه بهترین پلتفرم مبادلات ارز دیجیتال کپی را انتخاب کنیم؟

در اکثر پلتفرم‌های معاملاتی کپی، کمیسیون به کسانی پرداخت می‌شود که به دیگران اجازه می‌دهند معاملاتشان را کپی کنند. به این ترتیب، با افزایش فالوورهای آنها، پاداش بیشتری دریافت می کنند. با این مزیت، معامله گران تلاش بیشتری برای موفقیت تحلیل های خود می کنند تا افراد بیشتری را به سمت خود جذب کنند و علاوه بر درآمد معاملات روزانه، پورسانت دریافت کنند.

معایب تجارت کپی

۱– وابستگی به دیگران افزایش می یابد

مزایای تجارت کپی تجارت کپی مبادله MoonXBT

عامل اصلی در انتخاب بهترین پلتفرم معاملاتی کپی ارزهای دیجیتال، نیازهای شما به عنوان یک معامله گر است. اول از همه، باید بدانید که چقدر می خواهید روی این تکنیک سرمایه گذاری کنید.

MoonXBT، یک پلت فرم تجارت اجتماعی جهانی، از پتانسیل کامل تجارت اجتماعی به نفع خود استفاده می کند. علاوه بر این، خدمات تجارت اجتماعی مانند ابزار “تجارت کپی” خود را ترویج می کند، که به معامله گران اجازه می دهد معاملات سایر کاربران را “کپی” کنند، به این معنی که سفارشات آنها به طور خودکار بر اساس رویکرد معاملاتی آنها اجرا می شود. دستگاه های کپی از صرفه جویی در زمان و توانایی بهبود عملکرد تراکنش سود می برند.

تجارت کپی چه مزایایی دارد؟

1. معاملات خودکار

آیا راهی وجود دارد که معامله گر مبتدی با ریسک کمتر وارد شود؟ آیا فردی که در زمینه ارزهای دیجیتال مهارت و دانش کافی ندارد می تواند وارد بازار شود و سود ببرد؟ در پاسخ به این سوالات باید بگویید: بله! تجارت کپی ابزاری است که به شما امکان می دهد به طور خودکار موقعیت های گرفته شده و مدیریت شده توسط افراد دیگر را کپی و اجرا کنید. در این مقاله به چیستی معاملات کپی، نحوه انجام آن، مزایای تجارت کپی می پردازیم و در نهایت پلتفرم معاملاتی کپی را معرفی و بررسی می کنیم. برای ثبت نام در سایت از اینم لینک ثبت نام انجام دادن.

تجارت کپی چیست؟

می توانید عنوان مورد نظر خود را از فهرست محتوای این مقاله انتخاب کنید تا به بخش مربوطه هدایت شود:

مبادلات تجاری MoonXBT را کپی کنید

این صرافی امکانات متنوعی دارد که به نوبه خود بسیار ارزشمند بوده و شرایطی را برای معامله گران فراهم کرده است تا بتوانند معاملات را به سهولت انجام دهند. یکی از مهمترین محصولات این بورس تجارت کپی می باشد که در ادامه به آن می پردازیم.

نتیجه

تجارت کپی مبادله MoonXBT

4. کاملا رایگان

سهولت استفاده از این تکنیک برای سود مالی ممکن است برای معامله گرانی که به دنبال پیشرفت علم و یادگیری استراتژی های بازار هستند جذاب نباشد. از آنجایی که صنعت کریپتوکارنسی دائما در حال تغییر و نوآوری است، اتکای بیش از حد به تجارت کپی و غفلت از کسب دانش کافی برای گسترش سبد خود گاهی اوقات منجر به زیان های مالی قابل توجهی می شود.

2- احتمال شکست سرمایه گذاری وجود دارد

در مرحله بعد، باید سطح امنیتی یک پلت فرم معاملاتی کپی را بررسی کنید. اگر پلتفرم مورد نظر از کلیدهای API برای اتصال صرافی ارز دیجیتال شما به حساب کپی معاملاتی مورد نظر استفاده می کند. می توان گفت عملیات معاملاتی شما امن است زیرا معامله گران به دارایی های شما دسترسی نخواهند داشت.

مبادله ماه Xbit

3. اطلاعات بازرگان را به کاربر ارائه دهید

یکی دیگر از مزایای تجارت کپی، سهولت یافتن یک معامله گر موفق است. اکثر پلتفرم‌های تجارت کپی به شما امکان می‌دهند معیارهای مختلفی را در وب‌سایت فیلتر کنید. از جمله نتایج تجارت، سود و زیان، میانگین معاملات سودآور و زیان‌آور، میانگین ریسک در هر معامله، نسبت ریسک به پاداش و غیره.

3. یک حساب کاربری رایگان باز کنید

1. بررسی دقیق معامله گر قبل از شروع به عنوان یک معامله گر کپی

معامله به هیچ وجه کار آسانی نیست و حتی این فرآیند در مورد بازارهای پر نوسانی مانند ارزهای رمزپایه دشوارتر است. طراحی و اجرای صحیح استراتژی معاملاتی مستلزم صرف زمان و انرژی زیادی است و هرکسی فرصت یادگیری و معامله ارزهای دیجیتال را ندارد. اما این بدان معنا نیست که آنها هرگز نخواهند توانست از بازار کریپتو درآمد کسب کنند. با استفاده از این پلتفرم های مبادله کپی، معامله گران تازه کار می توانند طعم شیرین سود چشمگیر را بچشند و در عین حال دردسر و ضرر را از بین ببرند. تنها کاری که باید انجام دهند این است که بخشی از سرمایه خود را در دستان متخصص قرار دهند و منتظر بمانند تا پلتفرم کارها را از آنجا بردارد.

6. آموزش آسانتر

کاهش ریسک و سود آسان به طور مستقیم با پذیرش گسترده تر ارزهای دیجیتال مرتبط است. از آنجایی که مردم به سودآوری این بازار توجه می کنند، نوسانات دیگر برای آنها مهم نخواهد بود زیرا می دانند که می توانند به راحتی بر ترس خود غلبه کنند و مانند یک معامله گر با تجربه با استفاده از پلتفرم های معاملاتی کپی سود کسب کنند. بنابراین وجود معامله گران حرفه ای به معنای اعتماد مردم به بازار ارزهای دیجیتال است.

8. پاداش تاجران حرفه ای

معاملات کپی بر اساس دو مدل انجام می شود که هر دو یک کار را انجام می دهند.

بطور خودکار

تکنیک تجارت کپی نیز شباهت هایی با استراتژی تجارت اجتماعی دارد که در آن سرمایه گذاران از ایده های موجود در شبکه های تجارت اجتماعی برای توسعه سبد خود استفاده می کنند. در تجارت اجتماعی، کاربران برای توسعه استراتژی‌های جدید و کپی کردن ابزارهای موجود، ایده‌هایی را با همتایان خود به اشتراک می‌گذارند. در مقایسه، کاربران موقعیت های معامله گران دیگر را کپی می کنند و نتایج معاملات را در تکنیک معاملاتی کپی می کنند.

در این روش باید سیگنال ها را به صورت دستی وارد کنید و هیچ کاری به صورت خودکار انجام نمی شود و می توانید در هر زمانی سرمایه گذاری را متوقف کنید.

مبادلات تجاری MoonXBT را کپی کنید

فرصت ها و خطرات تجارت کپی

پلتفرم های معاملاتی کپی جنبه آموزشی هم دارند و برای کسانی که می خواهند یاد بگیرند می تواند بسیار موثر باشد. آنها با مشاهده معاملات حرفه ای ها یاد می گیرند که ارزهای دیجیتال را به روشی آسان تر تجزیه و تحلیل کنند.

7. پذیرش ارزهای دیجیتال مختلف

کپی انواع تجارت

5. امنیت بالا

در معاملات کپی، کاربران از الگوهای خرید و فروش معامله گران حرفه ای و با تجربه در معاملات خود استفاده می کنند. به زبان ساده، یک معامله گر کپی، یک معامله گر تازه کار است که یک معامله گر حرفه ای را انتخاب می کند و تمام اقدامات او را تکمیل می کند. یکی از بهترین راه حل ها برای مبتدیان این است که در ابتدای سفر هستند و زمانی برای یادگیری ندارند و همچنین می خواهند از فرصت های آینده در فناوری بلاک چین نهایت استفاده را ببرند.


منبع: https://chartiran.com/6935/moonxbt-copy/

ارزهای دیجیتال رشد قابل توجهی داشته اند، مخاطبان بیشتری را به خود جذب کرده اند و از سوی دیگر از نظر فناوری رشد زیادی داشته اند. یکی از گام های بزرگ تجارت کپی است، به گفته کارشناسان، در اینجا شما یک تحلیلگر بازار نیستید، بلکه یک تحلیلگر یک معامله گر خواهید بود، یعنی در واقع شما به جای بازار، معامله گر خود را تجزیه و تحلیل می کنید.

مبادلات تجاری MoonXBT را کپی کنید

مقایسه تجارت کپی با تجارت اجتماعی (تجارت اجتماعی)

به عنوان یک مبتدی، زمانی برای یادگیری ندارید. به دنبال سیگنال های معاملاتی در کانال ها و گروه های مختلف تلگرام هستید که اکثر آنها با ضرر تمام می شوند. تا زمانی که به سطح حرفه ای نرسیده اید، می توانید در تجارت کپی کپی تریدر باشید، فیلتر بورس رد شد. به تمرین تجارت کپی تجارت کپی میگویند.

تجارت کپی عالی به نظر می رسد. شما به طور خودکار استراتژی معامله گران حرفه ای را بدون زحمت تکرار می کنید و از نتایج معاملات لذت می برید. اما پنیر مجانی در تله موش است. به همین دلیل است که قبل از شروع، دانستن مزایا و معایب تجارت کپی مهم است. تجارت کپی نوعی سرمایه گذاری است و ممکن است برای همه افراد با شرایط مالی متفاوت مناسب نباشد. زیرا استراتژی معاملاتی به مدیریت ریسک و سرمایه شما بستگی دارد و کاملا شخصی است. در اینجا مزایا و معایب اصلی تجارت کپی آورده شده است.

در حال حاضر بیش از 60 کشور در سراسر جهان برای خدمت صرافی MoonXBT دسترسی داشته باشید ویتنام، اندونزی، مالزی، کامبوج، هند، آمریکای لاتین و روسیه تنها برخی از کشورهایی هستند که این صرافی پایگاه عملیاتی خود را دارد، که در میان آنها، MoonXBT اکنون یکی از سه صرافی معتبر ارزهای دیجیتال در ویتنام است. حجم معاملات روزانه MoonXBT اکنون با بیش از 200000 کاربر به 300 میلیون USDT رسیده است.