بهترین صرافی برای خرید تتر چیست؟

ارز دیجیتال تتر - بهترین صرافی برای خرید تتر

نکته مهم بعدی این است که هنگام انتقال Tether باید همان شبکه بلاک چین را در صرافی یا کیف پول مبدأ و مقصد انتخاب کنید. در غیر این صورت برای همیشه دارایی خود را از دست خواهید داد.

سوالات متداول

1. ارز دیجیتال تتر چیست؟

Nobitex، Bitpin و Bitberg از بهترین صرافی های Tether در ایران هستند. در متن مقاله بهترین صرافی های خرید تتر ایرانی و خارجی را به تفصیل ارائه کرده ایم که می توانید از میان آنها گزینه مناسب خود را بیابید.

آخرین کلمه

تاکنون بهترین صرافی Tether را معرفی کرده ایم. در ادامه باید به یک نکته ساده اما بسیار مهم در مورد خرید و فروش تتر اشاره کنیم. هنگام خرید و انتقال تتر در صرافی ها، حتما به شبکه بلاک چینی که این ارز دیجیتال در آن قرار دارد توجه کنید. در حال حاضر، تتر را می توان در شبکه های مختلف بلاک چین مانند اتریوم، ترون، زنجیره هوشمند بایننس و غیره خرید، فروخت و انتقال داد. معمولاً کمترین و بالاترین کارمزد انتقال Tether به ترتیب مربوط به شبکه های بلاک چین Tron و Ethereum است.

فهرست عناوین مقاله

اهمیت خرید تتر برای سرمایه گذاران ایرانی

هر صرافی ارز دیجیتال هزینه های خود را برای خرید و فروش Tether در نظر می گیرد. مطمئن شوید که بهترین صرافی را برای خرید و فروش Tether انتخاب کرده اید کارمزد تعویضمتفاوت را مقایسه کنید

3. بهترین صرافی برای خرید تتر در ایران چیست؟

هرکسی که در بازار ارزهای دیجیتال فعالیت می کند، به نوعی با تتر سر و کار دارد. اما کاربران ایرانی بیش از دیگران به این استیبل کوین نیاز دارند. کاربران ایرانی نمی توانند مستقیماً حساب کاربری خود را با دلار بارگذاری کنند تا ارزهای دیجیتال خارجی را مبادله کنند. بنابراین باید از تومان برای خرید تتر از طریق صرافی های ایرانی استفاده کنند. سپس تتر را به حساب کاربری ارزی خود منتقل کنید و با آن ارز دیجیتال خرید و فروش کنید.

فرقی نمی کند که تا به حال چه دسته ای از افراد را معرفی کرده ایم. در هر صورت، برای خرید تتر باید بهترین صرافی را پیدا کنید. در ابتدا بهتر است بهترین صرافی های تتر در ایران را معرفی کنیم. می توانید پس از ثبت نام و احراز هویت در پلتفرم های معاملاتی ایران، تتر را با تومان خرید و فروش کنید. به این ترتیب مبلغ ریالی مورد نیاز را از حساب بانکی خود به حساب کاربری موجود در صرافی واریز می کنید. سپس فرم سفارش تتر را در صرافی ثبت می کنید.

صرافی های ایرانی زیادی وجود دارد که می توانید برای خرید تتر به آنها مراجعه کنید. در کلینیک پایتخت این مبادلات را بررسی و ارزیابی کرده ایم. گزینه هایی که در اینجا معرفی می کنیم همگی دارای امنیت بالا، اپلیکیشن موبایل، تعداد کاربران قابل قبول و حجم معاملات زیاد هستند. ضمن اینکه خرید و فروش تتر در این صرافی ها هم به صورت فروشگاهی و هم به صورت معامله با سایر کاربران قابل انجام است. در جدول زیر اسامی بهترین صرافی ها برای خرید تتر در ایران به همراه کارمزد تراکنش آنها قابل مشاهده است.

نام مبادله هزینه های خرید و فروش Tether
نوبیتکس کارمزد شناور بسته به حجم تراکنش 30 روز گذشته بین 0.35 تا 0.2 درصد
تبدیل کارمزد شناور بسته به حجم تراکنش در 30 روز گذشته بین 0.4 تا 0.15 درصد
بیت پین کارمزد شناور بسته به حجم تراکنش بین 0.32 تا 0.06 درصد
عنوان نوامبر کارمزد ثابت 0.2%
Exquino کارمزد ثابت 0.2%
تکه برگ بدون هزینه برای خرید و فروش Tether در شبکه بلاک چین TRON
OMP Phoenix کارمزد شناور بسته به حجم تراکنش بین 0.35 تا 0.2 درصد
والکس کارمزد شناور بسته به حجم تراکنش بین 0.4 تا 0.2 درصد
رامسرد کارمزد شناور بسته به حجم تراکنش بین 0.32 تا 0.12 درصد

بهترین ارز برای خرید تتر

14/10/06

تتر مهمترین سکه پایدار در بازار ارزهای دیجیتال به حساب می آید. این توکن در صرافی های ارز دیجیتال با قیمت تقریباً یک دلار آمریکا خرید و فروش می شود. برای خرید و فروش ارزهای دیجیتال در صرافی‌های ارزهای دیجیتال، قطعاً به USDT نیاز دارید. زیرا تقریبا اکثر جفت ارزهای معاملاتی در صرافی ها بر اساس تتر ارائه می شوند. در این زمینه، ما در این مقاله تصمیم گرفته ایم بهترین صرافی برای خرید تتر ارائه تا پایان این مقاله با ما باشید.

21 بازدید

در این مقاله بهترین صرافی تتر را معرفی کرده ایم. اگرچه در سال های اخیر با انتشار استیبل کوین های جدید و شایعات مربوط به تتر در بازار، مقداری از تتر سلطه کاهش یافته است، هنوز در مقایسه با سایر استیبل کوین ها در صدر قرار دارد. با توجه به میزان استفاده از تتر در خرید و فروش ارزهای دیجیتال، به نظر می رسد جایگاه این توکن در سال های آینده به خوبی حفظ شود. به نظر شما بهترین صرافی برای خرید تتر چیست؟ نظرات و پیشنهادات خود را در این زمینه با ما در میان بگذارید.

در بهترین صرافی های ارز دیجیتال با تخفیف در هزینه ها ثبت نام.


منبع: https://clinicsarmayeh.com/which-best-exchange-to-buy-tether/

یک نکته مهم در مورد خرید و فروش تتر

البته ماجرا به همین جا ختم نمی شود. برخی از ایرانیان با خرید و فروش تتر به دنبال سرمایه گذاری هستند. همانطور که اشاره کردیم، هر واحد تتر ارزشی معادل یک دلار آمریکا دارد. از این رو برخی برای جلوگیری از تورم حاکم بر اقتصاد کشور، ریال خود را به تتر تبدیل می کنند. این گروه از افراد قصد فعالیت در بازار ارزهای دیجیتال را ندارند. فقط به جای خرید دلار، قصد خرید تتر را دارند و از این طریق هدف حفظ ارزش دارایی های خود را دنبال می کنند.

بهترین صرافی ایرانی برای خرید تتر

USDT معروف ترین استیبل کوین در بازار ارزهای دیجیتال است که هر واحد آن یک دلار آمریکا ارزش دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این استیبل کوین، این مقاله را توصیه می کنیم تتر چیست؟ بخوانش

2. هزینه خرید و فروش Tether چقدر است؟

صرافی‌های ایرانی عمدتاً برای خرید تتر با تومان استفاده می‌شوند. اما اگر به دلایلی قصد دارید سایر ارزهای دیجیتال خود را به Tether تبدیل کنید، می توانید به بازارهای مبادلاتی مراجعه کنید. در جدول زیر بهترین صرافی برای خرید تتر خارجی بر اساس کارمزد تراکنش ها را معرفی کرده ایم.

نام مبادله کارمزد خرید و فروش Tether (تراکنش های نقدی)
BingX 0.1 درصد
کوکوین کارمزد شناور بسته به حجم تراکنش بین 0.1 تا 0.005 درصد
MEXC هزینه سازنده: 0٪ – هزینه Ticker: 0.2٪
BKEX هزینه سازنده: 0.15٪ – هزینه گیرنده: 0.2٪
بانک 0.1 درصد
ارز محلی 0.2٪
MonnXBT 0.1 درصد
ByBit کارمزد شناور بسته به حجم معاملات بین 0.1% تا 0%
کوینکس کارمزد شناور بسته به حجم تراکنش بین 0.2 تا 0.1 درصد

یک نکته مهم در مورد خرید و فروش تتر