بهترین جایگزین برای کوکائین را کشف کنید

معامله گران به دنبال معاملات مختلفی از جمله معاملات نقطه ای و آتی هستند. معامله گران حرفه ای که به دنبال سود بیشتر از بازار ارزهای دیجیتال هستند، معمولاً از معاملات آتی استفاده می کنند. با توجه به اینکه بورس های ایران از این نوع معاملات پشتیبانی نمی کنند، معامله گران ایرانی باید از خدمات بورس های خارجی استفاده کنند. این معاملات در صرافی بینگ ایکس به دو صورت آتی استاندارد و دائمی انجام می شود.

فهرست عناوین مقاله

چرا صرافی BingX بهترین جایگزین برای کوکوین است؟

صرافی های ارز دیجیتال ایرانی در ارائه تسهیلات خاص به کاربران محدودیت هایی دارند. یکی از مهمترین آنها انجام معاملات آتی است. علاوه بر این، بسیاری از آنها از پلتفرم های پیشرفته ای مانند ربات های تجارت کپی و معاملاتی بهره مند نیستند. این موضوع باعث شده تا کاربران به دنبال جایگزین های خارجی برای آنها بگردند. بدون شک کوکوین یکی از بهترین صرافی های ارز دیجیتال در جهان امروز است. اما رقبای قدرتمندی نیز دارد که ممکن است جایگزین آن شوند. به عنوان مثال، صرافی BingX، با کمک عملکرد غنی و همچنین ارائه اهرم بالا در معاملات آتی، می تواند بهترین جایگزین برای کوکائین نام مستعار شدن

در بهترین صرافی های ارز دیجیتال با تخفیف در هزینه ها ثبت نام.


منبع: https://clinicsarmayeh.com/the-best-alternative-to-kucoin-exchange/

چرا صرافی Bingx بهترین جایگزین برای صرافی Kocoin است؟

بیشتر بخوانید: برای صرافی Bing X ثبت نام کنید

1. می توانید بدون احراز هویت از آن استفاده کنید

دسترسی و استفاده از خدمات صرافی BingX مانند بسیاری از صرافی های خارجی دیگر برای شما مشکلی ایجاد نمی کند. نه تنها احراز هویت اجباری نیست. شما حتی برای استفاده از آن به VPN یا VPS نیاز ندارید.

2. قبل از ثبت نام برای تبادل، نسخه آزمایشی را بررسی کنید

اینها مهمترین مزیت های صرافی بین المللی بینگ ایکس است که در ادامه به ویژگی های این صرافی می پردازیم که می تواند هر معامله گری را وادار به استفاده از آن و جایگزینی آن با کوکوین کند.

Bing X Exchange آنقدر در کار خود مطمئن است که به کاربران اجازه می دهد تا قبل از ثبت نام و آشنایی با تمام ویژگی های آن، از نسخه آزمایشی آن استفاده کنند. اما این نسخه دمو نه محدود است و نه غیر قابل استفاده. سکو نسخه ی نمایشی بینگ ایکس شامل خدمات متنوعی مانند معاملات آتی یا معاملات کپی در این نسخه آزمایشی است تا بتوانید با ویژگی های جذاب آن به طور کامل آشنا شوید.

3. از انواع تراکنش های لحظه ای و فوروارد پشتیبانی می کند

پیدا کردن صرافی دیجیتالی که کاربران ایرانی را تحریم نکرده باشد و بتواند بدون مشکل در آنجا تراکنش کند، به یکی از مشکلات کاربران تبدیل شده است. به عنوان مثال می توان به فاجعه بورس بایننس اشاره کرد که با احراز هویت اجباری و ممنوعیت کاربران ایرانی ضرر زیادی به معامله گران کشورمان وارد کرد.

یکی از بزرگترین دغدغه های تجار ایرانی در استفاده از ارزهای خارجی، احراز هویت آنهاست. خبر خوب این است که در Bing X می توانید بدون نیاز به احراز هویت و به سادگی با ثبت نام از خدمات این صرافی استفاده کنید. به همین دلیل است که BingX به بهترین جایگزین برای تبادل KuCoin تبدیل شده است. اگرچه بخش احراز هویت این صرافی چنین امکانی را برای کاربران ایرانی فراهم می کند، اما توصیه می کنیم برای جلوگیری از مشکلات احتمالی مانند صرافی بایننس این کار را انجام ندهید.

Bing X در سال 2018 تاسیس شد و به کاربران در بیش از صد کشور خدمات مختلف معاملات نقطه ای و مشتقات ارائه می دهد. این صرافی شما را با معامله گران حرفه ای واقع در سراسر جهان مرتبط می کند و می توانید ارزهای دیجیتال را به روشی آسان و سریع انجام دهید. بنیانگذاران این صرافی همگی از پیشگامان و متخصصان حوزه ارزهای رمزنگاری شده هستند که در شرکت های بزرگی مانند گوگل و علی بابا کار کرده اند. علاوه بر این، کاربران ایرانی را تحریم نکرده و استفاده از آن هیچ مشکلی برای شما ایجاد نخواهد کرد.

در قراردادهای آتی استاندارد، معاملات تاریخ انقضای خاص خود را دارند. در حالی که معاملات آتی دائمی تاریخ انقضا نخواهند داشت. می توانید توضیحات کامل آن را در مقاله راهنمای کامل بیابید قراردادهای آتی تبادل Bing X زنبق.

4. با پلت فرم معاملاتی کپی بیشترین سود را خواهید داشت

کوکوین یکی از صرافی های مطمئن و خوبی است که معامله گران ایرانی می توانند از آن استفاده کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این تبادل می توانید به صفحه مراجعه کنید آموزش صرافی کوکوین به سایت کلینیک پایتخت مراجعه کنید. اما کوکوین تنها گزینه خوبی نیست که ایرانی ها را تحریم نکرده است. تبادل BingX یکی از بهترین گزینه هایی است که می توانید بهترین جایگزین برای کوکائین یک حساب ویژه روی آن باز کنید. این صرافی خدمات مختلفی مانند معاملات نقدی، اوراق مشتقه و چندین سرویس دیگر را به کاربران خود ارائه می دهد. همچنین، در صرافی BingX احراز هویت وجود ندارد و برای دسترسی به آن نیازی به استفاده از VPN یا VPS ندارید. اما این همه ماجرا نیست.

09/14/11

مهمترین مزایای صرافی Bing X که آن را به گزینه ای ایده آل برای معامله گران تبدیل می کند، عبارتند از:

  • امکان خرید مستقیم ارزهای دیجیتال با پرداخت ارزهای فیات
  • امکان صفر شدن کارمزد در معاملات نقطه ای
  • پشتیبانی قدرتمند و پاسخ سریع به ایمیل های کاربر تا 48 ساعت
  • برای استفاده از بازار نزولی، از معاملات آتی استفاده کنید

کپی معاملاتی صرافی BingX این پلتفرمی است که به شما امکان می دهد سبد معاملاتی خود را بر اساس سبد معامله گران حرفه ای و شناخته شده پر کنید. این می تواند بدون توجه به وضعیت بازار، شانس شما را برای کسب سود دو برابر کند. البته پلتفرم با ارائه این قابلیت درصدی از سود شما را دریافت می کند. در حال حاضر، نزدیک به چهار میلیون تاجر از این ویژگی صرافی BingX به عنوان بهترین جایگزین برای COCOIN استفاده می کنند.

5. اجازه دهید طعم تجارت آسان با ربات معامله گر را بچشید

4 بازدید

نوسانات در بازار ارزهای دیجیتال بسیار شدید است. به همین دلیل، اگر می خواهید از معامله در این بازار سود خوبی کسب کنید، باید زمان زیادی را در طول روز صرف تحلیل و بررسی قیمت ارز کنید. البته این اغلب امکان پذیر نیست. اما خبر خوب این است که ربات های معامله گر می توانند این مشکل را حل کنند. ربات معامله گر صرافی BingX این محصول جذابی است که می تواند معاملات را برای شما مدیریت کند تا شانس بیشتری برای افزایش سود و کاهش ضرر داشته باشید. شما می توانید از این ربات برای معاملات نقدی و آتی استفاده کنید. این یکی از مهمترین دلایلی است که Bing X بهترین جایگزین برای تبادل KuCoin است.

آخرین کلمه