بهترین ارز دیجیتال برای نوسان در سال 2023

به طور کلی، یک نکته در مورد انتخاب بازه زمانی مناسب برای نوسانات قابل ذکر است. هر چه دوره زمانی که برای نوسان انتخاب می کنید کوتاهتر باشد، احتمال اینکه نقاط پرت باعث خطا در تحلیل شما شوند بیشتر است. تجربه نشان داده است که تایم فریم های چهار ساعته و روزانه بهترین گزینه برای معامله گران نوسان ارز دیجیتال هستند.

سوالات متداول

1. بهترین صرافی برای نوسانات ارز دیجیتال چیست؟

تاکنون بهترین ارز دیجیتال برای نوسانات را معرفی کرده ایم. در ادامه به سؤال مهم دیگری پاسخ می دهیم. بهترین دوره زمانی برای نوسانات ارز دیجیتال چیست؟ بگذارید همین الان خیالتان را راحت کنیم. تحت هیچ شرایطی نمی توان یک نسخه واحد را راه اندازی کرد تا همه معامله گران را تحت تأثیر قرار دهد. برعکس، هر کس باید بر اساس دانش، تجربه، استراتژی معاملاتی و تحمل ریسک، چارچوب زمانی مناسب را انتخاب کند.

اما در طول نوسان داستان، کاملا متفاوت است. یک معامله گر سوئینگ حرفه ای سعی می کند از تغییرات کوتاه مدت تا میان مدت قیمت برای کسب سود استفاده کند. به عبارت دیگر فاصله زمانی بین خرید و فروش ارزهای دیجیتال بین چند دقیقه و در نهایت چند هفته متغیر است. نکته مهم دیگر این است که فرصت‌های نوسان چندانی برای معامله‌گران منتظر نمی‌ماند. بلکه باید از فرصت های کوچکتر ایجاد شده نهایت استفاده را ببرند.

در این مقاله بهترین ارز دیجیتال برای نوسان را معرفی کرده ایم. در خاتمه باید به یک نکته مهم اشاره کنیم. اگر قصد دارید از استراتژی‌های نوسانی برای تجارت در بازار ارزهای دیجیتال استفاده کنید، باید زمان زیادی را صرف شرکت فعال در سیستم معاملاتی کنید. صرف زمان زیاد ممکن است برای بسیاری از افراد امکان پذیر نباشد. در چنین شرایطی، می توانید ربات های معامله گر را انتخاب کنید. همچنین برای استفاده از ربات های معامله گر به دانش تحلیل فنی زیادی نیاز دارید. اما این ربات ها به شما کمک می کنند تا بدون صرف زمان زیاد، به صورت خودکار در بازار معامله کنید. به نظر شما کدام سکه ها یا توکن ها بهترین ارزهای دیجیتال برای نوسان هستند؟ پیشنهادات خود را در این زمینه با ما در میان بگذارید.

در بهترین صرافی های ارز دیجیتال با تخفیف در هزینه ها ثبت نام.


منبع: https://clinicsarmayeh.com/best-crypto-for-swing-trade/

در این جدول نام شش ارز دیجیتال را مشاهده می کنید. دو گزینه اول، یعنی بیت کوین و اتریوم از نظر میانگین حجم معاملات روزانه، فاصله قابل توجهی با سایر ارزهای دیجیتال دارند. بنابراین از نظر نقدینگی می توانید با خیالی آسوده این دو ارز دیجیتال را برای نوسان انتخاب کنید.

نوسانات یک استراتژی رایج در بازار ارزهای دیجیتال است که قیمت ها به طور مداوم در حال تغییر هستند. البته اجرای استراتژی های نوسانی به هیچ وجه کار آسانی نیست. اولین نیاز برای موفقیت در این مسیر، داشتن دانش و مهارت فراوان در تحلیل تکنیکال است. شما باید استفاده کنید بهترین نشانگر نوسان معاملات خود را انجام دهید علاوه بر این، معمولاً یک سوال مهم برای معامله گران مطرح می شود که بهترین ارز دیجیتال برای سوئینگ چیست؟ ارزهای دیجیتال بی شماری برای خرید و فروش در صرافی های مختلف وجود دارد. در این مقاله شما را معرفی می کنیم بهترین ارزهای دیجیتال برای نوسان بیایید آشنا شویم تا انتها با ما همراه باشید.

فهرست عناوین مقاله

مهمترین عامل در انتخاب بهترین ارز دیجیتال برای نوسانات چیست؟

بهترین ارز دیجیتال برای نوسانات روزانه

از سوی دیگر، اگر تحمل ریسک بالایی دارید، می توانید آلتکوین های دیگری مانند این را انتخاب کنید شبا آنو و دوج کوین می رود. این ارزهای دیجیتال دارای جوامع قوی هستند. در عین حال نگاهی به نمودار قیمت آنها در چند سال گذشته نشان می دهد که نوسانات قیمتی زیادی را تجربه کرده اند. اگرچه حجم تراکنش‌های آن‌ها در مقایسه با بیت‌کوین و اتریوم کم است، اما بی‌ثبات‌تر هستند.

ما توصیه می کنیم بیشتر سرمایه خود را در بیت کوین و اتریوم برای نوسانات متمرکز کنید و مقداری را به ارزهای دیجیتال پرریسک اختصاص دهید.

بهترین زمان برای نوسانات ارز دیجیتال

اکنون زمان معرفی بهترین ارز دیجیتال برای نوسانات است. استراتژی شخصی شما و همچنین تحمل ریسک شما در تعیین ارزهای دیجیتال مناسب برای نوسان بسیار موثر است. با وجود این، با توجه به توضیحاتی که قبلا ارائه کردیم، گزینه های مناسبی را در این قسمت ارائه می دهیم. جدول زیر فهرستی از ارزهای دیجیتال مناسب برای نوسانات را نشان می دهد.

نام ارز دیجیتال میانگین حجم معاملات روزانه (2021 و 2022)
بیت کوین 3.12 میلیارد دلار
اتریوم 2.4 میلیارد دلار
پولکادات 100 میلیون دلار
گیمبال 150 میلیون دلار
شبا آنو 70 میلیون دلار
دوج کوین 450 میلیون دلار

دومین شاخص برای انتخاب ارز دیجیتال داشتن اعضای قدرتمند و متعهد جامعه است. ارزهای دیجیتال بیش از هر چیز به توانایی اعضای جامعه خود متکی هستند. بنابراین، برای نوسانات، باید ارزهای رمزنگاری شده را انتخاب کنید که تجربه نشان داده است که اعضای جامعه به شدت از دارایی آنها حمایت می کنند. به عبارت ساده، یک ارز دیجیتال برای نوسان مناسب است، زمانی که قیمت کاهش می یابد و در محدوده های قیمتی خاص همیشه توسط ارزهای قابل اعتماد و قدرتمند پشتیبانی می شود و به اصطلاح زیر آن خالی نیست.

معرفی شش مورد از بهترین ارزهای دیجیتال برای سوئینگ

قبل از معرفی بهترین ارز دیجیتال برای نوسان، لازم است به یک سوال مهم پاسخ دهیم: چگونه بهترین گزینه نوسان را در بین ارزهای دیجیتال مختلف انتخاب کنیم؟ برای پاسخ به این سوال، باید کمی بر ماهیت نوسانات تمرکز کنیم. وقتی صحبت از سرمایه گذاری بلندمدت می شود، مردم باید نوسانات کوتاه مدت قیمت را نادیده بگیرند و منتظر بمانند تا دارایی ها به قیمت پیش بینی شده بلندمدت خود برسند.

با توجه به نکات ذکر شده، دو ویژگی مهم وجود دارد که باید در انتخاب ارزهای دیجیتال در نظر بگیرید. اولاً دارایی انتخاب شده باید حجم معاملات و نقدینگی بالایی داشته باشد. به عبارت ساده، باید این امکان وجود داشته باشد که هر زمان که تصمیم به خرید دارید، یک فروشنده همسان در بازار وجود داشته باشد و بالعکس.

BingX، Kocoin و BuyBit بهترین صرافی های خارجی هستند که ربات های معاملاتی را ارائه می دهند. والکس در میان صرافی های ایرانی، ربات معاملاتی پیشرفته را در اختیار کاربران قرار داده است.

آخرین کلمه

آره؛ با اجرای استراتژی نوسانی خود از طریق یک ربات معامله گر، می توانید معاملات را به صورت خودکار انجام دهید و از تمام فرصت های معاملاتی موجود در بازار ارزهای دیجیتال در شبانه روز استفاده کنید.

3. کدام صرافی ها بستر معاملات رباتیک را در اختیار کاربران خود قرار می دهند؟

بهترین زمان برای نوسانات ارز دیجیتال

صرافی بینگ ایکس و صرافی کوکوین با پشتیبانی از تعداد زیادی جفت ارز معاملاتی، میانگین حجم معاملات بالا، کارمزدهای مقرون به صرفه و پیشرفت ابزارهای معاملاتی، بهترین صرافی‌ها برای معاملات ارزهای دیجیتال هستند.

2. آیا می توان از ربات معامله گر برای نوسان ارز دیجیتال استفاده کرد؟