بررسی کارگزاری شایسته

با مطالعه مقاله کارگزاری چیست می توانید به مهم ترین ویژگی های یک کارگزاری ایده آل در بازار سرمایه پی ببرید. خبری از کارمزد رقابتی در بین کارگزاران ایرانی نیست. معمولاً سقف نرخ مجاز هزینه های اخذ شده توسط سازمان بورسیه تعیین می شود. بنابراین، برای مقایسه کارگزاران مختلف نمی توانید به این ویژگی اعتماد کنید. اما برخی از شرکت ها مانند کارگزاری آگاه با ایجاد باشگاه مشتریان تخفیف هایی را در میزان هزینه ها ارائه می کنند.

در این مقاله به بررسی کارگزاری شایسته پرداخته ایم. انتخاب این کارگزاری برای معامله در بورس به عهده شماست. در پایان از شما تقاضا داریم تجربیات خود از همکاری با اپلیکیشن یا سایت کارگزار آگاه را در نظرات به اشتراک بگذارید. بدون شک نظرات شما برای سایر معامله گران برای تصمیم گیری در این زمینه مفید خواهد بود.

امتیاز شما برای این محتوا

یکی دیگر از مسائل بسیار مهم برای کاربران، کیفیت پشتیبانی کارگزاری بورس است. کارگزاری ذیصلاح در روزهای کاری از ساعت 8 الی 16 و همچنین تلفنی 91004004-021 آماده پاسخگویی به سوالات و درخواست های مشتریان از طریق چت آنلاین می باشد. علاوه بر این، از طریق یک آدرس ایمیل [email protected] همچنین می توانید با واحد پشتیبانی این کارگزاری تماس بگیرید.

اپلیکیشن کارگزاری آگاه بیش از دو میلیون بار در کافه بازار نصب شده است و امتیاز 4.3 از 5 را دریافت کرده است. بسیاری از بررسی ها درباره آقا به سال 1398 و اوج ورود سهامداران جدید به بازار سرمایه برمی گردد. بسیاری از کارگزاری ها، از جمله اغر، در آن سال با مشکلات ارتباطی جدی با هسته تجاری مواجه شدند. سوالی که باعث ناراحتی بسیاری از سهامداران شده است. البته امروز که تب چند سال اخیر فروکش کرده، کارگزاری فرهیخته با به روز رسانی زیرساخت های خود مشکلات گذشته را حل کرده است.

برای بهره مندی از بسته های اعتباری این کارگزاری علاوه بر عضویت در باشگاه مشتریان، پرداخت مبلغ مشخصی به عنوان کارمزد الزامی است. در جدول زیر قیمت هر بسته اعتباری ذکر شده است.

بسته اعتباری قیمت بسته اعتباری
2 میلیون تومان برای 1 ماه 37 هزار تومان
20 میلیون تومان برای 3 ماه 1.05 میلیون تومان
20 میلیون تومان برای 6 ماه 2 میلیون تومان
20 میلیون تومان برای 12 ماه 6.3 میلیون تومان
30 میلیون تومان برای 1 ماه 550 هزار تومان
30 میلیون تومان برای 3 ماه 1.575 میلیون تومان
30 میلیون تومان برای 6 ماه 3 میلیون تومان
30 میلیون تومان برای 12 ماه 3.5 میلیون تومان
50 میلیون تومان برای 1 ماه 920 هزار تومان
50 میلیون تومان برای 3 ماه 2.625 میلیون تومان
50 میلیون تومان برای 6 ماه 5 میلیون تومان
50 میلیون تومان برای 12 ماه 9 میلیون تومان
100 میلیون تومان برای 1 ماه 1.83 میلیون تومان
100 میلیون تومان برای 3 ماه 25.5 میلیون تومان
100 میلیون تومان برای 6 ماه 10 میلیون تومان
100 میلیون تومان برای 12 ماه 18 میلیون تومان
200 میلیون تومان برای 1 ماه 3.66 میلیون تومان
200 میلیون تومان برای 3 ماه 10.5 میلیون تومان
200 میلیون تومان برای 6 ماه 20 میلیون تومان
200 میلیون تومان برای 12 ماه 36 میلیون تومان
500 میلیون تومان برای 3 ماه 26.25 میلیون تومان
500 میلیون تومان برای 6 ماه 50 میلیون تومان
500 میلیون تومان برای 12 ماه 90 میلیون تومان

انواع صندوق های سرمایه گذاری عاقلانه

میانگین امتیازات:
0/5

یک کارگزاری آگاه یک باشگاه مشتریان اختصاصی در نظر گرفته شده است. با عضویت در این باشگاه مشتریان می توانید از مزایای آن بهره مند شوید. یکی از ویژگی های جالب این کارگزاری بسته های اعتباری است. بر اساس این بسته ها، کارگزاری مقدار مشخصی اعتبار را به عنوان وام برای مدت معینی به مشتریان می دهد. با این اعتبار می توانید از طریق یک کارگزار ذیصلاح در بورس معامله کنید. طبق قوانین سازمان بورس، هر فرد می تواند تا سقف 60 درصد ارزش پرتفوی خود از کارگزار اعتبار دریافت کند.

تعداد امتیاز:

0


منبع: https://clinicsarmayeh.com/agah/

بازار سرمایه در ایران به چند دسته تقسیم می شود. برای آشنایی بیشتر با این موضوع می توانید مقاله بورس چیست؟ خرید و فروش سهام در بورس، فرابورس، آتی و در بازارهای کالا و انرژی از طریق سامانه معاملاتی کارگزاری مجرب یعنی آسا تریدر امکان پذیر است. از مهمترین ویژگی های این نمایندگی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. صندوق های سرمایه گذاری متنوع
 2. بزرگترین مدرسه بورسا با دوره های آموزشی مختلف
 3. ارائه خدمات مدیریت اختصاصی سبد خرید
 4. باشگاه مشتریان با ارائه خدماتی مانند تخفیف کارمزد تراکنش و بسته های اعتبار تراکنش
 5. با ثبت نام در کارگزاری ذیصلاح کد سهام را دریافت کنید

بسته های اعتباری کارگزاری شایسته

برای ثبت نام در یک کارگزاری آگاه نیازی به سفر حضوری نیست. دیگر صف طولانی برای دریافت کد سهام و مراجعه حضوری برای افتتاح حساب در کارگزاری ها وجود ندارد. از صفر تا صد خدمات ثبت نام در سجام، احراز هویت و افتتاح حساب در کارگزاری ذیصلاح به صورت غیر حضوری و آنلاین انجام می شود.

آخرین کلمه

فعالان بازار سرمایه همچنان بر سر بهترین کارگزاری ایرانی اختلاف نظر دارند. تعداد زیادی از معامله گران سهام در ایران از طریق چند کارگزاری محدود فعالیت می کنند. قبل از انتخاب کارگزار، باید ویژگی های سیستم های مختلف را به دقت بررسی کنید. آقا یکی از کارگزاری های ایرانی است که طی سالیان متمادی مشتریان زیادی را به خود جذب کرده است. در این مقاله به بررسی کارگزار ذیصلاح می پردازیم. اگر قصد ثبت نام در اخمت را دارید، پیشنهاد می کنیم این مقاله را تا انتها مطالعه کنید.

معرفی کارگزاری ذیصلاح

کارگزاری مشاوره از سال 1383 فعالیت خود را آغاز کرد. این شرکت زیر نظر سازمان بورس و اوراق بهادار فعالیت می کند. کارگزاری آگاه از نظر تعداد مشتری در بین کارگزاران ایرانی پس از کارگزاری مفید رتبه دوم را دارد. بیش از پنج میلیون حساب کاربری فعال در Azhat وجود دارد. حجم دارایی های تحت مدیریت روشنگرانه تقریباً هفت هزار میلیارد تومان است. این نمایندگی بیش از صد شعبه فعال در سراسر کشور دارد و 1300 کارمند در شعب آن مشغول به کار هستند.

صندوق‌های سرمایه‌گذاری کارگزاری ماهر برای حدود سیزده سال فعالیت، حدود 34000 درصد سود برای سرمایه‌گذاران به‌دست آورده‌اند. این موضوع نشان دهنده رویه علمی و کارشناسی این کارگزاری سرمایه گذاری است. بنابراین اگر به دنبال راهی مطمئن برای فعالیت غیرمستقیم در بورس هستید، می توانید به صندوق سرمایه گذاری آگاه اعتماد کنید. در ادامه بیشتر در این زمینه بحث خواهیم کرد.

خدمات کارگزاری شایسته

یک کارگزاری آگاه، صندوق های سرمایه گذاری مختلفی را با اهداف متفاوت در اختیار مشتریان خود قرار داده است. اگر دانش کافی از بازار سهام ندارید یا امکان مداخله در بازار را ندارید، صندوق های سرمایه گذاری گزینه خوبی برای جلوگیری از رکود سرمایه شما هستند. برخی از انواع صندوق های سرمایه گذاری هوشمند عبارتند از:

 • صندوق سرمایه گذاری پیشرفته: صندوق های سهام (سودآورترین صندوق سرمایه گذاری در کشور)
 • صندوق وجود آگاه: صندوق قابل معامله در بورس با نماد آگاس
 • صندوق روبی آگاه: صندوق‌های با درآمد ثابت و ETF (مناسب برای کسانی که تحمل ریسک پایینی دارند)
 • صندوق زمرد آگاه: صندوقی با قابلیت پرداخت سود نقدی
 • صندوق هما آغاز: صندوق درآمد ثابت و قابل معامله با سود ماهانه
 • صندوق زرین آغاز: صندوقی مبتنی بر گواهی سپرده سکه و اوراق مشتقه مبتنی بر آن
 • صندوق پتروشیمی آغاز: صندوق قابل معامله در بورس با نماد پتروآقا برای سرمایه گذاری در صنعت پتروشیمی.

بازخورد کاربر کارگزاری آگاه