ارز دیجیتال را از کدام صرافی بخریم؟

ارز دیجیتال را از کدام صرافی بخریم؟ این یکی از رایج ترین سوالات کاربران جدید بازار ارزهای دیجیتال است. صدها صرافی ایرانی و خارجی در بازار ارزهای دیجیتال فعالیت می کنند. به همین دلیل انتخاب صرافی مناسب اصلا کار ساده ای نیست. در عین حال محدودیت هایی که صرافی ها برای ایرانی ها ایجاد کرده اند باعث می شود برخی از پلتفرم های برتر معاملاتی مانند بایننس و کوین بیس از جدول خارج شوند. اگر به دنبال پاسخ سوالات هستید ارز دیجیتال را از کدام صرافی بخریم؟ تا پایان این مقاله با ما همراه باشید. در ادامه بهترین صرافی سال 2023 در بازار ارزهای دیجیتال را برای ایرانیان ارائه می دهیم.

هر چه یک صرافی کاربران بیشتری داشته باشد، اعتبار بیشتری نزد معامله گران در بازار ارزهای دیجیتال دارد. توصیه می کنیم حتماً صرافی هایی را انتخاب کنید که کاربران آن به خوبی در کشورهای سراسر جهان توزیع شده اند. به عنوان مثال، بررسی‌ها نشان می‌دهد صرافی‌هایی مانند Quinx چنین قابلیتی ندارند و بیش از 60 درصد ترافیک آن مربوط به کاربران ایرانی است. اما صرافی BingX حدود پنج میلیون کاربر فعال از بیش از 180 کشور در سراسر جهان جذب کرده است.

6. پشتیبانی از تعداد زیادی ارز دیجیتال

Ideal Exchange باید پشتیبانی بلادرنگ را برای کاربران خود فراهم کند. خیالتان راحت باشد که اگر در هر ساعت از شبانه روز مشکلی پیش آمد، می توانید در اسرع وقت پاسخ سوال خود را از تیم پشتیبانی صرافی دریافت کنید. برای سنجش کیفیت پشتیبانی صرافی های مختلف، توصیه می کنیم قبل از ثبت نام، موضوع خاصی را از طریق کانال های ارتباطی با آنها در میان بگذارید. هر تبادلی که زودتر به سؤال شما پاسخ دهد، پشتیبانی قوی تری دارد.

4. حجم زیاد معاملات

در بازار ارزهای دیجیتال روش ها و ابزارهای معاملاتی مختلفی برای معامله گران وجود دارد. معاملات نقطه ای، معاملات آتی، گزینه ها، ETF ها، توکن های اهرمی و حاشیه نمونه هایی از این ابزارهای معاملاتی هستند. در پاسخ به این سوال که از کدام صرافی ارز دیجیتال بخریم، باید گزینه هایی را انتخاب کنیم که ابزارهای معاملاتی مختلفی را در اختیار کاربران قرار دهند. BingX این ویژگی مهم را با پشتیبانی از نقطه، فوروارد و غیره دارد.

8. کارمزد معامله مقرون به صرفه

فهرست عناوین مقاله

به ارز BingX; بهترین بستر برای خرید و فروش ارزهای دیجیتال

اولین و مهمترین ویژگی که باید هنگام انتخاب صرافی در نظر بگیرید، احراز هویت است. بنابراین در پاسخ به این سوال که از کدام صرافی ارز دیجیتال بخرید باید بگوییم که باید به سراغ پلتفرم هایی بروید که احراز هویت اجباری نیست. صرافی ها معمولاً محدودیت برداشت روزانه برای حساب های بدون احراز هویت تعیین می کنند. برای مثال در صرافی بینگ ایکس سقف روزانه برداشت از حساب کاربری بدون احراز هویت پنجاه هزار دلار است. هنگام انتخاب صرافی حتما این را در نظر بگیرید.

2. امنیت بالا

برای پاسخ به این سوال، یک مقاله مقدماتی ارائه می دهیم ده صرافی برتر ارز دیجیتال در ایران بخوانش

آخرین کلمه

پیشنهاد ما به تمام معامله گران ایرانی در بازار ارزهای دیجیتال، صرافی بینگ ایکس است. این صرافی دارای تمامی امکانات لازم برای خرید و فروش آسان، ایمن و مقرون به صرفه ارزهای دیجیتال است. بیش از شش سال از آغاز فعالیت آن می گذرد. تعداد کاربران آن از پنج میلیون نفر فراتر رفته است. نکته بسیار مهم این است که کاربران ایرانی می توانند بدون احراز هویت از آن استفاده کنند. برای ثبت نام در صرافی BingX می توانید از لینک زیر استفاده کنید. به این ترتیب، تخفیف دائمی در پرداخت هزینه تراکنش های خود در BingX دریافت خواهید کرد.

از کدام صرافی ارز دیجیتال بخریم؟ 9 ویژگی مهم پلتفرم خرید و فروش ارزهای دیجیتال

در سیزده سالی که از شروع این بازار می گذرد، چندین هزار ارز دیجیتال اختراع شده است. اگرچه معامله گران در طول دوره سرمایه گذاری خود فقط با تعداد محدودی از آنها سر و کار دارند، صرافی باید به معامله گران اجازه دهد تا ارزهای دیجیتالی مورد نظر خود را انتخاب کنند. بنابراین، توصیه می کنیم هنگام انتخاب یک صرافی، به سراغ گزینه هایی بروید که تعداد زیادی ارز دیجیتال را پشتیبانی می کنند.

7. ابزارهای مختلف معاملاتی را ارائه دهید

دومین موردی که در انتخاب صرافی باید در نظر گرفت امنیت آن است. در این سال ها تعداد پلتفرم هایی که خود را در برابر حملات هکرها آسیب پذیر نشان داده اند کم نبود. اگر یک صرافی تمام امکانات و ابزارهای لازم را برای خرید و فروش ارز دیجیتال فراهم کند، اما امنیت کافی نداشته باشد، گزینه مناسبی برای فعالیت در بازار ارزهای دیجیتال نیست. برای ارزیابی اولیه امنیت مبادلات، دو نکته مهم را در نظر بگیرید:

  • احراز هویت دو مرحله ای برای حساب های کاربری
  • از کیف پول سرد یا آفلاین استفاده کنید

3. پشتیبانی مناسب

کارمزد تراکنش‌ها نقش مهمی در هزینه‌های مستمر معامله‌گران برای فعالیت در بازار ارز دیجیتال دارد. برخی از صرافی ها از کارمزد ثابت برای معاملات استفاده می کنند، اما برخی دیگر نرخ کارمزد شناور را بر اساس حجم معاملات معامله گران تعیین می کنند. قبل از انتخاب صرافی، حتماً کارمزد تراکنش‌های آنها را با هم مقایسه کنید. در این زمینه مقاله مقایسه ای را به شما پیشنهاد می کنیم کارمزد مبادلات ارز دیجیتال read it همچنین عزیزان کد را وارد کنید کلینیکسرمایه در زمان ثبت نام در صرافی BingX، می توانید تخفیف دائمی در کارمزد تراکنش های خود دریافت کنید.

9. پلتفرم های معاملاتی و کپی ربات را پیشنهاد دهید

در ادامه به ویژگی های صرافی ایده آل ارز دیجیتال اشاره می کنیم. برای ارزیابی هر معامله می توانید از اندیکاتورهایی که در این بخش ارائه می دهیم استفاده کنید. برخی از این ویژگی ها بسیار مهمتر هستند. اما برخی دیگر فقط برای گروهی از معامله گران مهم هستند. به طور کلی، مهمترین ویژگی های یک صرافی ایده آل برای خرید و فروش ارز دیجیتال عبارتند از:

1. بدون احراز هویت مورد نیاز است

برای پاسخ به این سوال که از کدام صرافی ارز دیجیتال بخریم باید به موضوع مهم حجم معاملات اشاره کنیم. به طور کلی، موضوع نقدشوندگی دارایی ها در بازارهای مالی بسیار مهم است. این بدان معناست که به عنوان یک معامله گر باید بتوانید ارزهای دیجیتال خود را به راحتی بفروشید. این تنها زمانی مهم است که صرافی حجم معاملات زیادی داشته باشد. سایت معتبر Coin Market Cap اطلاعاتی در مورد حجم معاملات روزانه بازارهای خارجی در اختیار کاربران قرار می دهد که می توانید از آنها استفاده کنید.

5. تعداد زیادی از کاربران

تبادل BingX؛  بهترین بستر برای خرید و فروش ارزهای دیجیتال

در این مقاله سعی شده است بپرسیم ارز دیجیتال را از کدام صرافی بخریم؟ هر یک از 9 ویژگی ذکر شده در این مقاله برای ارزیابی پلتفرم های معاملاتی بسیار مهم هستند. حتما آنها را در نظرات خود بگنجانید. به نظر شما بهترین صرافی ارز دیجیتال ایرانی و خارجی کدام است؟ از چه صرافی برای خرید ارز دیجیتال استفاده می کنید؟ نظرات و پیشنهادات خود را در این زمینه با ما در میان بگذارید.

در بهترین صرافی های ارز دیجیتال با تخفیف در هزینه ها ثبت نام.


منبع: https://clinicsarmayeh.com/from-which-exchange-to-buy-cryptocurrency/

صرافی بینگ ایکس بهترین بستر خرید و فروش ارز دیجیتال خارجی برای ایرانیان است.

2. ارز دیجیتال را از کدام صرافی ایرانی بخریم؟

پلتفرم های جدیدی در بازار ارزهای دیجیتال راه اندازی شده اند که طرفداران زیادی دارند. ربات معامله گر و تجارت کپی آنها یکی از مهم ترین پلتفرم هایی هستند که برخی از صرافی ها مانند Bing X در اختیار کاربران خود قرار می دهند. اگر تجربه تجاری کافی ندارید و به دنبال دنبال کردن معامله گران حرفه ای هستید، تجارت کپی در صرافی bingx استفاده کنید. همچنین، اگر به دنبال این هستید که از تمام فرصت های معاملاتی موجود در بازار حداکثر استفاده را ببرید، به سراغ آن بروید ربات معامله گر صرافی bingx می رود. با کمک معامله گر ربات می توانید به صورت خودکار در بازار ارزهای دیجیتال معامله کنید.

سوالات متداول

1. ارز دیجیتال را از چه ارز خارجی بخریم؟

اول حرف آخر را بگوییم. پنل متخصصان کلینیک سرمایه زمان زیادی را صرف بررسی مبادلات ارزهای دیجیتال خارجی کردند. ما تعداد زیادی از صرافی های ارز دیجیتال را که با ایران کار می کنند، بررسی کرده ایم. برای ارزیابی و مقایسه پلتفرم های معاملاتی فاکتورهای مختلفی را در نظر گرفتیم و در نهایت موفق شدیم به این سوال پاسخ دهیم که از کدام صرافی ارز دیجیتال خرید کنیم؟ برای پیدا کردن