اتاق فرار طاعون شهر تهران اولین و بزرگترین مجموعه اتاق فرار در ایران | allescape

اتاق فرار طاعون شهر تهران اولین و بزرگترین مجموعه اتاق فرار در ایران | allescape

مجموعه های اتاق فرار تلاش میکنند که هرگونه موردی که احتمال آسیب زدن به بازیکنان را داشته باشد را ایمن سازی کنند. با این حال مشاوره تلفنی قبل از بازی با برگزار کنندگان آن در خصوص شرایط و فضای بازی و فوبیاهای احتمالی که دارید در تجربه شما از آن بازی تاثیر بسیار زیاد و مثبتی خواهد داشت. وقتی می ترسید ، تمرکز و عملکرد در حالت بیشینه توانایی شما بسیار دشوارتر است. نور اتاق فرارهای ترسناک معمولاً به سمت تاریکی میروند و با توجه به وضعیت کلی ناآرام شما ، معادلات ریاضی و معماهای منطقی پیچیده مناسب نیستند. بنابراین برای حل یک معمای پیچیده ممکن است لازم باشد انتظارات خود را پایین بیاورید. اگر از آن دسته از بازیکنان هستید که از حل کردن معما لذت می برید اتاق فرار غیر ترسناک -معماییبهترین پیشنهاد برای شما می باشد.

البته باید این واقعیت را پذیرفت که تمرکزکردن و توانایی حل معما در شرایطی که ترس و اضطراب همه‌ی وجود شما را فراگرفته، بسیار سخت است. بنابراین معمولا سعی می‌شود درجه‌ سختی معماهای بازی ترسناک، پایین تر از بقیه‌ی ژانرها باشد. در ادامه می‌توانید اطلاعات کلی اتاق فرار طاعون از میزان سختی و هزینه گرفته تا لوکیشن و آدرس دقیق آن را مشاهده کنید. برای رزرو اتاق می‌توانید به صفحه این بازی در سایت Escaperoom.ir مراجعه، روز و ساعت مورد نظرتان را مشخص کنید. همچنین با توجه به محبوبیت بالای اتاق‌ها، بهتر است از چند روز قبل این کار را انجام دهید. اتاق فرار (اسکیپ روم) یک مخمصه و بازی ماجراجویی فیزیکی است که در آن بازیکنان با استفاده از سرنخ‌ها، نکات و استراتژی‌ها برای حل مسائل و دستیابی به اهداف خود، یک سری از پازل‌ها و معماها را حل می‌کنند.

شهرک توریستی نمک‌آبرود

بازیگران ممکن است اشیای ارزشمندی را به شما پیشنهاد دهند یا نکات مهم کلامی را ارائه دهند. در اسکیپ روم ترسناک مرسوم است که شما برای پیدا کردن بعضی سرنخ‌ها دستتان را داخل جاهای تاریک یا خطرناک کنید. شما در مجله اتاق فرار می توانید لیست بهترین اتاق فرارهای ترسناک را مشاهده و به صورت آنلاین آنها را رزرو نمایید.

  • بلکه هدف کشف کردن و پی بردن به رازی خواهد بود که خود را در پیچ و خم یک داستانِ تمام¬عیار پنهان کرده است.
  • اتاق فرار اسکیپ مستر در ادامه به معرفی بهترین و پرطرفدارترین اتاق فرارهای تهران پرداخته و آدرس، بازی ها و شماره تماس آنها را ارائه خواهد داد.
  • این بازی برای گروه سنی بالای ۱۸ سال و گروه های ۴ الی ۸ نفره طراحی شده و ۷۰ دقیقه زمان به آن اختصاص داده میشود.
  • برخی از افراد برای حل کردن معماهای ریاضی عالی هستن و برخی دیگه برای معماهای گرافیکی یا نمادین.
  • شما می‌توانید در همین صفحه، بازی اسکیپ روم ترسناک مورد نظر خود را انتخاب و با ورود به صفحه اختصاصی بازی به صورت آنلاین و تلفنی رزرو چالش اسکیپ روم نمایید.

سعی کنید شک و تردید خود را بیرون اتاق فرار بگذارید و به هر آنچه در داخل منتظر شما است روشن باشید. حتی اگر مطمئناً می‌دانید که زامبی‌ها واقعی نیستند، شما مجاز به ترس از آن‌ها هستید! موضوع اصلی این است که احساس می‌کنید سطح آدرنالین شما در حد بالاتری وجود دارد، بنابراین نگرش «من خیلی شجاع هستم و می‌دانم که شما یک بازیگر هستید» می‌تواند لذت شما و تیم شما را خراب کند. این اتاق فرار، در مجموع چند شاخص را در کنار هم قرار داده تا سناریوی خود را به بهترین شکل ممکن پیش ببرد.

, خیابان هنگام

در طراحی و ساخت یک اتاق فرار رازآلود، روایت داستانی و فضاسازی بیش از هر بخش دیگری مورد توجه قرار می¬گیرد. بلکه تمام جزییات داستانی، در ساختاری پیچیده و چند¬لایه در کنار هم قرار می¬گیرند. در روند بازی، مدام سوال¬هایی در ذهن بازیکن نقش خواهد بست تا او را وادار به تعمیق در داستان بازی کند.

شماره تماس