آموزش BingX Exchange Copy Trading به صورت ویدیویی

بخش تنظیمات پیشرفته نیز در دسترس شماست. در این بخش دو گزینه وجود دارد:

 • مبلغ معامله روزانه کپی: زمانی که تعداد کل پوزیشن های باز در یک روز به تعداد مشخص شده در این قسمت برسد، هیچ سفارش معامله کپی جدیدی برای شما ثبت نخواهد شد.
 • حداکثر موقعیت اصلی باز: پس از رسیدن کل موجودی شما به مقدار مشخص شده در این بخش، هیچ سفارش کپی جدیدی انجام نخواهد شد.

در این پنجره گزینه ای به نام Copy trader برای بستن موقعیت گرید وجود دارد. با فعال کردن این گزینه، هر بار که معامله گر از یک معامله خارج می شود، سفارش فروش به طور خودکار برای شما ثبت می شود. پس از تکمیل اطلاعات بالا در نهایت بر روی گزینه Copy Now کلیک کنید.

آموزش تجارت کپی تجارت BingX به خصوص برای معامله گران حرفه ای

پس از انتخاب تاجر مورد نظر خود، روی آن کلیک کنید تا به صفحه اختصاصی آن دسترسی پیدا کنید.

پلت فرم معاملاتی کپی صرافی Bing X در دو بخش زیر موجود است:

 • معامله گر شبکه نقطه ای
 • معامله گر آتی

در صرافی Bing X یک معامله گر کپی شوید

تاریخچه تجارت همچنین لیستی از تاریخچه موقعیت های بسته معامله گران به همراه سود و زیان آنها را نشان می دهد.

در مرحله بعد در قسمت Margin باید مقدار ارز دیجیتالی را که می خواهید از تراکنش های تاجر کپی کنید را مشخص کنید. حداقل مبلغ سرمایه گذاری در این بخش 10 دلار است. این موجودی از حساب مدت دار شما برداشت می شود. بنابراین، ابتدا باید Tether را به این حساب در صرافی BingX منتقل کنید.

تنظیمات تجارت را در صرافی bingx کپی کنید

صرافی بینگ ایکس یکی از صرافی های خارجی است که می توانید بدون احراز هویت از آن استفاده کنید. بر این اساس فرصت مناسبی در اختیار کاربران ایرانی قرار گرفت که به دلیل مشکلات ناشی از تحریم نمی توانند از سایر صرافی های خارجی مانند بایننس استفاده کنند. در مقاله “آموزش تبادل BingXما این پلتفرم معاملاتی را بررسی کرده ایم. برای آشنایی بیشتر با این موضوع می توانید به آن مراجعه کنید.

بیشتر بخوانید: نحوه اتصال BingX Exchange به Tradingview

در صفحه اختصاصی می توانید تعداد فالوورهای معامله گران را مشاهده کنید. به بخش حساب های معاملاتی سهام مراجعه کنید. در این قسمت نوع تراکنش های به اشتراک گذاشته شده توسط تاجر نمایش داده می شود. به طور کلی در این بخش سه بخش وجود دارد:

 • قراردادهای آتی استاندارد BingX
 • BingX Perpetual Futures
 • BingX Dot Grid

8 درصد از سود تجارت کپی کاربران پس از بسته شدن موقعیت به حساب معامله گران حرفه ای واریز می شود. مابقی سود به دست کپی ها می رسد.

آخرین کلمه

حساب معاملاتی کپی صرافی bingx را فعال کنید

فرض کنید BingX Standard Futures یا BingX Perpetual Futures را انتخاب می کنیم.

ما بحث تجارت کپی مبادله BingX را با نگاهی به بخش معاملات Spot Grid دنبال خواهیم کرد. فرض کنید در قسمت Share Trading Accounts، این بار گزینه BingX Spot Grid را انتخاب می کنیم.

برای این کار ابتدا وارد حساب صرافی Bing X خود شوید.سپس از منوی صفحه اصلی وارد صفحه اختصاصی تراکنش های Copy Trading شوید. در این صفحه گزینه Apply را انتخاب کنید تا معامله گر شوید. وارد صفحه جدیدی خواهید شد.

در قسمت TP/SL می توانید برای موقعیت های معاملاتی خود حد سود و زیان تعیین کنید. به این ترتیب، اگر حد سود یا ضرر شما در هر معامله ای فعال شود، حتی اگر معامله گر اصلی موقعیت را نبندد، صرافی به طور خودکار سفارش بستن موقعیت معاملاتی شما را ثبت می کند.

به قسمت «همه بازرگانان» به پایین بروید. در این قسمت لیستی از معامله گران حرفه ای نمایش داده می شود.

هنگامی که یک معامله گر معاملات معامله گر دیگری را کپی می کند و معاملات خود را دقیقاً مانند او تنظیم می کند، از تجارت کپی استفاده می کند.

2. چه مقدار از سود حاصل از معاملات معاملاتی کپی بورس BingX تقدیم به معامله گران حرفه ای؟

پس از تکمیل اطلاعات فوق با انتخاب گزینه Copy Now، فرآیند کپی معاملات معامله گر انتخابی آغاز می شود.

در این قسمت از آموزش BingX Exchange Copy Trade، هدف ما معامله گران حرفه ای است. اگر شما یک معامله گر هستید که می خواهید سبد سرمایه گذاری خود را با دیگران به اشتراک بگذارید، این بخش را با دقت بخوانید. پیش نیازهای کار به عنوان معامله گر در بخش معاملات کپی صرافی BingX عبارتند از:

 • احراز هویت در صرافی
 • موجودی حساب بیش از 50 دلار

البته ممکن است تاجر تنها یک یا دو مورد از تراکنش های ذکر شده را با سایر کاربران به اشتراک گذاشته باشد. ابتدا باید یکی از موارد بالا را انتخاب کنید.

معاملات آتی صرافی Bing X را کپی کنید

یک پنجره جدید باز خواهد شد. در قسمت Copy Trade Fund باید میزان سرمایه مورد نیاز برای کپی معاملات معامله گر را مشخص کنید. این مبلغ مستقیماً از حساب صندوق کسر می شود. بنابراین، این حساب را با ارز دیجیتال مورد نظر (معمولا تتر) از قبل بارگذاری کنید.

با انتخاب این گزینه، لیست جفت ارزهای معامله گر معامله گر نمایش داده می شود. در مقابل هر جفت ارز معاملاتی، یک گزینه معاملاتی کپی وجود دارد. جفت ارزی را که می خواهید معامله کنید انتخاب کنید و روی گزینه Copy Trade کلیک کنید.

در این صفحه از شما خواسته می شود اطلاعات زیر را وارد کنید:

 • تصویری از داده های معاملاتی معاملات شما در صرافی Bing X
 • آدرس ایمیل یا آیدی تلگرام
 • شناسه صفحات اجتماعی مانند توییتر، فیس بوک و غیره.
 • اسکرین شات تعداد فالوورهای صفحات اختصاصی

تاریخچه تجارت CopyTrader در صرافی Bing X

بیشتر بخوانید: ربات معامله گر صرافی BingX

کپی معامله از تراکنش‌های شبکه نقطه تبادل Bing X

با کلیک بر روی گزینه Copy Trade Agreement وارد صفحه جدیدی می شوید. قوانین و چارچوب فعالیت در این بخش به تفصیل آمده است. این تاپیک رو بخون در نهایت با انتخاب گزینه Submit، درخواست خود را برای فعالیت به عنوان معامله گر در قسمت معاملات کپی بینگ ایکس ارسال کنید. سپس صرافی درخواست شما را تایید می کند و در صورت تایید می توانید فعالیت خود را شروع کنید.

سوالات متداول

1. تجارت کپی چیست؟

به این ترتیب عملکرد معامله گر به صورت نمودار و داده های آماری بسیار مهم در قسمت Trading Data نمایش داده می شود. قبل از تصمیم به کپی کردن معاملات، حتما این داده ها را به دقت بخوانید تا از کیفیت کار معامله گر اطمینان حاصل کنید.

بررسی معاملات باز CopyTrader در صرافی bingx

با این کار یک پنجره باز می شود. در این پنجره باید در قسمت Margin Type نوع ارز دیجیتال را برای معاملات کپی مشخص کنید. توصیه ما این است که Tether (USDT) را انتخاب کنید.

آموزش تجارت را در صرافی Bing X کپی کنید

معاملات آتی صرافی Bing X را کپی کنید

نحوه کپی کردن تراکنش ها در Bing X Exchange

bingx تنظیمات تجارت کپی پیشرفته را مبادله می کند

فهرست عناوین مقاله

معرفی بخش معاملات کپی صرافی بینگ ایکس

آموزش تجارت کپی اکسچنج Bing X

به طور پیش فرض، لیست معامله گران با توجه به میزان سود حاصل از بالاترین به پایین ترین نمایش داده می شود. این لیست را با دقت جستجو کنید تا فروشنده مورد نظر خود را بیابید. ابزارهای فیلتر عملکردی نیز برای کمک به جستجوی سریع‌تر بین معامله‌گران حرفه‌ای در دسترس هستند.

آیا شما از آن دسته معامله گرانی هستید که همیشه کنجکاو هستند که معامله گران حرفه ای چگونه تجارت می کنند؟ واقعیت این است که معامله گران حرفه ای به دقت از اصول تحلیل تکنیکال و بنیادی برای ارزش گذاری دارایی ها استفاده می کنند. سپس تصمیم می گیرند در یک ارز دیجیتال سرمایه گذاری کنند. به همین دلیل، برخی از معامله گران مشتاق هستند تا سبد سرمایه گذاری خود را مانند معامله گران حرفه ای بسازند. صرافی BingX این فرصت را برای معامله گران در بازار ارزهای دیجیتال با ارائه یک پلتفرم اختصاصی معاملات کپی فراهم کرده است. سپس آموزش خواهیم داد کپی معاملاتی صرافی BingX پرداخت تا آخر با ما باشید.

تنظیمات حد سود و حد ضرر در تجارت کپی bingx

اگر تصمیم دارید معاملات این معامله گر را کپی کنید، روی گزینه Copy Trading در بالای صفحه کلیک کنید.

پس از ثبت نام در Bing X، ابتدا باید وارد حساب کاربری خود شوید. گزینه Copy Trading را از منوی صفحه اصلی BingX انتخاب کنید. به این ترتیب وارد صفحه اختصاص داده شده به معاملات کپی در صرافی BingX می شوید. جالب است بدانید که در زمان نگارش این مقاله (آبان 1401) بیش از 7.3 میلیون نفر از این پلتفرم استفاده می کنند.

اگر در نظر دارید از پلت فرم معاملاتی کپی صرافی BingX برای تنظیم استراتژی معاملاتی خود بر اساس معامله گران حرفه ای استفاده کنید، این بخش را با دقت بخوانید.

کپی از معامله گران حرفه ای در صرافی bingx

نقطه تجاری bingx را کپی کنید

چگونه در صرافی bingx یک معامله گر کپی شویم؟

با انتخاب تب Current Positions، موقعیت های باز فعلی معامله گر نمایش داده می شود.

با انتخاب هر یک از دو تب ذکر شده، لیستی از معامله گران حرفه ای برتر در هر یک از این بازارها نمایش داده می شود. ابزارهای فیلترینگ برای جستجوی بین معامله گران نیز در اختیار شما قرار می گیرد. با کمک این ابزار می توانید بهترین معامله گران را با شرایط دلخواه پیدا کنید. به این ترتیب می توانید معاملات خود را مطابق با سبد آنها تنظیم کنید. در ادامه این موضوع را با جزئیات بیشتری بررسی خواهیم کرد.

آموزش تجارت کپی تجارت BingX مخصوص دستگاه های کپی

در این مقاله، تشکیل تجارت کپی مبادله BingX را مورد بحث قرار داده ایم. در خاتمه باید به یک نکته مهم اشاره کنیم. در این مقاله به دنبال تایید یا تکذیب استفاده از بخش Copy Trading در صرافی Bing X نبوده‌ایم. توجه داشته باشید که کپی کردن معاملات دیگران، حتی اگر حرفه‌ای‌ترین معامله‌گران در بازار ارزهای دیجیتال باشند، نیست. بدون خطر؛ بنابراین، قبل از کار با این بخش، حتما خطرات مربوط به آن را به دقت در نظر بگیرید. آیا تا به حال معاملات کپی انجام داده اید؟ نظرات و تجربیات خود را در این زمینه با ما در میان بگذارید.

در بهترین صرافی های ارز دیجیتال با تخفیف در هزینه ها ثبت نام.


منبع: https://clinicsarmayeh.com/copy-trading-bingx/

کپی معامله از تراکنش‌های شبکه نقطه تبادل Bing X