آموزش گام به گام تجارت کپی در صرافی MEXC

در قسمت Copy Trade Mode باید یکی از دو گزینه زیر را انتخاب کنید:
حداکثر تنظیمات کپی مبادله

 • مبلغ ثابت: با انتخاب این گزینه برای هر مبادله کپی مقدار مشخصی سرمایه وارد معامله می شود. به عنوان مثال، اگر به ازای هر مقدار ثابت، 100 تتر را وارد کنید، زمانی که معامله گر پوزیشنی را باز می کند، همان پوزیشن با حاشیه 100 تتر برای شما باز می شود.
 • Multiplier: با انتخاب این گزینه باید در هر تراکنش کپی نسبت سرمایه خود به معامله گر را مشخص کنید. فرض کنید معامله گر A را دنبال می کنید. او موقعیتی به ارزش 100 تتر باز می کند. اگر در این قسمت نسبت سرمایه خود را 10 برابر کرده باشید، صرافی به طور خودکار این موقعیت را با حاشیه 1000 تتر برای شما باز می کند.

وارد بخش کپی تجاری صرافی mexc شوید

در قسمت Slippage دو گزینه وجود دارد که عبارتند از:

 • بدون لغزش سفارشی: با انتخاب این گزینه، سفارشات شما به صورت بازار با بهترین قیمت روز در مکس اکسچنج ثبت می شود.
 • برگه سفارشی: با انتخاب این گزینه، سفارش شما به صورت محدود ذخیره می شود. شما باید تفاوت قیمت سفارش خود را به تاجر تعیین کنید.

تجارت کپی نوعی بازی برد-برد است. زیرا افراد مقلد شانس بیشتری برای کسب سود مشابه معامله گران حرفه ای خواهند داشت. ضمن اینکه از این طریق، معامله گران با تجربه علاوه بر سود سبد سرمایه گذاری خود، بخشی از سود را نیز از کپی کنندگان دریافت می کنند. به این ترتیب هر دو طرف معامله کاملا راضی خواهند بود.

جواب منفی؛ شما می توانید بدون نیاز به احراز هویت روی پلت فرم معاملاتی کپی MEXC کار کنید.

2. هزینه کپی Max Exchange چقدر است؟

پس از بارگیری موجودی حساب، باید وارد پلتفرم معاملاتی کپی Max Exchange شوید. برای این کار از منوی Futures در صفحه اصلی سایت گزینه Copy Trade را انتخاب کنید.

نحوه کپی کردن تجارت در صرافی mexc

فهرست عناوین مقاله

معرفی بستر معاملاتی کپی بورس MEX

به معامله‌گران کپی شده و نحوه لغو تجارت کپی در مکزیک مراجعه کنید

ممکن است تعجب کنید که منظور از لغزش چیست. اگرچه پس از ثبت سفارش معامله گر، صرافی در لحظه به صورت خودکار سفارش خرید یا فروش را برای فالوورها ثبت می کند، اما در عمل ممکن است قیمت اجرای سفارش معامله گر و سفارش فالوورها متفاوت باشد. امکان تعیین میزان لغزش سفارش شما که در دفترچه سفارش صرافی ثبت می شود با تعیین لغزش امکان پذیر است.

تنظیمات معاملاتی را در صرافی mexc مشاهده و کپی کنید

با استفاده از ابزارهای ذکر شده بین معامله گران جستجو کنید. در نهایت پس از انتخاب معامله گر مورد نظر، گزینه Follow مربوطه را انتخاب کنید.

در تب History می توانید تراکنش های کپی قبلی خود را که بسته اید به طور جداگانه مشاهده کنید. علاوه بر این، در برگه نمای کلی، گزارش جامعی از سود و زیان کلی شما ناشی از فعالیت در پلت فرم معاملات کپی صرافی MEXC ارائه می شود.

آموزش تجارت کپی Max Exchange برای معامله گران

در قسمت اهرم دو گزینه وجود دارد که عبارتند از:

 • از همان ضریب اهرم معامله گر استفاده کنید: اهرم معاملاتی هر سفارش با توجه به اهرم معامله گر تعیین می شود.
 • ضریب اهرم را سفارشی کنید: برای هر سفارش باید اهرم معاملاتی خود را تنظیم کنید.

در قسمت نسبت سهم سود، میزان سود دریافتی معامله گر ذکر شده است. همچنین جفت ارزهای معاملاتی مشخص شده توسط معامله گر برای معامله در قسمت آتی قابل مشاهده است.

بازارهای مالی با کاربران خود چندان مهربان نیستند. تنها معامله گرانی می توانند رویاهای خود را محقق کنند که همزمان دانش و تجربه خود را در بالاترین سطح ممکن به کار گیرند. در این شرایط که بسیاری از معامله‌گران نمی‌توانند از بازار ارزهای دیجیتال سود ببرند، برخی صرافی‌ها از پلتفرم جدیدی رونمایی کرده‌اند که تجارت کپی این تجارت کپی نام دارد به معامله گران تازه کار این امکان را می دهد که سبدهای خود را مطابق با معامله گران حرفه ای تنظیم کنند. به این ترتیب آنها از سود بیشتری در معاملات خود بهره مند می شوند. MEXC یکی از صرافی هایی است که بستر معاملاتی کپی را در اختیار کاربران قرار می دهد. سپس با ما همراه باشید تا تجارت کپی صرافی MEXC را آموزش دهیم.

Max Exchange یک فضای ارتباطی امن بین دستگاه های کپی و معامله گران ایجاد می کند. این بدان معناست که کپی‌کاران مطمئن خواهند بود که کیف پول واقعی معامله‌گران برای کپی‌ترید در اختیار آنها قرار می‌گیرد. همچنین معامله گران پس از بسته شدن موقعیت معاملاتی، سهم سود خود را از کپی کنندگان دریافت می کنند. هیچ هزینه اضافی در این پلت فرم از هیچ یک از طرفین دریافت نمی شود. صرافی MEXC فقط طبق روال عادی کارمزد تراکنش خود را دریافت می کند.

برای مدیریت معاملات کپی صرافی MEXC، باید به صفحه تجارت کپی بازگردید. در این صفحه گزینه My Copy Trade را انتخاب کنید. به این ترتیب وارد صفحه اختصاصی می شوید که از طریق آن می توانید جزئیات تراکنش های کپی خود را مشاهده کنید.

برای استفاده از پلت فرم معاملاتی کپی صرافی MEXC، باید حداقل پنج تتر در حساب خود داشته باشید. ابتدا موجودی حساب خود را بررسی کنید. در مقاله آموزش بورس MEXC نحوه واریز و انتقال ارز دیجیتال در این صرافی را به تفصیل توضیح داده ایم. در صورتی که نیاز به شارژ مجدد حساب کاربری خود دارید، می توانید این روند را از مقاله ذکر شده دنبال کنید.

آموزش تجارت کپی صرافی MEXC باید با نحوه تبدیل شدن به یک معامله گر حرفه ای تکمیل شود. برای ثبت درخواست برای تبدیل شدن به یک معامله گر حرفه ای، صرافی مجموعه ای از شرایط و ضوابط را در نظر گرفت. همچنین ارائه مدارک خاصی در زمان درخواست الزامی است. بررسی های ما در کلینیک پایتخت نشان می دهد که کاربران ایرانی به دلیل محدودیت های موجود نمی توانند مدارک لازم را برای فعالیت به عنوان معامله گر در این بورس ارائه دهند. بنابراین از جزئیات این پرونده می گذریم.

سوالات متداول

1. استفاده یا عدم استفاده از بستر معاملاتی کپی بورس MEX آیا احراز هویت لازم است؟

معامله گران را در بخش تجارت کپی Maxi Exchange مشاهده کنید

در صفحه Copy Trade لیستی از معامله گران حرفه ای در اختیار شما قرار می گیرد. همچنین ابزارهای جستجوی هوشمند و سریعی برای انتخاب بهترین معامله گر وجود دارد. با استفاده از این ابزارها، می توانید بر اساس مؤلفه های زیر، بازرگانان را جستجو کنید:

 • نرخ بازگشت سرمایه در هفت روز گذشته (ROI 7 روزه)
 • نرخ سود بدست آمده در هفت روز گذشته (7 روز PNL)
 • بازده کل سرمایه گذاری (بازده کل)
 • کل سود محقق شده (کل PNL)
 • تعداد مشترکین

تجارت کپی در صرافی MEXC هیچ کارمزدی ندارد. فقط معامله گران می توانند تا 15 درصد از سود مشترکان خود را دریافت کنند.

آخرین کلمه

بخش تنظیمات پیشرفته نیز برای تعیین اهرم و لغزش موقعیت های معاملاتی در زمان کپی در دسترس شما است. تکمیل این بخش نیز کاملا اختیاری است.

در پایان با انتخاب گزینه Submit فرآیند کپی معاملات از معامله گر به صرافی مکس آغاز می شود.

تجارت کپی در صرافی mexc

تجارت امروز آسان تر از همیشه است.

در این مقاله به تجارت کپی صرافی MEXC پرداخته ایم. تجارت کپی فرصتی برای کسب سود در بازار ارزهای دیجیتال، به ویژه برای مبتدیان است. اما نباید دو نکته مهم را به راحتی از دست بدهید. اول از همه اینکه کپی کردن معاملات سایر معامله گران (هرچقدر هم حرفه ای باشد) برای شما سود تضمینی به همراه نخواهد داشت. نکته دیگر این است که معاملات کپی صرافی Max فرصتی ارزشمند برای تحلیل رفتار و عملکرد معامله گران حرفه ای است. درس های زیادی وجود دارد که می توانید از این تراکنش ها برای آینده کسب و کار خود در بازار ارزهای دیجیتال بیاموزید. نظرات و سوالات خود را در مورد تجارت نسخه های صرافی MEXC با ما در میان بگذارید.

در بهترین صرافی های ارز دیجیتال با تخفیف در هزینه ها ثبت نام.


منبع: https://clinicsarmayeh.com/copy-trading-mexc/

برای مشاهده معاملات کپی فعال خود، تب My Trader را انتخاب کنید. برای معاملات کپی فعال، امکان تغییر حد سود و زیان وجود دارد. همچنین باید از گزینه Unfollow برای لغو فالو کردن هر کدام استفاده کنید.

تعیین لغزش برای معامله کپی اکسچنج Maxi

به این ترتیب صفحه جدیدی باز می شود و با هم جزئیات آن را بررسی می کنیم.

این شعار قابل توجهی است که با ورود به پلتفرم Max Exchange Copy Trading با آن مواجه خواهید شد. بر اساس آمار رسمی این پلتفرم بیش از ده هزار نفر در آن فعال هستند و حجم معاملات کپی صرافی MEXC به بیش از دو میلیارد دلار رسیده است.

نکته مهم دیگر این است که بستر معاملاتی کپی مکس اکسچنج فقط برای معاملات آتی در دسترس است. مکانیسم نحوه کار به این صورت است که صرافی به طور خودکار موقعیت هایی را که معامله گران برای مشترکان خود باز و بسته می کنند، باز یا بسته می کند. در نهایت، تا 15 درصد از سود دستگاه های کپی به معامله گران تعلق می گیرد. در ادامه جزئیات آن را بیشتر توضیح خواهیم داد.

آموزش تجارت کپی بورس MEX برای دستگاه های کپی

انتخاب اهرم برای معاملات کپی در صرافی mexc

مقدار حقوق صاحبان سهام را برای کپی کردن معاملات از معامله گر در قسمت Copy Trade Amount وارد کنید. حداقل مقدار مجاز پنج باقال است.

تنظیم حد سود و حد ضرر در تجارت جهانی کپی صرافی mexc

بخش مدیریت ریسک برای مدیریت سود و زیان در معاملات کپی در اختیار شماست. البته تکمیل این بخش اختیاری است. بنابراین می توانید حد سود (Take Profit Ratio) و حد ضرر (Stop Loss Ratio) نسخه معاملاتی معامله گران را در این قسمت تعیین کنید. توجه داشته باشید که حد سود و زیان باید به درصد تعیین شود و حداقل ارزش هر یک از آنها 3 درصد است.