آموزش کسب درآمد و کار با فروش فایل در اینترنت –

5. بروشورهای دانشگاه خود را دیجیتالی کنید و آنها را بفروشید.

9. نمونه سوالات امتحانی

با فروش فایل کسب درآمد کنید

5. زیر گروه

همانطور که می بینید، بخش های زیادی وجود دارد که می توانید فایل ها را تهیه کرده و در فروشگاه فایل خود به فروش برسانید. یکی از بزرگترین ویژگی های فایل خراب نشدن آن است. به این ترتیب اگر فایلی تهیه کنید و در فروشگاه فایل خود قرار دهید، فایل شما برای همیشه در اینترنت خواهد بود و می توانید از آن درآمد کسب کنید.

4. فروش فایل های دیگران

14. انواع کارت

16. انواع فلش کارت با موضوعات مختلف

4. نرم افزارهای مختلف را امتحان کنید و بهترین ها را به صورت مجموعه در معرض فروش قرار دهید.

امروز یکی از باهوش ترین کسب درآمد در دنیا پول درآوردن منفعلانه همینطور است. به طور خلاصه می توان این روش را پاسخی به نیاز تعداد زیادی از افرادی که در اینترنت جستجو می کنند و به دنبال فایل های خاصی هستند در نظر گرفت و با ساخت این فایل ها می توانید درآمد کسب کنید.

فرمان اجرایی

10. انواع طرح های فتوشاپ

8. نتایج آزمایشگاهی

4. نرم افزار چند رسانه ای

اگر میانگین 10 برابر فروش را در نظر بگیرید و میانگین قیمت هر فایل را 7000 تومان فرض کنید، میانگین درآمد فروش مستقیم شما روزانه 70000 تومان خواهد بود. حال فرض کنید اگر به جای یک فایل 20 فایل خوب داشته باشید، درآمد ماهانه شما چقدر خواهد بود؟ کسب درآمد داشته باشید، می توانید از سامانه همکاری در فروش سایت ها استفاده کنید.

نکاتی برای پیشرفت

www.filemardet.ir* بازار فایل/

www.masbi.com*مصابی/

1. اگر می خواهید حرفه ای، این راه کسب درآمد مراقب باشید، بهتر است روی یک موضوع خاص مانند پاورپوینت کتاب های درسی دبیرستان تمرکز کنید. با توجه به تغییر مدل های آموزشی و استفاده از کامپیوتر در مدارس، فروش این پاورپوینت ها با استقبال بسیار خوبی مواجه شده است.

3. دانستن سیستم دانلود مانند تورنت (یافتن و دانلود فایل های بسیار کمیاب) می تواند فایل های بسیار ارزشمندی را برای شما به ارمغان آورد که بسیاری از بازرگانان آماده فروش آن به شما هستند. 4. قرار دادن کمیسیون های بالا مانند 50 درصد می تواند بسیاری از معامله گران را تشویق کند تا فایل های شما را برای بازاریابی خود انتخاب کنند و نتیجه آن سودی است که به راحتی به دست شما می رسد.


منبع: https://chartiran.com/2336/daramad-frosh-file/#comment-5946

www.goopas.com* گوپا/

www.nafisfile.com*فایل نفیس/

2. فایل های آموزشی خود را در زمینه های مختلف تهیه کنید.

17. کتاب ها یا مطالب آموزشی ایجاد شده توسط شما

گاهی اوقات فایل مناسبی برای فروش ندارید یا وبلاگ یا وب سایت دارید. شاید شما هوش بازاریابی بالایی دارید و می توانید با بازاریابی فایل های دیگران درآمد کسب کنید. در این صورت از درصدی که فروشندگان برای بازاریابان فایل های خود قائل می شوند، می توانید درآمد ماهانه یا حتی روزانه بالایی داشته باشید.

یکی از راحت ترین و بهترین راه ها کسب درآمد آنلاین، روش فروش فایل. در این روش شما فایل را آماده کرده و در آن قرار می دهید وب سایت ها شما فایل را به قیمت مشخصی می فروشید. فایل‌هایی که انتخاب می‌کنید می‌توانند شامل هر موضوع و هر قالبی باشند. در اینجا نمونه‌هایی از انواع فایل‌هایی هستند که می‌توانید برای فروش انتخاب کنید:

5. نرم افزار تلفن

8. مطالب آموزشی در زمینه های مختلف را در قالب فایل جمع آوری کنید.

6. نمونه سوالات دروس مختلف را اسکن یا عکس بگیرید و برای فروش قرار دهید.

در این روش میزان درآمد بسته به شرایط فایل ها، سئو، لینک ها، معرفی محصول، تبلیغات و از همه مهمتر کیفیت فایل ها متفاوت است. معمولاً فروش هر فایل با کیفیت در سایت های فروش فایل بین 1 تا 20 برابر است.

13. مطالب ادبی خودتان

www.filux.ir*فیلوکس/

12. برنامه ها و نرم افزارهای مختلف

2. انواع پروژه های دانشگاهی

پس از عضویت در این سایت ها باید فایل های مفید خوبی را در فروشگاه خود قرار دهید. برای ایجاد فایل های جذاب می توانید از روش های زیر استفاده کنید.

9. در مورد هر موضوعی که تخصص دارید. محتوا بنویسید و تجربیات خود را بفروشید. سعی کنید فایل های خود را در یک موضوع خاص انتخاب کنید. این مهم است زیرا مشتریان شما وقتی وارد فروشگاه فایل شما می شوند، تصویر واضحی از فایل هایی که برای فروش فهرست کرده اید دارند. اگر می خواهید درآمد بالا به این ترتیب باید مانند زمانی که سر کار می روید، هر روز ساعت ها به جمع آوری مواد و آماده سازی پرونده بپردازید. به این ترتیب فروشگاه شما پس از مدت کوتاهی مملو از فایل های منحصر به فرد می شود.

بازاریابی فایل های خود را از طریق رسانه های اجتماعی، وبلاگ ها، تبلیغات اینترنتی و غیره شروع کنید. هر چه بتوانید ترافیک بیشتری برای فروشگاه خود ایجاد کنید، موتورهای جستجو مانند گوگل فروشگاه شما را بیشتر نشان خواهند داد.

www.sanafa.ir* اجاره دادن/

3. نمونه سوالات استخدامی

www.sba_tile.ir* فایل پاک/

www.zepo.ir*zapo/

2. برای اینکه فروش بالایی داشته باشید فایل های شما باید علاوه بر کمیت از کیفیت خوبی برخوردار باشند.

6. طرح های توضیحی

1. به یکی از سایت های فروش فایل بپیوندید.

1. این فایل ها را از دوستان و آشنایان تهیه کنید.

و با قیمت های خوب بارگیری کنید

7. در سایت هایی که کتاب های مختلف را رایگان می فروشند، کتاب ها را در یک منطقه خاص جمع آوری کنید و با قیمت مناسب بفروشید.

7. پروژه کارآفرینی

www.daneshjo.ir* دانشجو/

18. پاورپوینت با موضوعات مختلف

1. انواع مقالات علمی

www.netshahr.com*انتشار نت/

15. گزارش های کارآموزی

11. انواع قالب های سایت

برای کسب درآمد از فروش فایل، ابتدا باید به یک یا چند سایت فروش فایل بپیوندید. با عضویت در این سایت ها پنل و فروشگاه سئوی خود را خواهید داشت که پس از آپلود فایل های خود می توانید فایل ها را به طور کامل توضیح داده و به فروش برسانید. تقریباً چندین سایت از این دست وجود دارد که برخی از معتبرترین آنها عبارتند از:

www.fileyar.ir* فایل راهنما/

اگر بتوانید افراد را به این سیستم معرفی کنید، درصد مشخصی از درآمد آنها به طور دائم به حساب شما واریز می شود. بسیاری از افراد با روش های مختلف مانند استفاده از شبکه های اجتماعی و تبلیغات اینترنتی به مدت چند ماه تعداد زیادی زیر گروه را جذب می کنند و از طریق فروش زیرگروه ها درآمد دائمی ایجاد می کنند.

آموزش کسب درآمد و کار با فروش فایل در اینترنت
آموزش کسب درآمد و کار با فروش فایل در اینترنت

درآمد ماهانه از این طریق چقدر می تواند باشد؟

3. فایل های خود را بازاریابی کنید

3. مطالبی را از سایت های مختلف در مورد یک موضوع جمع آوری کنید و به صورت فایل بفروشید.