آموزش کامل تحلیل فنی از مقدمه تا پیشرفته رضا گلشاهیان PDF –

یکی دیگر از تصورات نادرست در مورد این تحلیل این است که برخی افراد فکر می کنند که این تجزیه و تحلیل فقط روی فروش های کوتاه مدت اثر می گذارد، مانند تراکنش های روزانه یا معاملاتی که به طور خودکار توسط رایانه انجام می شود. اگر این نگرش کاملا اشتباه است، زیرا این تحلیل یکی از ساده ترین روش ها برای سرمایه گذاری های بلند مدت و بسیار مهم است.

آموزش کامل تحلیل تکنیکال، از شروع تا پیشرفته
  • دیدگاه پنجم: فقط معامله گران کوچک از این تحلیل استفاده می کنند.

رضا گلشاهیان آموزش کامل PDF مقدمه ای بر تحلیل تکنیکال

دیدگاه های اشتباه در مورد تحلیل تکنیکال چیست؟

سالها دور از مراکز دانشگاهی و دانشگاهی با تحلیل تکنیکال آنها به شدت مخالف بودند و احساس کردند که علیرغم فرض گام تصادفی و کارایی بازار، این تحلیل تاثیری نداشته و موفق نخواهد بود.

  • دیدگاه سوم: سرمایه گذاران بزرگ از این تحلیل استفاده نمی کنند.

این مقاله فقط برای تاجران کوچک و تاجران خانگی در نظر گرفته شده است تحلیل تکنیکال آنها از آن استفاده می کنند زیرا کاملاً نادرست و اشتباه است در تمام دنیا شرکت های بسیار بزرگ از این نمودارها و پیش بینی های این تحلیل برای معاملات خود استفاده می کنند. در میان شرکت‌های تامین سرمایه که می‌توان آنها را غول‌های بازار سرمایه نامید، از این تحلیل در معاملات خود استفاده می‌کنند و به معاملات مکرر که فراوانی بالایی داشته و از محبوبیت بالایی برخوردار بوده‌اند، توجه کرده‌اند.

برای شما، چندین نگرش و دیدگاه در مورد تحلیل تکنیکال در بازارهای فروش مانند بورس است که پس از تحقیق و تحقیق در مورد سرمایه گذاران مختلف که می تواند برای شما در سرمایه گذاری های شما موثر باشد، آنها را در زیر دسته بندی کرده ایم:

  • نگاه اول: قیمت های گذشته و گذشته در پیش بینی قیمت های آتی بازار مفید نیستند.

این باور کاملاً اشتباه است و فقط برای سرمایه گذاری ها از این تحلیل کلان استفاده نمی شود زیرا امروزه در صندوق های سرمایه گذاری بزرگ و تیم های تخصصی کلان برای این تحلیل جایگاه ویژه ای دارند. و بر این اساس می توان گفت که اثربخشی سرمایه گذاری ها مبتنی بر موفقیت افرادی است که در آن تخصص داشته اند.

بررسی سایر دیدگاه ها و نگرش ها در مورد تحلیل تکنیکال چگونه است؟

  • دیدگاه چهارم: این تحلیل برای خرید و فروش بی ثبات و کوتاه مدت بسیار مفید است:

دانلود کتاب با حجم 9 مگابایت


منبع: https://chartiran.com/4433/pdf-golshahiyan/#comment-6721

یکی از اشتباهات اصلی این تحلیل این است که سرمایه گذاران هرگز نباید از قیمت های گذشته برای پیش بینی قیمت های آینده استفاده کنند. این تجزیه و تحلیل به شما کمک می کند سطوح مختلف نمودار را بشناسید و در صورت نیاز واکنش نشان دهید و تصمیم بگیرید که آن را نگه دارید یا بخرید و بفروشید.

آموزش جامع تحلیل تکنیکال از مقدماتی تا پیشرفته توسط رضا گلشاهیان
آموزش جامع تحلیل تکنیکال از مقدماتی تا پیشرفته توسط رضا گلشاهیان PDF
  • نمای دوم: مقامات آکادمی به تحلیل تکنیکال اعتقادی ندارند.

در ادامه کتاب الکترونیکی تحصیلات تحلیل فنی کامل از مقدماتی تا پیشرفته توسط رضا گلشاهیان با فرمت PDF قرار داده شده است امیدواریم از آن راضی باشید.