آموزش پاک کردن تلگرام، دیلیت اکانت تلگرام

پس باید قبل از شروع مراحل حذف حساب تلگرام، از طریق روش هایی که میتوانید IPخود را تغییر دهید این کار را انجام دهید تا بتوانید. توجه داشته باشید کار کردن با همچین برنامههای میتواند معایبی برای شما داشته باشد به دلیل اینکه هنگامیکه شما شماره تلفن همراه خود را به ربات میدهید یک کد برای شما ارسال میشود و شما باید این کد را در اختیار ربات بگذارید و همین کار میتواند شروع سوءاستفادههای در بستر اینترنت باشد. حذف اکانت تلگرام دغدغه بسیاری از کاربران این اپلیکیشن محبوب است که به دلایل مختلفی قصد حذف حسابکاربری تلگرام خود را دارند. در این مقاله ما قصد آموزش دیلیت اکانت تلگرام با لینک مستقیم از طریق سایت و از طریق اپلیکیشن پیامرسان تلگرام و بررسی مزایا و معایب اینکار را داشتیم. در ادامه سه برنامه به صورت مختصر معرفی شده است و لینک های دانلود مستقیم آن ها قرار داده شده است.

گوشیهای هوشمند به قدری پیشرفت کردهاند که به خودی خود میتوانند جایگزین کامپیوتر یا لپتاپهای ما برای استفادههای روزانه باشند. نکته دوم: برخی کاربران برای رفع ریپورت اکانت تلگرام، اقدام به حذف حسابکاربری خود میکنند؛ در صورتی که ریپورت اکانت تلگرام براساس شماره فرد تعیین شده و ارتباطی به حساب کاربری شخص ندارد. باتوجهبه این نکته مهم است که در خصوص این اقدام اطمینان کافی داشته باشید چرا که فرصتی برای منصرف شدن وجود نخواهد داشت. توجه داشته باشید که همانطور که گفته شد با انتخاب یکی از زمانهای گفته شده در صورتی که به همان مدت زمان در اکانت خود آنلاین نشوید، حسابتان به صورت اتوماتیک حذف خواهد شد.

این مرحله آخرین مرحلهی دیلیت اکانت است که پنجره پاپ آپی همانند شکل زیر به نمایش در می آید. در آخرین مرحله تلگرام باز هم سوال خود را تکرار میکند که آیا قصد حذف اکانت تلگرام خود را دارید؟ از ویژگی های دیگر مسنجر ایکس پلاس می توان به اطلاع و مطلع شدن از تغییرات مخاطبین خود شد که این تغییرات عبارتند از تغییر عکس پروفایل ، نام و غیره. زیرا کد دوم در دست شخص خاصی است و کسی غیر از این شخص از این کد ورود مطلع نیست. خیر؛ برای دلیت اکانت تلگرام نیازی به برنامه خاصی ندارید و صرفا با رفتن به سایت تلگرام قادر به انجام این کار خواهید بود. 2. امکان حذف اکانت تلگرام در داخل برنامه وجود ندارد و لازم است برای این کار از مرورگر موبایل یا تبلت یا کامپیوتر استفاده کنید. 5. اگر از تلگرام اصلی استفاده نمیکنید و برای نمونه از تلگرام طلایی یا موبوگرام یا دیگر نسخه های غیررسمی استفاده میکنید روش دیلیت اکانت تلگرام به همین روش که برای شما گفته میشود میباشد و هیچ تفاوتی ندارد.

به صورت اختیاری، می توانید دلیلی برای حذف حساب کاربری خود وارد کنید. امروزه بسیاری از مردم بیشتر وقت خود را در داخل شبکه های اجتماعی و پیام رسان ها می گذرانند. گاهی اوقات، خیلی از وقت روزانهی خود را صرف پرسه زدن در شبکههای اجتماعی میکنیم. همچنین روش انجام این کار را همراه با فیلم و تصاویر آموزشی به شما توضیح دادیم و با توجه به اینکه حذف شدن اکانت تلگرام بهصورت فوری در داخل نرمافزار تلگرام تعبیه نشده است، شما میتوانید از طریق خود سایت تلگرام اقدام به انجام این کارکنید.

بهطور کامل حذف میکنید.

اما اگر شما از دسته افرادی هستید که دیربهدیر در اکانت خود آنلاین میشوید و نمیخواهید اکانت خود بهصورت خودکار حذف شود باید این تنظیمات را روی مدتزمان بالا قرار دهید تا اطلاعات مهمتان را فقط به خاطر اینکه دیربهدیر وارد اکانت خود میشوید از دست ندهید. در نهایت شما با تصویر زیر مواجهه میشوید که حذف اکانت تلگرام را تایید میکند. اپلیکیشنهای زیادی جهت حذف اکانت تلگرام در مارکتهای موبایل وجود دارد که بنظر روش سادهای برای حذف حساب کاربری تلگرام است اما این روش به هیچ وجه توصیه نمیشود زیرا پس از استفاده گرفتار پوش نوتفیکیشن میشوید. با ما همراه باشید تا ساده ترین روش دیلیت اکانت تلگرام را به شما آموزش دهیم. اپلیکیشن Textme نهتنها برنامه ساخت شماره مجازی است بلکه پیامرسانی است که میتوانید با استفاده از آن با دوستانتان (که این برنامه را نصب کردهاند) در ارتباط باشید.

این قابلیت به این دلیل اضافه شده است که اگر کسی خواستار حذف اکانت خود بود ولی عجله ای برای آن نداشت و یا با راه های حذف اکانت تلگرام آشنا نبود، اکانتش به صورت خودکار حذف شود. این راه هم مانند راه قبلی بسیار ساده و سرراست است. موبوگرام مانند تلگرام طلایی از هسته اصلی برنامه تلگرام استفاده میکند و در حقیقت نسخه دستکاری شده تلگرام است! همانطور که در تصویر مشاهده میکنید، در این مرحله تلگرام از شما علت دیلیت اکانت کردن حساب کاربریتان را سؤال میکند. در این مرحله تلگرام برای شما یک پیام حاوی رمز ارسال میکند که در صفحه تلگرام شما قابل مشاهده است. تلگرام یک برنامه رایگان است که بر روی سیستمهای خانگی desktop و انواع تلفنهای هوشمند با سیستم عاملهای متفاوت قابل نصب میباشد. سپس روی گزینه sing in کلیک کنید. ابتدا گزینه Use Proxy Settings را فعال کنید و سپس در قسمت اول آدرس Ip پراکسی را درج کنید.

2- در گوشی خود سراغ لیست پروکسی ها بروید.

6- در این مرحله تبی با عنوان Edit proxy باز خواهد شد. نکته مهمی که باید به آن دقت داشته باشید این است که هیچ کدی برای شما sms نخواهد شد و شما برای حذف اکانت تلگرام باید به اپلیکیشن تلگرام خود دسترسی داشته باشید تا بتوانید آن کد را دریافت کنید. 2- در گوشی خود سراغ لیست پروکسی ها بروید. 1.غیرفعال کردن حساب Telegram شما تمام لیست تماس ها، پیام ها، گروه ها، کانال ها را به طور کامل حذف خواهد کرد. کاربران همچنین میتوانند از قابلیتهای ساخت گروه، ساخت کانال، امکان تماس صوتی، تماس تصویری، چت محرمانه، امکان استفاده از ربات و حتی رمزارز تلگرام استفاده کنند. تماس گیرنده تصور و ایده ای از شماره واقعی شما ندارد و Burner آن را با کسی به اشتراک نمی گذارد. اگر در زمینه پاک کردن حساب کاربری تلگرام سوالی دارید، آن را در بخش نظرات به اشتراک بگذارید.

درواقع اگر گزینه یک ماهه را انتخاب کنید و به مدت یک ماه وارد حساب کاربری خود نشوید، تلگرام حساب کاربری شما را بهصورت خودکار حذف خواهد کرد. چنانچه پس از تعیین بازه زمانی مشخصشده توسط شما، دیگر در تلگرام آنلاین نشوید، پس از گذشت این زمان تعیینشده، اکانت تلگرام شما بهصورت خودکار حذف خواهد شد. پس از کلیک کردن بر روی آن، شما وارد بخش تنظیمات خواهید شد. حالا از گزینه Privacy and Security را بزنید و در بخش Delete my account، روی If away for را بزنید.

تلگرام ایکس پلاس

پس از ورود به سایت تلگرام از طریق لینک بالا، شما وارد یک صفحه میشوید، و با وارد کردن شماره تماس خود به همراه کد کشور در فیلد مخصوص و انتخاب گزینه Next وارد مرحله بعد میشوید. بنابراین، به این نکته توجه ویژهای داشته باشید و از اطلاعات مهم خود بکآپ بگیرید. با توجه به اینکه در این مقاله قصد داریم شما با دیلیت اکانت تلگرام آشنا کنیم، باید توجه داشته باشید که هنگام دیلیت اکانت تمامی چتها، گروهها و مخاطبین شما حذف میشود و اگر به اطلاعات خود نیاز دارید باید اقدام به بکاپ کنید. پس نتیجه میگیریم که بیشازحد اقدام به استفاده از حذف اکانت نکنیم. قابل به ذکر است که استفاده بیشازحد از این ویژگی باعث جریمه شدن شما از طرف تلگرام میشود و تا مدت کوتاهی اجازه دسترسی بهحساب کاربری از شما گرفته میشود. انتخاب مدت زمان حذف خودکار اکانت تلگرام قابل تغییر است که میتوانید زمان آن را کم کنید یا اینکه برای جلوگیری از حذف خودکار اکانت تلگرام مدت زمان آن را بیشتر کنید.

دانلود تلگرام برای ویندوز در قسمتهای بعدی این مقاله دلایلی که ممکن است بخواهید به خاطر آنها حساب کاربری خود در تلگرام را دیلیت کنید آوردهایم، همراه تیم دانشگاه کسب و کار بمانید. اگر قصد دارید با همین شماره فعلی خود. اگر اکنون حساب کاربری خود را حذف کنید، ممکن است چندین روز دیگر امکان ثبتنام وجود نداشته باشد. و به کلیه مخاطبین خود دسترسی پیدا کرد. 1. تمام اطلاعات شما بعد از دلیت اکانت تلگرام برای همیشه پاک میشود؛ از چتهای خصوصی و گروهی و کانالها تا فایلهای دانلود شده و مخاطبین! مثلاً برای جابهجایی دادههای با حجم بالا، روشی مناسب است که برای انتقال یک عکس شاید مناسب نباشد. پس از کلیک کردن روی علامت سه خط بالا، در این مرحله لازم است از بین لیست ظاهرشده مانند شکل زیر بر روی گزینهی Settingیا همان تنظیمات کلیک نمایید. اگر کلمه دیلیت اکانت تلگرام را در گوگل جستجو کنید احتمالاً با عبارتهای مانند ربات حذف تلگرام یا ربات دیلیت اکانت تلگرام روبرو شدید.

دانلود تلگرام ضد فیلتر

از طرفی، حذف حساب تلگرام شاید به آسانی حذف حساب کاربری در تلگرام اصلی سایر بسترها نباشد. دقت کنید پس از پاک کردن اکانت تلگرام حساب شما برای سایر افراد به صورت Deleted account نمایش داده می شود و عکس و مشخصات پروفایل شما دیگر قابل نمایش نیست. زیرا پس از دیلیت اکانت تلگرام هیچکدام از آنها قابل بازیابی نخواهد بود. همچنین باید به شما بگوییم که با انجام این کار و ثبتنام مجدد در پیامرسان تلگرام، شما از حالت بلاک بودن توسط افرادی که به هر دلیلی شمارا بلاک کردهاند خارج میشوید و مجدداً میتوانید با همان شماره قبلی به آنها پیام بدهید و شمارهی خود را از تمامی حسابهایی که بلاک شده است آزاد کنید.

دانلود تلگرام طلایی

پسازاین محبوبیت، اصطلاح های زیادی در بین کاربران مانند بلاک شدن، قرار گرفتن اکانت در حالت روح، ساخت استیکر تلگرام و … به علت سادگی عضویت کاربر در پیامرسان تلگرام و نحوه استفاده آسان کاربر از این پیامرسان محبوبیت زیادی نزد کاربران پیدا کردهاست. معروفترین آن ها که کاربران زیادی را علی الخصوص در کشورمان با خود همراه کرذه، تلگرام است که دارای امتیازات و ویژگی های منحصر بفردی نظیر امکان ایجاد کانال (Channel) و گروه (Group) می باشد و به همین دلیل مخاطبان بسیاری را به خود جذب کرده است. ولی اگر همچنان روی تصمیم خود برای حذف اکانت تلگرام مصمم هستید باید در این گام روی گزینهی قرمز رنگ که عبارت Yes, delete my account را نشان می دهد کلیک کنید. در صورت تمایل میتوانید در کادر علت کار خود را تایپ کنید و در غیر این صورت آن را خالی بگذارید و بر روی Delete My Account کلیک کنید.

اکنون در منوی جدید ظاهر شده در نسخهی انگلیسی پیامرسان تلگرام بر روی گزینه Privacy and Security و در نسخهی فارسی تلگرام حریم خصوصی و امنیت را انتخاب کنید. سپس گزینه Privacy & Security را انتخاب کنید. ابتدا برای دیلیت اکانت تلگرام بهصورت خودکار، لازم است وارد برنامه تلگرام خود شوید و سپس روی علامت سه خط بالا کلیک کنید. یکی از راه های خلاص شدن از حساب کاربری خود استفاده نکردن از آن به مدت یک ماه است. این راه دوم برای دیلیت اکانت تلگرام به صورت تدریجی و یک خداحافظی آرام با تلگرام است! در اینجا شما میتوانید مطابق تصویر زیر، بازه زمانی را تعیین کنید که پس از چه مدتزمان از آخرین فعالیت و آنلاین بودن شما، اکانت تلگرامتان به صورت خودکار حذف شود.

پروکسی تلگرام

همچنین قصد داریم روش انجام این کار را همراه با فیلم آموزشی به شما توضیح دهیم و با توجه به اینکه دیلیت اکانت تلگرام بهصورت فوری در داخل نرمافزار پیامرسان تلگرام تعبیه نشده است، شما میتوانید از طریق خود سایت تلگرام اقدام به انجام این کارکنید. در این مقاله در کنار هم یاد گرفتیم که چگونه میتوانیم اکانت تلگرام خود را برای همیشه حذف کنیم. تمامی برنامه های دیلیت اکانت تلگرام که معرفی شده است برای سیستم عامل اندروید است. به وسیله دانلود برنامه دیلیت اکانت تلگرام می توانید بدون نیاز به وارد شدن به وب سایت این پیام رسان ، حساب های خود را پاک کنید. و شما با انتخاب گزینه Yes delete my account حساب کاربری خود را از تلگرام بهطور کامل حذف میکنید. برایتان میگوید که اگر گزینه yes را بزنید هیچ راه برگشتی وجود ندارد.

پس اگر این اطلاعات مانند مخاطبان، سابقه چتها، عکس و فیلم برایتان مهم است، بهتر است قبل از پاک کردن همه چیز آنها را دانلود کنید. احتمالاً برای همه ما پیشآمده است که بهطور اتفاقی بر اساس فشارهای درسی یا روحی تصمیم گرفتیم از شبکههای اجتماعی مانند تلگرام دوریکنیم. 3. پیشنهاد ما این است که قبل از حذف اکانت تلگرام از مطالب مهم یا تصاویر و ویدیوهای خود بکاپ نسخه پشتیبان تهیه کنید. در هنگامی که می خواهید تلگرام خود را حذف کنید شاید دچار مشکلاتی از جمله عدم دریافت کد تایید شوید. با ضربه زدن بر روی این کلمه بلافاصله تنظیمات پروکسی نمایان می شود. این قابلیت جهت افزایش امنیت تلگرام شما ایجاد شده و هنگام ورود به نرم افزار به کاربران داده است که باعث می شود اگر بخواهید اکانت تان را روی دستگاه دیگری فعال کنید کد از شما خواسته می شود.

و به کلیه مخاطبین خود دسترسی پیدا کرد.