آموزش زبان انگلیسی رایگان چرب زبان | zabannew

برای بخش کیوکارد اسپیکینگ آیلتس هم می تونی از مجموعه IELTS Cue Card های سایت آکادمی مجازی آموزش زبان ۲۴talk دیدن کنی. در هر کیوکارد کلی کلمه جدید و نکته مهم برای پاسخ گویی به این بخش از آزمون آیلتس آشنا میشی. اگه داری خودت رو برای آزمون آیلتس آماده می کنی پیشنهاد من اینه به سایت IELTS Buddy سر بزنی. آزمون آیلتس آزمون خیلی فنی ایه و بخش های مختلفی داره که هر بخش تو این سایت بهش توضیح داده شده.

در نتیجه با برداشته شدن محدودیت مکانی مشکل آن‌ها نیز حل خواهد شد. اگر در حال خواندن این مقاله هستید، یعنی شما هم قصد یادگیری محبوب‌ترین زبان جهان را دارید. آزمون PTE مخفف Pearson Test of English یک آزمون بین المللی زبان است که مانند آزمون آیلتس و آزمون تافل دارای اعتبار… برای اینکه ازمون آغاز گردد دکمه شروع در کادر زیر را لمس یا کلیک کنید (با کلیک بر روی مربعی که در کوشه بالا سمت چپ وجود دارد آزمون به صورت تمام صفحه نمایش داده می شود).

معرفی 17 سایت رایگان آموزش آنلاین زبان

در دوره مذکور، به شما نحوه نوشتن مقاله و نامه، به زبان انگلیسی و نحوه استفاده از افعال انگلیسی، آموزش داده می­شود. همچنین با واژگان، دستور زبان انگلیسی سطح بالا و نیز نحوه بهبود مهارت­های شنیداری و گفتاری، آشنایی پیدا خواهید کرد. با پایان این دوره شما می­توانید بدون هیچ مشکلی، مصاحبه شغلی به زبان انگلیسی را با موفقیت پشت سر بگذارید. در واقع اینها فقط خیالات نیست، شما می­توانید به جای نگرانی در مورد این تماس­ها، منتظر آنها باشید. با یادگیری زبان انگلیسی، اعتماد به نفس فوق­العاده­ای برای دستیابی به همه این موارد، بدست خواهید آورد.

ممنون از نظرتون.

علاوه بر این، می توانید در صورت بروز هرگونه اشکالی، با اساتید مجموعه در ارتباط بوده و سوالات خود را مطرح سایت نمایید. حتی اگر انگلیسی شما در سطح بسیار ابتدایی هم باشد، می‌توانید یادگیری را Learn American English Online به خوبی شروع کنید. این سایت علاوه بر تمرین‌های متنی، پر از فعالیت‌های شنیداری و همچنین آموزش دیکته انگلیسی است.

  • در حال حاضر اکثر تعیین سطح های آنلاین به صورت کتبی بوده و شما به یک سری سوالات چهار گزینه که بیشتر شامل بخش گرامر و لغات می باشد در زمانی معین پاسخ خواهید داد.
  • این دوره آموزشی با استفاده از پنج نمایشنامه نوشته شده توسط شکسپیر، کلمات و اصطلاحات انگلیسی را به شما می­آموزد.
  • به عبارتی دیگر به این معنی است که دروس به طور همزمان به جنبه­های مختلف زبان پرداخته و مهارت­های اصلی را به شما می­آموزند (مانند ریدینگ، دستور زبان، لیست واژگان و بقیه موارد).
  • همچنین یاد خواهید گرفت که خود را به طور موثر به زبان انگلیسی معرفی نمایید.

آموزش زبان انگلیسی رایگان چرب زبان | zabannew

در این دوره شما خواهید آموخت که چگونه از مهارت­های انگلیسی برای ساختن یک برنامه و پلن استفاده کنید، با دیگران آن را به اشتراک بگذارید، بازخوردهای زیادی بگیرید و در نهایت بتوانید تصمیم­گیری کنید. علاوه بر آن به شما زمینه­ای درباره فرهنگ تجاری در کشور انگلیس ارائه می­دهد. این دوره فرصت مناسبی را برای شما فراهم می­کند تا اولین قدم را به سمت ترکیب کردن مهارت­های سطح متوسط انگلیسی با مهارت­های سطح پیشرفته­تر مانند منطق و ارائه ایده­ها بردارید.